Pralni stroji Matrix, ima kdo kakšne izkušnje?

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Je treba kupiti pralni stroj in je ena od opcij tudi Matrix. Mora biti slim izvedba (globina 40 cm).
Ima kdo kakšne izkušnje s to znamko pralnih strojev ali pa mogoče s kakšnim drugim delom bele tehnike tega proizvajalca?
Vsa mnenja bodo dobrodošla.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:

Ima kdo kakšne izkušnje s to znamko pralnih strojev ali pa mogoče s kakšnim drugim delom bele tehnike tega proizvajalca?




Ni ravno primerljivo s strojem, samo jaz imam blender,...sem ga kupila enkrat na poti na morje za šejke delat,..če se ne motim je bil takrat en drobiž (okoli 5k), zdej notri mešam in miksam vse živo, pa mi po 4h letih še vedno bp dela...
 
Nazadnje urejeno:

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Ni glih kvaliteta. Če imaš šanso kupi gorenje.Še najdje zdrži pa dele ni problem dobit.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst sm pa glih za Gorenje slišala slabe kritike (tako za stroje kot tudi za serviserje). Če bi jaz kupovala stroj bi kupila Candy ali pa Electrolux. Sami imamo Candyja že vrsto let in ni težav z njim.



Imajo pa pri fantu mikrovalovno pečico Matrix pa čist fino dela, v dobrem letu nobenih težav z njo.
 
Nazadnje urejeno:

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jst mam vgradni Gorenjev pomivalni stroj,..takrat smo ga kupili, ker je bil edini ozek vgradni primeren za v mojo kuhinjo,....sem imela v treh letih že 2x probleme s programi, ker se mu je kar nekaj zmešalo in stroj je nehal delat
uf-1.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Imam pralni in sušilni stroj od Gorenje, zaenkrat dela b.p. Pri izbiri me je pač prepričala 5-letna garancija, kar ni malo. Upam, da bo še naprej tako
smile-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Candy je taljanski jajc.Počakaj da se pokavari. Na vikendu imam candya pa je totaln jajc. Opere dosti slabše kot gorenje.

@Grisbi Nevem kaj potrebujete pomivane stroje?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Matrix je slovenski brand, BTW. Roba je pripeljana s Kitajske (pitaj boga iz katere fabrke), označena Matrix in to je to. Imeli smo/imamo Zanussi, BEKO in Candy. Z vsemi zelo zadovoljni.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Škoda časa,...in res ne vidim zakaj bi jo, glede na to, da imam možnost pomivalnega stroja...pomivalc bo tudi ob naslednji selitvi ena prvih stvari, ki se bo nabavila
grin1.gif
 

raY_

Pripravnik
20. avg 2007
122
0
16
Tašča je imela prej Matrix-a, kateri je pač cel zrjavel po kakih 5 letih.
Jaz seveda pameten in ji predlagal Gorenje, ki nudi 5 let garancije. Stroj je pri hiši že 2,5 leti in je bil pokvarjen ene 4-5x. Tolažimo se s tem, da do marca 2010 imajo "teoretično mir" s stroški. Praktično pa je vprašanje.
confused-1.gif

Torej moj nasvet: kupi kar ti denarnica omogoča - pokvari se ti namreč lahko stroj katerekoli firme.

There is no such thing as bad machine, there is only bad luck!
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.759
2.044
113
za šankom
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Ni glih kvaliteta. Če imaš šanso kupi gorenje.Še najdje zdrži pa dele ni problem dobit.

gorenje ni več to kar je bil 10 let nazaj..je konkurenca na isti oziroma nekateri še na boljši ravni za nekaj denarja manj
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Je treba kupiti pralni stroj in je ena od opcij tudi Matrix. Mora biti slim izvedba (globina 40 cm).
Ima kdo kakšne izkušnje s to znamko pralnih strojev ali pa mogoče s kakšnim drugim delom bele tehnike tega proizvajalca?
Vsa mnenja bodo dobrodošla.

Imam točno ta model matrixa in zaenkrat ni pripomb. Res pa da se bolj poredko pere. Centrifuga pri 700-800 obratov pa skoraj čisto posuši perilo.
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Candy je taljanski jajc.Počakaj da se pokavari. Na vikendu imam candya pa je totaln jajc. Opere dosti slabše kot gorenje.

Podpis.
Imeli candy-a - po 5 letih tako zarjavel da nas je bilo sram spustit koga v kopalnico, kjer je bil stroj nameščen. Opral je pa perilo zelo slabo. Italijanski jajc nikoli več.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Mnja, po mojih izkušnjah bi bil pomoje kakšen Bosch ziher uredu, čeprav se mi zdi krepko precenjen...
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Mnja, po mojih izkušnjah bi bil pomoje kakšen Bosch ziher uredu, čeprav se mi zdi krepko precenjen...
Bosch je cool
cheer.gif
... naj vsi sosedje vejo!!!
evil.gif
Ja, no odvisn kolk obratov ma centrifuga. Ne vem sicer, zakaj "letalo", ker so boschi eni najbolj obteženih (sem jih imel čast nosit celo) tko da nimajo kaj skakat. Edino če je motor glasen, ampak spet dvomim, glede na današnjo tehnologijo.