Pozor, motoristi smo na cesti

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Tovariš, to je navadno in nesramno urivanje pred blagajno, ki z CPP nima nobene veze. To je popolnoma isto, kot, če bi v trgovino prišel motorist in se urinil pred blagajno z izgovorom, da mu je vroče, ker je revež v črnih ledrastih capah. Urivanje ali NEurivanje je stvar olike in kulture ki v CPP ni zapisana.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Po tvojem mnenju je torej bolje, da motorist doživi vročinsko kap in lepo umre ker je čakal....vidiš, v izogib temu pa gremo lahko mimo...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Še nisem slišal, da bi kak motorist umrl zaradi tega, ker je pred blagajno čakal. Sem pa že velikokrat slišal, da je motorist umrl zato, ker je bil neučakan, se je urival in se je zaradi tega na zid prilepil. To sem pa že slišal.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Seveda nisi slišal za kaj teakega ker motoristi upoštevajo CPP in uporabijo določilo o vožnji mimo tovariš...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik moturer pravi:... Pa prehotevanje kolone po desni. Ne vem če kateri voznik avtomobila ve, da motor lahko prehiteva po desni če je dovolj prostora. .......

Kje že un inštruktor, kwa je že pedalna al gonilka?!
Mi lahko napišeš v katerm členu zakona o CPP piše tole?
17758-icon_confused.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
V 40. členu to piše, samo nič ni omenjeno vrivanje pred blagajno, to je pa stvar bontona vsakega posameznika.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede na napisano sklepam, da si preveč zoprn, da bi imel kake ženske....
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Citat:
Uporabnik moturer pravi:... Pa prehotevanje kolone po desni. Ne vem če kateri voznik avtomobila ve, da motor lahko prehiteva po desni če je dovolj prostora. .......

Kje že un inštruktor, kwa je že pedalna al gonilka?!
Mi lahko napišeš v katerm členu zakona o CPP piše tole?
17758-icon_confused.gif

http://www2.gov.si/zak/Zak_vel.nsf/0/c12563a400338836c12565db002d9721?OpenDocument

35.člen
(4) Če je dovolj prostora, lahko voznik enoslednega vozila na desnem prometnem pasu s primerno hitrostjo in pazljivostjo pelje mimo ustavljenega vozila ali kolone po desni strani, razen kadar so se morala vozila ustaviti pred križiščem ali zožanjem ceste.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
če si ga gledal, potem napiši.

nisme mulc, da bi ti hodil po cigarete.

drgač pa zakaj so zakoni. menda zato, da se jih krši. in kršimo jih tako kot ti. nismo mi nobeni angeli in ne sebe kovat v zvezde
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Mater mate eni lovske da se lahko urivate ker vam je vroče...
bonk.gif
A pol če imam jaz avto brez klime lahko tudi kar gasa mimo ker mi je vroče? Daj ne serite.

Sicer pa 30+ je par dni v letu, zakaj ko je bolj hladno še vseeno to počnete? Kaj ste več od avtomobilistov ki čakamo v vrsti??

Še vsakemu motoristu sem se na magistralki in drugih cestah umaknil ob kraj da gre lepo mimo, če pa gnijem eno uro v koloni pri 40 stopinjah pa da ga vidim da se mi uriva bi najraje vrata ven poknil.

Pa komentar na onega ko ga vsi "prijazno pozdravljajo" ko se uriva...kako da tega še nikoli nisem videl? V 90% mu folk trobi in se dere čez oken, sem pa enkrat doživel da je šel folk ven in ga sesul na tla.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik moturer pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Citat:
Uporabnik moturer pravi:... Pa prehotevanje kolone po desni. Ne vem če kateri voznik avtomobila ve, da motor lahko prehiteva po desni če je dovolj prostora. .......

Kje že un inštruktor, kwa je že pedalna al gonilka?!
Mi lahko napišeš v katerm členu zakona o CPP piše tole?
17758-icon_confused.gif

http://www2.gov.si/zak/Zak_vel.nsf/0/c12563a400338836c12565db002d9721?OpenDocument

35.člen
(4) Če je dovolj prostora, lahko voznik enoslednega vozila na desnem prometnem pasu s primerno hitrostjo in pazljivostjo pelje mimo ustavljenega vozila ali kolone po desni strani, razen kadar so se morala vozila ustaviti pred križiščem ali zožanjem ceste.

Če je dovolj prostora....razen kadar so se morala vozila ustaviti pred križiščem ali zožanjem ceste.
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Torej smo prišli do odgovora, da lahko prehitevaš pred cestnino, saj to ni ne križišče ne zožanje
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Točno tako, samo tega pač ne bodo želeli priznat....Me pa zelo zanima kakšen argument bodo sedaj natvezili...
17758-icon_confused.gif