Prestigio MultiPhone 4500 duo

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.288
23
38
Murska republika
Kolk teb plačajo? ----ker ne rabim denarja delam to izključno v svoje zadovoljstvo.
Še kaj?

Če te tema ne zanima imaš priliko --IGNORE--uporabi.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Don't go there... Sem v eni temi pokritiziral, pa sem dobil nazaj cel plaz kak ne poznam nič drugega kot Samsung in HTC in kak je Prestigio odlična firma.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
Če pa ma prestiž v imenu, ne moreš reči da je to navaden kitajc
smile-1.gif
ja, verjetno nisi edini ki mu ti posti delujejo kot brezplačna reklama..... tudi meni se tako zdi. Kak zadovoljen uporabnik neki........
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.783
2.095
113
pod marktinške stroške nikakor ne uvrščam in tudi v prihodnje ne mislim uvrščati plačevanja mnenja uporabnikov tako, da očitno je uporabnik resnično zadovoljen s svojim produktom...
mimogrede pa lahko eno ali dve navržem o blagovni znamki prestigio, ki v sloveniji ni ptica enodnevnica ampak je na tržišču z različnim asortimajom prisotna cca 8 let. Najprej s prenosniki in desktop računalniki potem z različno dodatno opremo in navigacijami, ki na žalost niso bile tako uspešne kot na drugih tržiščih kjer je znamka tudi pristona. Če se ustavim tukaj in potegnem črto lahko rečem, da so bili prenosniki hit saj so takrat bili vsaj 20% pod cenami brand konkurentov in kot taki imeli zelo visoke deleže v maloprodaji. Ne bi mogel trditi, da so imeli nadpovprečen failure rate še posebej ob dejstvu, da so se stvari konfiguracijsko zapirale in dograjevale v režiji dveh ali treh ljudi. Konkurenti so seveda potrebovali leto in več, da so se prilagodili cenam in ko so prišli na ustrezno nizke nivoje je logično interes bo b brandu upradel oz nismo videli več pravega smisla, saj je povsem logično kam sodijo preference kupcev.

nekaj let nazaj smo se strateško usmerili v tablice in aktivno v lanskem letu začeli razmišljati tudi o telefonih. Rezultat tega je uspešna prodaja tablic... v letu 2011 številka 2 letos se nam bo to mesto zelo verjetno za nekaj kosov izmuznilo, saj smo imeli veliko problemov z dobavami, predvsem zato, ker v svoje artikle nismo rinili najcenejših komponent (predvem panelov).

Telefoni so presegli naša pričakovanja tržišče nismo poznali ravno dobro, saj v pomoč ni nekih hudih raziskav. S tem poznavanjem bi jih prodali 5 krat več kot smo jih v novembru in decembru.

naj povdarim - celotna operacija je bistveno več kot le naročilo in uvoz produktov... gre za razvoj firmwara, odločanje o različnih nivojih kvalitete sestavnih delov pri OEM proizvajalcih, lokalizacija produktov in na koncu koncev podpora lokalnega trga.

V vseh letih prisotnosti na slovenskem trgu smo slovenskemu kupcu s prijazno ceno približali marsikateri segment produktov predvsem pa so bili vsi produkti ustrezni z slovensko oz evropsko zakonodajo opremljeni v uporabniku domačem jeziku morebitne težve pa ustrezno in kar se, da hitro reševali (kakšenga smo verjetno tudi kiksnili ampak 99,99% uporabnikov je bilo z rešitvami zadovoljnih).

Ne enačimo se s svojimi priznanimi brand konkurenti, smo se jim pa s svojimi produkti vsekakor tesno približali kakšnega pa kdaj tudi preskočimo.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
netko: lepo in prav, samo sej vidiš slo kupca, samo da je čim ceneje iz kitajske :D potem pa jok in stok :D
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.288
23
38
Murska republika
Vse teme z omenjenimi telefoniPrestigio MultiPhone sem odprl izključno na lastno pobudo, od nikogar nisem dobil in niti ne pričakujem plačila za to da sem izpostavil MultiPhone.Tudi drugi uporabniki tega foruma so izpostavili izdelke drugih firm in se ni nihče pritožil na njihov račun.
Končno si izdelki iz serije Multiphone zaslužijo svoje mesto v tem forumu .
Če je vaše uporabniško mnenje drugačno kot moje me ne moti, sigurno imam doma dovolj izdelkov znamke Prestigio da lahko podam tudi svoje mnenje in opazke.

Sigurno pa je nekaj da nisem na plačilni listi Netk-a ali na kateri drugi ki so povezani z ASBIS in Prestigio-m.
Dovolj mi je tisto kar mesečno dobim ZPIZ-a.
Pa lep pozdrav, in miren prehod v novo 2013 leto vam želim.

Retro
1665078-party-0019.gif
 

Priponke

  • 1665078-party-0019.gif
    1665078-party-0019.gif
    21,1 KB · Ogledi: 227
Nazadnje urejeno:

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Ima ta zadeva 512MB ali 1GB rama, ker v tej temi se 2x pojavijo različne informacije... Drugače zgleda soliden telefon, ampak cena ne sme biti previsoko zastavljena, ker konkurenca, predvsem s strani rabljenih brand telefonov je dokaj velika...sploh, če bi radi uspeli tudi pri kupcih, ki ne rabijo dual sim..Za tiste, ki pa rabijo dual sim, je pa tole pomoje zelo dobra izbira...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Cena bo 250€, kar je čist sprejemljivo glede na konkurenco, če gledamo strogo priporočene cene v štacunah.

Vsaj po podatkih ki jih imam jaz naj bi blo 1GB rama.
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
v roku enega tedna bom imel prestigio 4300 in vam bom povedal iz prve roke kako zadeva lavfa,

lp
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
danes sem nabavil prestigio4300duo in sem pozitivno presenecen nad njegovim hitrim delovanjem,zaslon dela zelo odzivno,spletne strani preko wifi odpira hitro,vse dela gladko in lahko samo rečem,da za povprečnega uporabnika več kot dovolj za 192 eurov.
Sin pravi,da zaslon ne dela nič slabše kot na samsungih in ostalih telefonih,mislim,da za ta denar ne dobite kaj boljšega,zraven je priložen še usnjen etui,edina slabost so fotografije ima le 5 mio, sicer pa samo zaradi fotoaparata ne mislim dati 200 ali 300 evrov več,ker za ta denar dobim že pravi sony fotoaparat,ki pa dela slike kot noben foto v gsm aparatih

lp vsem
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.734
420
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik netko pravi:
naj povdarim - celotna operacija je bistveno več kot le naročilo in uvoz produktov... gre za razvoj firmwara, odločanje o različnih nivojih kvalitete sestavnih delov pri OEM proizvajalcih, lokalizacija produktov in na koncu koncev podpora lokalnega trga.

Razvoj firmwara za točno kaj?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.288
23
38
Murska republika
V samih nastavitvah pri foto aparatu imaš možnost da pred slikanjem izbereš opcijoHD kar je v bistvu 8 mp ,kvaliteta slike se takrat ubčutno izboljša, slike so sicer sprejemljive kvalitete sam sem pričakoval malo bolše vendar se z to možnostjo slikanja HD mnenje o slikah malo izboljša, video je isto povprečen vendar še vedno dobro posnet,video posnetki nočnega onjemeta so me prav navdoUšili.
Priporočam ti da namestiš program MobilCare ki ti varuje in optimizira delovanje telefona, sam sem z tem programom zelo zadovoljen.Je pa odprta tema o omenjenem mobilniki 4300 in tam izveš več o njem.

Tema 4300 multiphone.


https://www.alter.si/tabla/show...rue#Post1664438

Program-MobileCare
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iobit.mobilecare&feature=search_result

 
Nazadnje urejeno:

AnnonymousD

Zelenc'
4. jan 2013
3
0
1
Je kdo zasledil kakšne informacije kdaj pride ta telefon na slovensko tržišče? Upam da v naslednjem mesecu...

Zaslon ima skoraj tako velik kot Galaxy S3!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Katero operaterji jih ponujajo na anekse. Se ga s plača vzeti. Nekje sem tus zasledil. Sicer sem na m@ , ampak sem brez aneksa in bi tudi menjal za dobro ponudbo.
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
danes sem imel v roki LG optimus L7,redna cena 270 eurov in se niti približno ne more primerjati z prestigio 4300duo,karakteristike imata enake,zaslon pa niti približno ni tako hitro odziven kot pri prestigio,tudi sama slika je pri prestigio bolj jasna saj ima ips zaslon,tudi nastavitev ima manj,le eno sim,skratka za 100 e manj se dobi boljši telefon,poleg tega sodelavka toži da se jih zelo hitro sprazni baterija,glede nato da samo kliče in sms,drugegaitak ne zna,
mika me tudi da bi vzel še model 4500 samo me je strah,da bo bat hitreje prazna,poleg tega se mi zdi da je enojedrc 1ghz dovolj za povprečnega uporabnika,ki le kliče,sms in gre pogledat maile,kaj mislite

lp
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
pozabil sem vprašati kateri free antivirus uporabljate na android in kateri program je najboljši za zaustavitev procesov ki delajo,nekdo je 1x omenjal nek program ki podaljša avtonomijo baterije?

lp