Prestigio MultiPhone 4500 duo

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
hvala naložil,vendat še imam eno vprašanje ko zazenem task manager mi javlja da so v memory opravila kot mobile care , android boster , reader ... in nekateri kljub temu da jih ne zaženem in da so nastvljeni da naj ne bi delovali ,če jih predhodno ne zaženeš, tudi ko nisem na netu,je to normalno ali ne da neki procesi programov delajo nenehno,sem sel v nastavitve>programi in jih tudi tukaj zaustavil,pa se android booster in mobile care kar sama zaganjata,rad bi da mi čimmanj opravil dela,saj manj procesom pomeni manj porabe baterije
mislim,da dejansko največ ustaviš če greš v nastavitve>programi>se izvaja in tu zaustaviš,se da kako ta zavihek se izvaja, dati na namizje

hvala in lp
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik music96boy pravi:
A mogoče kdo ve kdaj je datum za prihod novega model Prestigio Multiphone 4500 v Slo ??

V drugi temi piše, da predvidoma v petek ...
wink-1.gif


lp, kostevc
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.288
23
38
Murska republika
Čakamo te vroče žemljice vendar od nikjer nobene konkretne inf. kdaj? Petek v drugem tednu januarja je mimo čakamo naslednji petek morda pa bo vseeno kdo iz predstavništva za Prestigio pojasnil v čem je zadeva, bilo bi zaželjeno in korektno do nas ki si želimo ta aparat in do tistih ki jih zanima samo KDAJ?
write.gif
 
Nazadnje urejeno:

AnnonymousD

Zelenc'
4. jan 2013
3
0
1
Sem jih vprašal na facebooku in so odgovirili da bo trajalo 1-2 tedna, da jih dostavijo po celi Evropi in da bojo razpolozljivi... Vceraj sem jih vprašal.. ^^
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.750
2.552
113
Ko bo pa cena 270€-280€ bodo pa vsi jokal
hysterical-1.gif


Kje bi sedalo dobit bolj pocen
tongue-1.gif
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Je res, da 4500 nima prednje kamere? V specifikacijah piše, da je nima, na sliki pa je zgoraj na desni okence, ki bi lahko bila kamera.
Netko?
 

NNxxNN

Pripravnik
30. jun 2011
39
0
6
So pa telefoni danes prišli v Slovenijo in bodo naslednji teden že na policah po trgovinah.