Podaljšan vikend v Prekmurju

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Pozdravljeni,

Prekmurje poznam zelo slabo in gremo malo raziskovat.
Imate kakšen predlog kje prespati za podaljšan vikend. Apartma, turistična kmetija ali kaj podobnega.
Kaj za pogledat? Nekaj kar je izven standardnih turističnih prospektov.
Poleg Vulkanije za otroke in kopanja v termah (upam, da se mi uspe izmuzniti) si moram ogledati še?

Hvala!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Imate namen tudi kolesariti ali bol avtom?
Za spat maš res veliko možnosti :)
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Če je možnost najema koles lahko tudi to damo na spisek za kakšno popoldne. S seboj jih sicer ne nameravam voziti (povelje generalmajirke). Z veseljem pa kakšno pešpot po naravnih znamenitostih za par urc.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Nekih hudih naravnih znamenitosti ni da bi nekaj pes hodil.
En dan maš za Mursko dovolj.
Mogoče probajte če imajo na Kmetiji malo raj kej prostora, če ne pa saj obvezno en dan it pogledat Alpace tja ker so cute za popizdit
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.050
390
83
44
dolenska
Kam spadajo Moravske? Oktobra bomo vavčarje koristl tako da kak namig bi kar prov prišel. Upamo ma muč, da bo vreme ker bi bicikle sabo vlekel.
Glede na to, da tistega konca države ne poznam preveč, se ni problem odpeljat kamor koli.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.050
390
83
44
dolenska
No ravno vinarium mi je ena od prvih klukic na dopistu. Jebat ga, nisem bil tm že 25 let pred tem pa tut nič. Toliko koliko poznamo našo malo kuro.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.961
5.691
113
blizu močvirne prestolnice
Lendavski stolp, grad Grad, vulkanija Grad samo pazite ker v ponedeljkih ne delajo, Bukovniško jezero energijske točke in kapelica sv.Vida, brod na Muri, pa za žensko tisti rastlinjaki, v Filovcih glineni izdelki, v Bogojini Plečnikova cerkev,, Rotunda ...............
Za jest odlično gostilna k Rotundi pa še marsikje po Prekmurju
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla in smoukar

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.252
5.813
113
pri taščici
Bukovniško jezero meni ni bilo ravno nek vavvvv.
Je pa res da nisem ravno najbolj dovzeten za te energijske točke in da smo imeli kup otrok s seboj, ki se jim je skoraj vedno.mudilo ali pa se jim ni nikamor dalo(tri družine)

Če je žena mahnjena kaj na orhideje, potem se jih baje da pogledat v rastlinjakih.
Ker so alterjevc, se lahko z turbobitch (pa se kom) dobiš na spricerju ;)
Mogoče te bo kam zapeljal z modrim dirkačem ;)
Tiste ravnice so super za kolesa. Oktobra bi šel lahko na kakšno trgatev. Mogoče kak vinogradnik zna tudi to tržiti. Se pravi da plačaš, da lahko delaš (čim manj škode)
 
Nazadnje urejeno:

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.050
390
83
44
dolenska
Ja super tole. Temo sem že shranil, da jo preberem ko bom pri vas. Kar se tiče koles, dvomim da bomo v kosu 40 pripeljal. Višince delamo bol take na 10 km jurja. Hribovci pač.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Bukovniško jezero meni ni bilo ravno nek vavvvv.
Je pa res da nisem ravno najbolj dovzeten za te energijske točke in da smo imeli kup otrok s seboj, ki se jim je skoraj vedno.mudilo (tri družine)

Če je žena mahnjena kaj na orhideje, potem se jih baje da pogledat v rastlinjakih.
Ker so akterjev, se lahko z turbobitch (pa se kom) dobiš na spricerju ;)
Mogoče te bo kam zapeljal z modrim dirkačem ;)
Tiste ravnice so super za kolesa. Oktobra bi šel lahko na kakšno trgatev. Mogoče kak vinogradnik zna tudi to tržiti. Se pravi da plačaš, da lahko delaš (čim manj škode)
Zanimivo.
Jaz sem imel enak vtis.
V bistvu me tista ravnina prav nič ne navdušuje.
Kilometri koruze in to je to. Poljedelsko področje pač.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ja, sem imel pred leti možnost zaradi službe spoznati vse regije oz. priblićno dobiti vtis o prebivalcih.
Daleč najbolj prjajzni so bili Prekmurci, Prleki in Belokranjci.
Najbolj zateženi pa v okolici Domžal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, Hanzi in Pepe