Preklic prodaje kmetijskega zemljišča

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Hmm...kupil je desničarsko hišo. Veš kolikokrat se je noter preklel komunizem in socializem in vse to.... uh težko bo to ven spravit.
Najbolje, da kontaktira lokalnega duhovnika, ki bo nato ob izgovarjanju prave Božje besede z blagoslovljeno vodico poškropil hišo ter okolico :cool:
 
  • Haha
Reactions: Hanzi in B81

Tyra

Zelenc'
16. maj 2022
11
10
3
Hmm...kupil je desničarsko hišo. Veš kolikokrat se je noter preklel komunizem in socializem in vse to.... uh težko bo to ven spravit.
Ta model je 14 let nazaj kupil to bajto na dražbi in vmes vložil nič. Prej je bila pa od enega privatnika ki je bil malo preveč optimističen. Se prej je bila pa prava Goričanska kmetija in dvomim ka desna
 

B81

22. jul 2007
34.507
8.957
113
Ta model je 14 let nazaj kupil to bajto na dražbi in vmes vložil nič. Prej je bila pa od enega privatnika ki je bil malo preveč optimističen. Se prej je bila pa prava Goričanska kmetija in dvomim ka desna
Če je bla prava kmetija, je težko bila leva. Ali je bla od janše ali pa od ljudmile. Potem je bila od privatnika, spet desnega (kateri privatnik pa je levi...).
Je pa bolj na samem, praviš, boste lahko imeli enoto kloja tu, ko pridejo nazaj :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Tyra

Zelenc'
16. maj 2022
11
10
3
Če je bla prava kmetija, je težko bila leva. Ali je bla od janše ali pa od ljudmile. Potem je bila od privatnika, spet desnega (kateri privatnik pa je levi...).
Je pa bolj na samem, praviš, boste lahko imeli enoto kloja tu, ko pridejo nazaj :D
Vsi 4je stari starši so prišli iz partizanskih kmetij
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Če je bla prava kmetija, je težko bila leva. Ali je bla od janše ali pa od ljudmile. Potem je bila od privatnika, spet desnega (kateri privatnik pa je levi...).
Je pa bolj na samem, praviš, boste lahko imeli enoto kloja tu, ko pridejo nazaj :D
Pa saj je naš Tito tui Rus!
-Pišite, pišite! Porkamadona... Kdo je Rus?!
[Udbovec odpenja tok s pištolo, vaška učiteljica (tovarišica? :D :sprasujemse: ) piše s svinčnikom ko navita.] Kje si to čul, Malek?
-Ja, tu pri vas, na KLO-ju... :valjamse::valjamse::valjamse::fredi::aplauz:
 
  • Haha
Reactions: sandra in B81

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Lahk ga je sam strah če se prekmurje pridruži madzarom ...tako da nič oravit prek leve ali desne ...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Ta model je 14 let nazaj kupil to bajto na dražbi in vmes vložil nič. Prej je bila pa od enega privatnika ki je bil malo preveč optimističen. Se prej je bila pa prava Goričanska kmetija in dvomim ka desna
No križi so od takrat, jaz osebno jih ne bi odstranil, so del praktično vsake kmečke hiše. SDS koledarje pa bi obredno zažgal, to pa ;)
 

B81

22. jul 2007
34.507
8.957
113
No križi so od takrat, jaz osebno jih ne bi odstranil, so del praktično vsake kmečke hiše. SDS koledarje pa bi obredno zažgal, to pa ;)
Ok, na tole zgoraj napišem
"Kako nevtralno od tebe :evil: "


Ti pa mi odgovoriš:

To ti vidiš, ker si obseden s politiko, pa mal, al pa velik, širine ti fali.

:D

Ok jaz imam dovolj, tema je o hiši, ne kalbotu. Če nisi opazil, je ta tema šla bolj po poti komedije, edino ti si cel hud zdaj :evil:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Avtor je pa itak banan do srede avgusta, tko da je čist vseen, al gre v komedijo al ne ;) . Tvoje zezanje je blo pač odveč.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ampak res, zakwa ga je pa zmešani kameleon zbanoviniziral? Sej goba nobenmu nč noče, tudi če bi mušnica bil.
 
  • Haha
Reactions: sandra

B81

22. jul 2007
34.507
8.957
113
Ampak res, zakwa ga je pa zmešani kameleon zbanoviniziral? Sej goba nobenmu nč noče, tudi če bi mušnica bil.
Zgleda, da le ni taki softič, kot se kaže tu... :evil:

1657101239219.png