Covid-19 Pozdravi ....

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
... in čestike. Ne zares.

Torej, prišel je čas za slovo. Te dni sem imel čast druge izločitve v tem letu. Tudi bolj počasne sorte človek kot sem jaz razumem namig. Če idiotu ne moreš rečt idiot na očitno podjebavanje (res pa brez uporabe očitno prepovedanih besed), potem se moje sodelovanje tu končuje. V izogib skušnjavi, da bi še kdaj hotel kaj deliti z vami, bom izbrisal profil. Saj vem alter se bo zavil v črnino :valjamse:.
Uživajte življenje vsak dan sproti, to darilo ni ravno samoumevno. In seveda v tem peskovniku.

(tema ne sodi sem, sem jo pa vseeno dal sem ker sem bil tu najbolj aktiven. in ker je razlog za slovo. da se ve, da se vsi ne strinjamo z neenakimi vatli.)
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
jah tvoje ljubezenske smajlije bom pa res pogrešal. takrat sem vedel da si ostal brez besed ter da ti je nekaj posmodilo tam zgoraj.

srečno še naprej kjerkoli že si ter karkoli boš že počel.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Klinc, ne najdem opcije za izbris profila. Lahko prosim mod ali administrator to uredi zame? Bom večno hvaležen.

(tudi s funkcijo iskanja ne pridem do rezultata, oz. tam sem našel da samoizbris ni mogoč? kakorkoli ali namig ali sam izbris mi bo polepšal življenje. hvala)
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Sem se vedno spraševal, koliko časa moderatorju stoji, ko izbriše post ali bana osebo zaradi posta, ki ni do nikogar žaljiv, ki ni fake news, in ki samo preveč odstopa od njegovig prepričanj.

Npr, me je pred par mesci banal, ko sem napisal, da je kolega, starejši, z pridruženimi boleznimi, 2x cepljen pristal v bolnici s kovidno pljučnico - test mu je pa kazal negativno.
Da povem naprej, ko mu je šlo toliko bolje, da se je vedelo, da bo preživel, je tudi test pokazal pozitivno. Danes je že uredu.
Kajne, ni šlo takrat skupaj 2x cepljen in bolnica, pa kovidna pljučnica pa negativen test. Pa ne more cepljen umret. Je treba banat, da nebi še kaj izvedeli, kar ni v skladu z strokovno skupino.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
... in čestike. Ne zares.

Torej, prišel je čas za slovo. Te dni sem imel čast druge izločitve v tem letu. Tudi bolj počasne sorte človek kot sem jaz razumem namig. Če idiotu ne moreš rečt idiot na očitno podjebavanje (res pa brez uporabe očitno prepovedanih besed), potem se moje sodelovanje tu končuje. V izogib skušnjavi, da bi še kdaj hotel kaj deliti z vami, bom izbrisal profil. Saj vem alter se bo zavil v črnino :valjamse:.
Uživajte življenje vsak dan sproti, to darilo ni ravno samoumevno. In seveda v tem peskovniku.

(tema ne sodi sem, sem jo pa vseeno dal sem ker sem bil tu najbolj aktiven. in ker je razlog za slovo. da se ve, da se vsi ne strinjamo z neenakimi vatli.)
Ne želim da greš. Sem pogleda tvojo zgodovino. Brez ene zamere z moje strani!
Pa saj imaš kakšnega takega gor k ti je v redu. Lej McGiver da ignor in to predlaga še ostalim - preverjeno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem se vedno spraševal, koliko časa moderatorju stoji, ko izbriše post ali bana osebo zaradi posta, ki ni do nikogar žaljiv, ki ni fake news, in ki samo preveč odstopa od njegovig prepričanj.

Npr, me je pred par mesci banal, ko sem napisal, da je kolega, starejši, z pridruženimi boleznimi, 2x cepljen pristal v bolnici s kovidno pljučnico - test mu je pa kazal negativno.
Da povem naprej, ko mu je šlo toliko bolje, da se je vedelo, da bo preživel, je tudi test pokazal pozitivno. Danes je že uredu.
Kajne, ni šlo takrat skupaj 2x cepljen in bolnica, pa kovidna pljučnica pa negativen test. Pa ne more cepljen umret. Je treba banat, da nebi še kaj izvedeli, kar ni v skladu z strokovno skupino.
Ni pa možno, da bi imel tako zanič imunski sistem, da mu ni tvoril protiteles. V bolnici so mu ga pa popravili. To je pa seveda proti tvojim prepričanjem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Alter te ne bo pa tudi covid te ne more kar tako pokončati. Lekvak pravi, da je več možnosti, da umreš v BTCju ob pitju kave kot pa od covida (pa čeprav je na današnji dan v SLO uradno že 5125 covid smrti, ob pitju kave v ljubljanskem BCTju pa ni umru še nihče)
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Npr, me je pred par mesci banal, ko sem napisal, da je kolega, starejši, z pridruženimi boleznimi, 2x cepljen pristal v bolnici s kovidno pljučnico - test mu je pa kazal negativno.
Da povem naprej, ko mu je šlo toliko bolje, da se je vedelo, da bo preživel, je tudi test pokazal pozitivno. Danes je že uredu.
Kajne, ni šlo takrat skupaj 2x cepljen in bolnica, pa kovidna pljučnica pa negativen test. Pa ne more cepljen umret. Je treba banat, da nebi še kaj izvedeli, kar ni v skladu z strokovno skupino.
zaradi tega sigurno nisi bil banan. če so te zaradi tega napisanega banali, potem se tudi jaz odjavim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
zaradi tega sigurno nisi bil banan. če so te zaradi tega napisanega banali, potem se tudi jaz odjavim.
Naslednjič sem bil brisan in banan, ko je bila debata, kakšne silne denarje se plača za zdravljenje necepljenega kovidnega bolnika, ko sem vprašal kam in komu gre denar potem naprej iz bolnišnic, ki denar pokasirajo - in seveda potem tudi pri nekomu zapravijo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
V vsej moji karieri blokade/brisanja - cca 15x - nisem niti 1x dobil obrazložitev zakaj in kako!
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Naslednjič sem bil brisan in banan, ko je bila debata, kakšne silne denarje se plača za zdravljenje necepljenega kovidnega bolnika, ko sem vprašal kam in komu gre denar potem naprej iz bolnišnic, ki denar pokasirajo - in seveda potem tudi pri nekomu zapravijo.
Kaj je Slo vlada naredila z 10 milijardami eur kredita, (od marca lani do sedaj) ?