Printer HP ne printa

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Lep pozdrav vsem

Moj sosed ima doma printer HP PSC 2350 in mu ne printa pa me je prosil za pomoč in ker ne vem več kaj bi lahko bilo se obračam na vas. Povezava je OK ker če dam natisnit testno stran mi jo natisne, ko pa poskusim natisnit vordov dokument , sliko, spletno stran ali kaj podobnega pa ne tiska. Ne javi mi nobenega erora, mi pa prikaže v statusu printerja kot da je dokument poslan v printanje potem tudi kot da je dokument natisnjen. Naloženi so original drajverji za windows XP katere tudi uporablja. Aja pa še to. Napaka se je pojavila po menjavi kartuš. Najprej je vstavil neke neoriginal (beri niso HPjeve so pa kao za ta tip printerja) kartuše in ker ni delal printer je zamenjal kartuše za original HPjeve vendar se status ni nič spremenil do danes.

Upam da se komu sanja kaj bi lahko bilo in kako napako odpravit saj človek zares rabi printer saj si z njim služi kruh ker je prevajalec.

Hvala in LP
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
ima to printer s skenerjem?

potem mora ob vsaki menjavi kartuš sprintati to testno stran. potem pa ta isti list tudi poskenirati
grims-1.gif
 

Stupo

Fizikalc
28. mar 2009
1.334
0
36
Ljubljana
Smo imeli pri nas enake težave s HPjem 2015 in 2050....
Po zamenjavi priloženega USB kabla 1.1 na USB 2.0 kabel zadeva čudežno deluje b.p.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Pri nam v firmi pa C4580 ne dela, ko daš več kopij printat....krneki no.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Z inkjeti samo prosite za težave. Sem imel HP inkjet že davno, vedno je nagajal ko se je najbolj mudilo nekaj sprintat. Zabrisal sem ga v smeti in kupil laser, od tedaj ni težav.