Prekmurje

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
180
13
18
Ali ima kdo kakšen preverjen kontakt za prenočišče + zajtrk (kmečki turizem, apartma, turistična kmetija..) v Prekmurju?
Hoteli odpadejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Ravno tebi sem hotel tole sporočiti, pa itak že veš. Moram it probat, razmišljam za alternativo Bujam, je ceneje, je pri nas, kulinarika itak najboljša v teh naših koncih in podobna ponudba. Pa še vi pohvalite, ko nam je všeč podobno. Še njihov link. Gremo probat.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ravno tebi sem hotel tole sporočiti, pa itak že veš. Moram it probat, razmišljam za alternativo Bujam, je ceneje, je pri nas, kulinarika itak najboljša v teh naših koncih in podobna ponudba. Pa še vi pohvalite, ko nam je všeč podobno. Še njihov link. Gremo probat.
Obvezno probat! Bazenček za namočit super, savne, vse za majhno doplačilo, kolesarske poti, kar pa se kulinarike tiče, sem si kar pri njih privoščil odlično večerjo.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.819
113
Kdor želi zgolj cenovno ugodno prespati je opcija v Ormožu - gostilna Prosinec. Nočitev z zajtrkom za 2 osebi je 50 EUR. Kosila imajo po 10 EUR (dobra + enormna porcija)...edino za kosilo se je dobro prej zmenit za rezervacijo, ker drugače neja placa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Ormož vsekakor ni Prekmurje :evil: .
Razen tega si verjetno imel v mislih gostilno Prosnik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Anubis