Prenosi nacionalnih tekem

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Zanima me vaše mnenje glede na to da nogometno reprezentanco prenašajo skor vedno pa ni važne kje igrajo. Pa za pomembne razumem ker to prenašajo vse športe, sam prijatljske pa razn nogometa nism zasledu da bi košarko hokej rokomet odbojko ... prenašal iz tujine.
Ali je res v Sloveniji tako zanimanje za nogometno slo reprezentanco, kljub ne uspehom sedaj? Kdaj lahko pričakujem prenose še ostalih kolektivnih športov. To leti vse na RTVSLO

lp
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Mogoče pa prijateljskih tekem iz navedenih športov ni tako veliko kot pri fuzbalu?
grims-1.gif


No, drugače pa se rokomet včasih znajde.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ta fucbal samo še æefoti gledajo...
Samir.Mirnes.Amer.Milivoje.Dalibor.press

Listje slovenske gore je v zimskih športih, skoki, smučanje, biatlon, hokeju.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Ti bom dal jaz čefota...... na euru 2000 pa niso nič bli čefoti ne?

Smo meli zimske športe ja, do nedavnega samo njih. Zdaj je konec marca, oktobra pa daj spet rokomet na zimske športe špilat
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik raketa pravi:
Zanima me vaše mnenje glede na to da nogometno reprezentanco prenašajo skor vedno pa ni važne kje igrajo. Pa za pomembne razumem ker to prenašajo vse športe, sam prijatljske pa razn nogometa nism zasledu da bi košarko hokej rokomet odbojko ... prenašal iz tujine.
Ali je res v Sloveniji tako zanimanje za nogometno slo reprezentanco, kljub ne uspehom sedaj? Kdaj lahko pričakujem prenose še ostalih kolektivnih športov. To leti vse na RTVSLO

lp





poglej malo v druge drzave pa bos videl da se imajo ponavadi vsi 10x vec prispevkov o reprezentanci kot nasa televizija.
Nogomet je pac sport stevilka 1 v svetu in ne vem zakaj pri nas nebi bil.
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
To je res, da je nogomet št.1v svetu (pri nas dvomim) me je pa npr. zadnjič razpizdilo, ko so na TVS po tekmi reprezentance v nogometu ob 20.00 predvajali posnetek mlade reprezentance iz Domžal, medtem ko je Olimpija igrala 1. četrtfinalno tekmo NLB lige.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Olimpijo si imel prenos, vendar ne na RTV.. Pač niso plačal za prenose NLB-ja..
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Na žalost ni bilo prenosa, ampak samo posnetek ob 22.45. Če se prav spomnim je bilo takrat na Š1 v živo Brazilija:Švedska prijateljska tekma.

Saj načeloma ni problem, če dajo prednost nogometni reprezentanci pred klubskim športom, samo da dajo posnetek mlade reprezentance pred prenosom v živo mi pa ni bilo pretirano všeč (pa to je pač samo 1 primer).