Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Obstaja kakšen program kot npr.task manager , da bi pogledal kako pa kaj je z garminom ,ali je samo sistemski meni noter.
 

fanko

Zelenc'
23. jan 2010
12
0
1
Ali lahko pogledate koliko TMC informacij vam prikazuje Nuvi 765T. Zadnje tedne mi prikazuje samo TMC zastoje na avtocestnem križu (povprečno ena stran informacij?)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik fanko pravi:
Ali lahko pogledate koliko TMC informacij vam prikazuje Nuvi 765T. Zadnje tedne mi prikazuje samo TMC zastoje na avtocestnem križu (povprečno ena stran informacij?)

Tudi jaz sem to včeraj opazil, da je bila not samo avtostrada. Vnašajo samo "resne" zadeve, al pa je dejansko nastala razliko med Premium in navadnimi informacijami.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Obstaja kakšen program kot npr.task manager , da bi pogledal kako pa kaj je z garminom ,ali je samo sistemski meni noter.

Razen vseh omenjenih skritih menijev drugega ni.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.587
696
113
toti Maribor
Konkretno v soboto, ko sem šel v LJ, je kazal cca. 10 informacij. Da so bile v LJ zapore zaradi maratona TMC Slo ne ve nič. Zanimivo, da je to plačljiva opcija, ki pa žal ne dela. Bo potrebno opozoriti g. Radota Pezdirja, da še tu naredi red.Kakorkoli že, če kdo še nima TMC za Slo, ni vredno denarja, ker itak ne dela.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Na prvi strani tega linka imaš pod servisni meni backlight na 50,ali to vedno ostane tako tudi po drugem zagonu servisnega menija pri tvojem garminu.Jaz sem imel 100 , pa sem zmanjšal sedaj na 50 .Ko pa ga še drugič zaženem pa je spet 100.Mogoče mi lahko tudi to full žre baterijo ,ker ko gledam baterry ,niha od 80 do 40 % v parih sekundah .
 

fanko

Zelenc'
23. jan 2010
12
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik fanko pravi:
Ali lahko pogledate koliko TMC informacij vam prikazuje Nuvi 765T. Zadnje tedne mi prikazuje samo TMC zastoje na avtocestnem križu (povprečno ena stran informacij?)

Tudi jaz sem to včeraj opazil, da je bila not samo avtostrada. Vnašajo samo "resne" zadeve, al pa je dejansko nastala razliko med Premium in navadnimi informacijami.

To se pravi, da naš NUVI765T lahko po novem sprejema le osnovne informacije TMC. Slovenija je tako pokrita le z osnovnimi informacijami, za spremljanje "full information TMC" pa ostaja le možnost nakupa nove navigacije "premium" - npr. 1390T premium. Lepo...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Jaz sem za 765t spraševal če bi si kupil gtm 35 pa so rekli da ne dela na 765t .Dodatno je na voljo samo gtm 25.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj pa če si zgeneriram premium info? Ali so ti podatki za premium?
TrafficNav (SLO) 18689 / 33 / 33 / 1

Premium ima samo dodane life-time kode, katere osnovni nima.

Kodo za TrafficNav ima premium ali pa osnovni, če jo "kupiš".

TrafficNav NE ODDAJA dvo nivojskih informacij. Torej TMC je ali pa ni....
rolleyes-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.587
696
113
toti Maribor
To pomeni, da so nas zavajali. Jaz imam GTM 21 in aktivirano uradno Premium Traffic Subscription. Za dokaz prilagam sliko mojega računa. Moram jaz to malo javit na Geoset.

im1-neimen.jpg
 

fanko

Zelenc'
23. jan 2010
12
0
1
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
To pomeni, da so nas zavajali. Jaz imam GTM 21 in aktivirano uradno Premium Traffic Subscription. Za dokaz prilagam sliko mojega računa. Moram jaz to malo javit na Geoset.

im1-neimen.jpg

In zadnje čase prejemaš povprečno 1 stran TMC podatkov (od A1-do A5)...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Gledam malo uradno stran od garmina da modeli TMC sprejemniki GTM 12 , 21 ,25 ne podpirajo premium informacije samo osnovne .Kaj je sedaj res ali nas zavajajo ali kaj drugega ? Samo GTM 35 podpira preminum.