Prekmurje

shift

Guru
20. jul 2007
9.756
2.043
113
za šankom
kar opažam glede Prekmurja zadnja 3 leta, cene vedno bolj ljubljanske, ok ni panike, ampak tudi postrežba, odnos do gostov, redke so še gostilne kjer se da malo pohecat in poklepetati o okoliških znamenitosti
 
  • Všeč mi je
Reactions: LjuboB

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.180
881
113
Kaj te konkretno moti? Cene al to, da se ti noben ne klanja v gostilni in te na hitro odrihtajo? Casi so drugacni kot pred leti, tudi prav je tako. Ko prekmurec pride na barje mu glede cen tud ni ok, kar se pa hecanja in chitchat-a o lokalnih znamenitostih pa ne vem, naceloma o tem ne govorimo po gostilnah, s kelnerji mislim.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.290
113
+1 za Prosnik.
ja v gostiln, pa petrolu imajo nrveč info. več k' u turistbiroju!
torej #Najbolji. pr' teb pade klanjanje? :) človek je omenil 'odsotnost' domačnosti, prijaznosti. pa saj ne boš nikoli dojel, niti doživel :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.180
881
113
+1 za Prosnik.
ja v gostiln, pa petrolu imajo nrveč info. več k' u turistbiroju!
torej #Najbolji. pr' teb pade klanjanje? :) človek je omenil 'odsotnost' domačnosti, prijaznosti. pa saj ne boš nikoli dojel, niti doživel :)

Prides nekam, narocis, dobis, placas in ponavadi gres (naredis prostor). Ce v temu casu ob vsem pricakujes se neko domacnost, chitchat kramljanje super, samo ne pol jamrat ce tega ni ob tej guzvi, ki je zadnje case v gostilnah. Oz. pojdi kelnart pa bos napisal kako rad chitchatas z random gosti. Pa se povej kje kelnaris, pridem na kosilo pa mal poklepetat...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.180
881
113
Hvala, si mi odgovoru. In... ne bit jezn, ce se ne pocutis kot kralj v ostariji. Za to je potrebno kaj vec kot samo narisat se tam. Pa ceprav si mogoce z barja doma (od teh bi pricakoval take zapise tukaj)...