postrezba JURMAN

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
kako ste zadovoljni?
Mene so vceraj tako raz*izdili.Pridema s prijatlem na malico 17:50.K mizi seveda nobenega natakarja, vsi sam mimo kot ponavadi, kao da oni strezejo v drugem oddelku.En sicer sprejema narocilo pri sosednji mizi, ki naposled le pride do mize in ko hocema narocit frajer, odvrne da se vec ne da dobiti hrane po znizani ceni ker je tri minute cez sesto (do seste se pac uposteva kot malica).Ceprav mu recem da ze vec kot 10 minut sediva tukaj, se on naprej osorno odgovori
ne-ne-1.gif
da mi pac ne more pomagat ker je malica do sestih sedaj pa je ura tri minute cez......
....samo sem se mu zahvalil za prijaznost, ker sem ga bil takoj "sit" , jest sem sel drugam, pa tam me tudi vec ne vidijo ceprav sem bil kar pogosto

Jes kadar grem tja nimam nobenih problemov. Vse mi lepo postrezejo pa oh in sploh so super natakarji.
Mogoce vedno padem v tisto smeno natakarjev, ki so uber kuL.
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Meni se je enkrat zgodila neprijetnost, ponesreči sem padel na sosednjo mizo in vse sesul (krožnike, hrano, kozarce), natakar je klical Policijo...kljub temu, da sem se opravičeval, res pa je, da sem bil vinjen...
frown-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Sicer off, ampak meni je Jelen :srce:.
Kar se hrane tiče.

Kako izgledajo njihovi natakarji, se nikoli nisem ukvarjala - ker tja hodim jest, ne pa seksat z njimi.

Se pa strinjam, da bi lahko bili malo hitrejši in prijaznejši.
Ampak dokler bodo imeli najboljšo srbsko kuhinjo v LJ, jim to ni treba.

Matr,mene niso navdusil.Jedel sem plato,malo pleskavico,pekoce klobasce,navadne klobasce, pa nekega pisceta polnjenega s sirom .Kolega spikalico(se mi zdi velika pleskavica z sirom) in prebranac.
Moja mala pleskavica in klobasica in tako kolegova spikalica mi je imelo vse isti okus in noben me ni preprical,pac fasiran meso in nic posebnega meni osebno.Pekoca klobasica je itak dobra kjer koli jo jem in tudi tista iz trgovine.Piscanec kot piscanec,malce me je zmotila mehka koza ker imam raje przgane zadeve.Prebranac pa resnicno navaden fizol.
Sem pa jedel prebranec v zagrebu ko smo enkrat delali na sejmu in je bila v blizini(cca 5km)neka majhna pizzerija in je kolega jedel prebranec ki je bil res dober,s spehom in pekoc,ceprav tak vrjetno ni orginal.

A je tale pišče podoben polnjenemu bedru ko v Dubočici? če je, grem probat...

Drugače pa zdle čakam da gremo v Jurmana, se mi že kr lušta pomfri :D Pol pa ene 3 kofete da ne zaspiš od sitosti
stupid-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Meni se je enkrat zgodila neprijetnost, ponesreči sem padel na sosednjo mizo in vse sesul (krožnike, hrano, kozarce), natakar je klical Policijo...kljub temu, da sem se opravičeval, res pa je, da sem bil vinjen...
frown-1.gif

Bi mu pa rekel, nč policije klicat, sm že tle!
grims-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
http://www.jurman-sp.si/

Jurman?

Ima kolikor toliko pravo razmerje med naročenim in plačanim. Včasih je bilo še ceneje. Je pa na nivoju masovne prehrane, in je iluzorno pričakovati, da bi v petek, soboto, nedeljo dobila prosto mizo brez prednaročila. Vsaj takrat, ko smo še mi hodili tja, je bilo tako.

Personal kot personal. 100 ljudi, 100 kelnera. Eni prijazni in uvidevni (dobijo tringelt), drugi v službi zato, ker morajo biti (tudi dobijo tringelt, če ne odstopajo od povprečja), tretji pa mislijo, da so tam zato, da se ves svet vrti okoli njih ali pa mislijo, da so doma. Saj sem videl tipa, ki je stregel in naglas pel zraven.
hysterical-1.gif

Šef jih drži na kratko in ne zavidam jim njihovega poklica, ter se dostikrat vprašam, koliko kilometrov na dan (dan na dan) naredijo in kakšne morajo imeti noge po končani službi, a sami so si jo izbrali. Gost je car, čeprav je tudi med nami takšnih in drugačnih, dobrih in slabih. Pač stisniti zobe in delati dalje. Itak ni nikjer z rožicami postlano.

Hrana je, če si rada v gužvi, kolikor toliko dobra, cene pa relativno zmerne. Ni pa ponudbe tolikšne, da bi lahko stalno hodila tja, razen če rada kolobariš v omejenem obsegu.

Moje mnenje o oštariji.
Če se ti doma ne ljubi kuhati ali pa če prihajaš s kakšne poti, potem je Jurman vredu. Hrana je sveža, stara itak ne more biti ob taki izmenjavi gostov, kaj se pa v backstageju dogaja pa itak vedo samo oni, mi bolje da ne. Za romanitiko in kulinariko je pa potrebno iti drugam.
kar se tiče Jurmana, lahko povem samo
cheer.gif


tja sem začel hodit že od njegovega čistega začetka....začel je z prostorčkom okrog peči za pice....tri - štiri mize in to je bilo to
smile-1.gif
...poleti pa še par lesenih miz na drugi strani - zdaj je tam parkirišče....
kasneje je z širitvijo prišla še ostala hrana.....

po vseh teh letih, lahko garantiram, da je hrana še vedno ista...nič se ni spremenilo niti v kvaliteti niti v količini....recimo en podatek glede kvalitete.....pred parimi leti ni bilo za dobit kalamarov....povsod se je dalo dobiti,samo v Jurmanu je na veliko pisalo "kalamarov ni"...zvedel sem da jih ni bilo zato, ker se ni dalo dobiti prve kvalitete...kljub prodani mesečni količini 1T+....
kar se tiče čistioče, lahko tudi zagotovim, da se tudi enkrat ni zgoduilo, da kaj nebi bilo čisto.....pa sem zelo alergičen na nečistočo....kelnerji imajo navodila, da za vsakim gostom zamenjajo prt, pa tudi če ni na njem niti ene droptinice....

kar se tiče kerlnerjev pa ja, se strinjam....eni so prijazni drugi spet ne.....če jih poznaš, greš itak k tistemu ki ti je OK...
hmm omenjaš da jih drži na kratko...kakorkaterega...;) imajo fixno neko osnovo plus promet....pridni so tam vedno odlično zaslužili..
wink-1.gif


kar se tiče Jurmana mislim da sploh ni pomislekov....hrana je odlična, postrežba OK cene pa itak ne morejo bit boljše:)....se je pa treba zavedat, da se tja ne pelje kandidatke za sex tisti večer
evil.gif


jest tja hodim že 20 let pa še kr bom...
cool-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Bil včeraj in me nekako niso prepričali. Kar se tiče postrežbe nimam komentarja, ambijent je tudi vredu, klenarji prijazni, samo mlačni kalamari in mlačen krompir, pa tega ne odtehtajo. Lahko, da sem samo pač tako naletel, samo če bo naslednič isto, me verjetno ne bodo več videli.