Prevoz piva iz Kalifornije

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Ga hodiš kupovat čez mejo, ali v pivnico v Radgono? Svoje cajte je dal tam Vasja za probati še kaj bolj specialnega.
Bo treba iti malo pogledat.

Za piva iz ZDA pa vprašaj v Pivoljubu. Mislim pa, da Golarjeva sestra ni več lastnica.

Torej, če Golarjeva sestra ni več lastnica, ali še lahko vpraša ali ne? še lahko tam kupujemo?
Ali se delaš samo "pomembno in pametno" in kr nekaj nabijaš in pol jokaš da ti prepovejo kokodakanje po temah?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Torej, če Golarjeva sestra ni več lastnica, ali še lahko vpraša ali ne? še lahko tam kupujemo?
Ali se delaš samo "pomembno in pametno" in kr nekaj nabijaš in pol jokaš da ti prepovejo kokodakanje po temah?
Pa dobro, kaj se repenčič. Alenko sem pač omenila kot zanimivost.
A zdaj bom še kriva ker grem vsake tolko s kolegi k Golarju na pivo?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
to da ga dobiš v trgovini, vem. pri nekaterih mikropivovarjih ga lahko kupiš tudi, ko greš "mimo njih", to sem mislil.
mali grad v kamniku vem da ima tako.
Saj sem ti napisala da ga lahko kupiš čez mejo, malo ven iz avstrijske Radgone.
Vasja je iz Gornje Radgone, pivovarno ima čez mejo v avstrijski Radgoni, in tja lahko greš na pivo, na ogled pivovarne, pivo lahko tudi kupiš.
V Gornji Radgoni, čisto blizu mejnega prehoda, ima pa Pivohram Golar.

https://bevog.at/

http://www.pivohram.si/

Pa na Odprti kuhni so bili včasih redno, pa na Pivo burger festu. Oboje je na tržnici v LJ.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
če kdo naj tukaj smiri doživljaj...
je to ta, ki Alenko omenja kot zanimivost... čemu?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
ne, pms nimam,
sem pa alergičen na gobcanje v brezveze, recimo v stilu:
lahko si ogledate tekmo Olimpija- MB, ampak mislim da Mandarič ni ceč lastnik Olimpije... razumeš?

imam občutek da poznaš Mandariča
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Bevog kupiš že nekaj časa lahko v večjih trgovinah samo ne pa specialk. Te lahko samo v specialnih trgovinah s pivom (Pivoljub na dunajski, Pivoteka za Popen't pri Gornjem trgu,.. V Mariboru v Pivarni) in seveda pri njih v pivovarni. 10 min iz MS, 5 iz Gornje Radgone.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
no, to me je zanimalo. male piksne mi ne potegnejo, pivo iz flaše je druga zgodba. sem ga že kupoval v šparu, bi pa še kupo vlke flaše, če se da.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pivo iz piksne je lahko velik boljše. Jaz osebno podpiram piksne.
Ni svetlobe, bolje zapakiran, boljše za okolje... Če mene vprašaš, cans all the way
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Pivo iz piksne je lahko velik boljše. Jaz osebno podpiram piksne.
Ni svetlobe, bolje zapakiran, boljše za okolje... Če mene vprašaš, cans all the way

Meni se pa zdi obratno, da je iz flaše boljše. Bevog sem kupil v 0,33 piksni, ampak za žejo rabim 7 piksn, bi pa raje imel 4 x 0,5l flaše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Midva sva zadnje čase kr dost v Bevogu. Moja dela kdaj za njih tudi na eventih pa se pivo blog mava in pri Bevogu je vedno kej dobrega in novega za probat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec