Predelava kamp prikolice

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Tako. V Slo. maš potem še kaka dva ali tri dilerje, ki jim je nekako za zaupat.
Če diler nima kar bi imel, se pa zmeniš in to jo pripelje. Vprašanje če jo sam kaj dosti ceneje dobiš (potni stroški, nabavna cena).
Plus pri prikolicah je tudi, da jim ne vrtijo kilometrov nazaj (in je vseeno kdo je uvozi). :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
to je novi rang med 15 in 17k.

Mel ta model, le da izvedbo 400 LKK. To je krajša z pogradom.

Če se boš slučajno ogrel ti lahko napišem hibe/hibice in na kaj bit pozoren. Lastili smo ji jo 8 let, z njo pa prepotovali cc 40.000 km
 

damo

Fizikalc
4. sep 2007
989
135
43
Sem se pozanimal pri kolegu, ki dela v Adriji, ali je možna predelava. Ni možno, ker ne dobiš homologacije.

Ok, gledamo registrirane. Za 4 člansko družino. Rad bi, da se odrasla spalnica malo zapre, da maš mal intime pred otroki, pa se lahko mal k mamiki stisneš :)

Vidim, da je zelo pogosto, da je WC poleg postelje.... to mi je mal mim, če malo karikiram, če na dlje ciljaš, pa ti curek zanese, si lahko še povšter poščiješ..
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Daj si doma "za hec" na tla zariši 2 X 4,5 m pravokotnik pa poizkusi en dan (tih deževni dan na poti) not preživet. ;)

Dosti prilagajanja bo potrebno, sicer pa če si bil s šotorom - pravi luksuz pol.

PS: otroci pa naj se navadijo od kod so prišli, da jih ni štorklja prinesla - pač veter malo juga prikolo. :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zakaj le? Pač manjši prostor in če pri glavi "ščiješ" pač pri nogah kuhaš ali pa obratno. ;)
 
  • Haha
Reactions: Romzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Sem se pozanimal pri kolegu, ki dela v Adriji, ali je možna predelava. Ni možno, ker ne dobiš homologacije.

Ok, gledamo registrirane. Za 4 člansko družino. Rad bi, da se odrasla spalnica malo zapre, da maš mal intime pred otroki, pa se lahko mal k mamiki stisneš :)

Vidim, da je zelo pogosto, da je WC poleg postelje.... to mi je mal mim, če malo karikiram, če na dlje ciljaš, pa ti curek zanese, si lahko še povšter poščiješ..
Ja kje bi pa ti mel wc? Kar se stiskanja k mamiki tiče, se pač znajdeš, pa pošlješ mulce na sladoled. Je pa fejst zanimiv, k ma zdej najstnik podobne težave, sam da bi on purana molzu, pa v polnem kamperju ne gre.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
K bo mamo žgal se bo itak cela prikolca tresla tako da bodo še sosedje vedl da je akcija.
K smo bli pa mi mulci smo pa pod tušom šibal pa je bla zadeva rešena.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
Počitniška prikolica ni tovorna prikolica in je omejena z največjo dovoljeno težo, katero pa z lahkoto presežeš, še posebej, če boš take neumnosti s sabo vozil. Če ti še noben ni povedal, je v karavaningu največji problem teža, vse ostalo so malenkosti. ;)
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Potem pa naredi E. Enkrat za vselej.

Pač presodiš kaj rabiš in kaj ti bo prišlo prav.

Meni se je najprej glupo zdelo, ker sem imel avto z ndm 2650 in prikolico 1100 zakaj moram to delat in če bom še kdaj šel na tak avto. Lani je naneslo, da smo zamenjali tako avto kot prikolico. Avto je sedaj manj, 2387, je pa prikolica 1300 pa smo zopet čez.

Glede na to, da pri večini novejših prikolic leze NDM navzgor in če za vleko uporabljaš kaj več kot ''obični'' avto boš hitro čez 3500 kg. Če si pa na kombiju, kateremkoli, pa drugega kot EkB itak ne pride v poštev.