Prenos gpx v nuvi 1300

andsmo

Zelenc'
17. nov 2011
2
0
1
V Google Earth oz. Google maps sem ustvaril pot - najprej v datoteki .klm, ki sem jo nato pretvoril v .gpx - to pot bi zdaj rad prenesel v Garmina, kar mi pa nikakor ne uspe - uporabil sem POI Loader, ki na garminovem disku ustvari eno .gpi datoteko, ampak tega jaz, ko zaženem garmina, nikjer ne najdem - kje sploh iskati in a se sploh da gpx pot prenesti v napravo?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Pot se pri seriji 1xxx lahko prenese le pri nuvi 1490. Lahko preneseš edino posamezne točke poti iz MS, pa potem navigiraš po njih.
Se pa Popotnik & company trudi z to zadevo za vse druge modele.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če si imel prej naložene radarje za svojega nuvija ti jih je sedaj izbrisalo ko si preko POI loader naložil ta .gpi.
Kot ti je že krimec povedal uvoz poti deluje uradno le na modelih 14xx.
Neuradno pa se trudimo to omogočit za serijo 13xx.
Ampak iskanje kako funkcijo usposobit je zamudno,saj jo je garmin kar dobro skril.
Po domače povedano je iskanje te funkcije še najbolj podobno sestavljanju puzl,kjer imaš vse dele samo pravilno jih je potrebno obrnit in sestavit.
Upam,da nam kmalu uspe.
 

andsmo

Zelenc'
17. nov 2011
2
0
1
Aha, hvala za odgovora. Radarje mam samo tiste, k so bili original zraven, sam nisem nič nalagal in jih ni pobrisalo - sem preveril. Se pravi, posamezno točko se pa da notr naložit ?

Pa držim pesti, da vam uspe
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Posamezno pot si tako narediš na nuviju,uvoz pa ne deluje,tako da četudi boš samo eno točko uvozil ti je nuvi ne bo prepoznal.
Za vse radarje v sloveniji pa imaš tukaj na forumu Temo POI in tam vse kar rabiš,da ne boš po nepotrebnem plačeval kazni.
 

Milc

Zelenc'
3. maj 2012
2
0
1
lahko vprašam če je že mogoč uvoz gpx datotek na garmina..danes sem se trudil in dobesedno ne prepozna nič na garminu..hvalal in lp