Preverjanje vozila po šasiji

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Zato se pa tistega lista od tehničnega ne vzame in vrže v prvi koš, temveč se prej preveri, kaj gor piše. Preglednik ti je žal vpisal napačno št. prevoženih km.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
932
113
Titograd
Avto je videti ok, servisni intervali štimajo, tudi prevoženi kilometri od servisa do servisa vmes so konstantni. Tak da, kot sem si mislil, tričetrt VIN dekoderjev ga bluzi. Vključno z Carfaxom. Carvertical recimo, pa tudi autodna, ga pa najde. Pa še ene 3,4 drugi.

Skoraj sem doktoriral, kak hudiča je precej iskalnikov ne najde. Prepisal sem pa VIN iz tablice pod vetrobransko šipo :bonk:

Malo me je plačilo zezalo ( iz abanke prestavljen na novo kbm in seveda nič ne štima :bonk:) tako da sem plačal in poročilo prejel šele danes... qrac od ofce, dal 5,40 € za to, da sem prejel en velik nič, ni servisov, vpoklicev, škod, spiska opreme, nič. Še ok da je soforumaš pogledal v digitalno bazo in vsaj vem da je avto redno servisiran in uvožen iz DE. Je pa v programu rabljenih avtov Das Weltauto. Kolk ok je to?

Kje bi lahko po VIN št pogledal kako opremo točno avto ima? Ker avto.net ni updejtal opcij že ohoho let in jih enostavno ne moreš obkljukati, če so ali niso
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Malo me je plačilo zezalo ( iz abanke prestavljen na novo kbm in seveda nič ne štima :bonk:) tako da sem plačal in poročilo prejel šele danes... qrac od ofce, dal 5,40 € za to, da sem prejel en velik nič, ni servisov, vpoklicev, škod, spiska opreme, nič. Še ok da je soforumaš pogledal v digitalno bazo in vsaj vem da je avto redno servisiran in uvožen iz DE. Je pa v programu rabljenih avtov Das Weltauto. Kolk ok je to?

Kje bi lahko po VIN št pogledal kako opremo točno avto ima? Ker avto.net ni updejtal opcij že ohoho let in jih enostavno ne moreš obkljukati, če so ali niso

Ni to javno dosegljivo... ali pri uvozniku avta, ali pri zavarovalnem agentu, ampak če je vozilo iz uvoza se oprema vseeno lahko ne sklada z tistim kar nam VIN+
vrže ven, ali je kaj podvojeno, lahko pa tudi kaj manjka... za azijske avte pa najde samo model, dodatno opremo pa ne nakluka notri.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Malo me je plačilo zezalo ( iz abanke prestavljen na novo kbm in seveda nič ne štima :bonk:) tako da sem plačal in poročilo prejel šele danes... qrac od ofce, dal 5,40 € za to, da sem prejel en velik nič, ni servisov, vpoklicev, škod, spiska opreme, nič. Še ok da je soforumaš pogledal v digitalno bazo in vsaj vem da je avto redno servisiran in uvožen iz DE. Je pa v programu rabljenih avtov Das Weltauto. Kolk ok je to?

Kje bi lahko po VIN št pogledal kako opremo točno avto ima? Ker avto.net ni updejtal opcij že ohoho let in jih enostavno ne moreš obkljukati, če so ali niso
Za kateri avto se gre?
 

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Sam sem gledal za en kombi v Nemčiji in na vseh VIN straneh ga najde, edino na carfaxu pa pravi, da številka ne obstaja? V čem je fora?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
932
113
Titograd
Ok tnx.

Avto sem pogledal, ampak za 21 jurjev passata, ki mu na stiku bok- prednji blatnik, manjka 1,5x1,5 cm barve, ne kupim. Tudi noter po stropu je celi flekast.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Imam prošnjo, če je kdo dobra duša, da pogleda

SEAT Alhambra v DE

Klik do Mobile.de

VSSZZZ7NZJV502155

Hvala. Lahko tudi na ZS

Samo 1 servis je zabeležen v elektronski servisni knjižici, pri 125000km, menjano olje motorja, olje menjalnika, filter kabine in zavorna tekočina. Ni pa nujno, da so vsi servisi v elektronski servisni knjižici, nekateri pooblaščenci so šlampasti in jih vnesejo le v interno servisno knjižico, zato lahko v tem primeru več informacij dobiš le na pooblaščencu.
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Samo 1 servis je zabeležen v elektronski servisni knjižici, pri 125000km, menjano olje motorja, olje menjalnika, filter kabine in zavorna tekočina. Ni pa nujno, da so vsi servisi v elektronski servisni knjižici, nekateri pooblaščenci so šlampasti in jih vnesejo le v interno servisno knjižico, zato lahko v tem primeru več informacij dobiš le na pooblaščencu.

Hvala. Bom poskusil pri kakem pooblaščencu.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
pooblaščenci ne smejo več dajat informacij, če avta ni pri njih oz. če nimajo odprtega naloga

nova navodila kak teden nazaj