postrezba JURMAN

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
kako ste zadovoljni?
Mene so vceraj tako raz*izdili.Pridema s prijatlem na malico 17:50.K mizi seveda nobenega natakarja, vsi sam mimo kot ponavadi, kao da oni strezejo v drugem oddelku.En sicer sprejema narocilo pri sosednji mizi, ki naposled le pride do mize in ko hocema narocit frajer, odvrne da se vec ne da dobiti hrane po znizani ceni ker je tri minute cez sesto (do seste se pac uposteva kot malica).Ceprav mu recem da ze vec kot 10 minut sediva tukaj, se on naprej osorno odgovori
ne-ne-1.gif
da mi pac ne more pomagat ker je malica do sestih sedaj pa je ura tri minute cez......
....samo sem se mu zahvalil za prijaznost, ker sem ga bil takoj "sit" , jest sem sel drugam, pa tam me tudi vec ne vidijo ceprav sem bil kar pogosto
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
zadnjič smo bili tam z družbo in so kr eni tuji otroci skor po naši mizi hodil. njihovih staršev pa nikjer

drugače je bilo pa vse nekak ok seveda na nivoju pizzerije
 
Nazadnje urejeno:

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Bil tam v nedeljo proti večeru prvič, je bilo kar polno in nimam za rečt kaj posebnega čez postrežbo ali hrano.
Za prvič je bilo kar ok, tako, da grem vsekakor še kdaj tja.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Tam jem 4x do 5x letno. Nikoli kakšnih hujših težav, samo enkrat je bilo potrebno natakarja malo loviti. Res pa je, da je bilo veliko ljudi in je letal "kot odvezan pes".
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.892
113
pri taščici
Tudi jaz zanekrat nimam pripomb čez njih. Koliko malic jurman proda na dan . Sem prepričan da ečz 1000.
Ko sem obnavljal stanovanje "čez cesto" sem bil kar velikokrat njihov gost.
 

trancek007

Pripravnik
26. sep 2007
51
0
6
Sicer so velike porcije, vendar mi deluje kot instant hrana. Postrežba pa po mojem mnenju tudi instant, fast-food varianta.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz
Moral bi res vodjo zahtevat,pac kelnar ma tudi zivce pa ni zmogel vec profesionalnosti zdrzat,vrjetno nisi edini primer k se je kregal zaradi tega.
Pejt enkrat cez vikend v Gregorja(ce se ne motim),tam kjer samo pleskavice,spikalice,cevape prodajajo in podobno zadevsno,na kriziscu kjer iz celovske zavijes proti smarni gori,tam imas palestinca ki ga poklices 5x,te pogleda in nakaze da te je videl,ampak v manj kot 10minutah od zadnjega klica ga ne pricakuj,da ne govorim da je full sexy ko ga vidis ko mu ljubavni tepis vn strli iz zadnjega ne zapetega gumba.
Hrana je kr vredu samo kakrsnakoli hrana je bila zame ista in samo drugacne oblike.
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Vpraši kakega zaposlenega, kakšna količina malic se tam proda in po kakšni ceni, nato pa se vprašaj, če si zaslužiš prižiganje svečnika, servetek preko komolca in podoben luxuz...
grin1.gif

Jurman je za malico dalux! količina je ql, če nisi preveč zahteven in bister je tudi postrežba malice na nivoju sploh za svojo ceno in to večini zadostuje...
smirk-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Dejte mal razložit, kaj konkretno so malice pri Jurmanu.
Pa povežite jih še z informacijami o ceni.
smile-1.gif


Ker nekateri nimamo pojma, o čem se to kregate.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jep. Pac industrija hrane, nimas kaj.. Dobis na mizo goro mesa, te ze takoj mine lakota. :D
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
http://www.jurman-sp.si/

Jurman?

Ima kolikor toliko pravo razmerje med naročenim in plačanim. Včasih je bilo še ceneje. Je pa na nivoju masovne prehrane, in je iluzorno pričakovati, da bi v petek, soboto, nedeljo dobila prosto mizo brez prednaročila. Vsaj takrat, ko smo še mi hodili tja, je bilo tako.

Personal kot personal. 100 ljudi, 100 kelnera. Eni prijazni in uvidevni (dobijo tringelt), drugi v službi zato, ker morajo biti (tudi dobijo tringelt, če ne odstopajo od povprečja), tretji pa mislijo, da so tam zato, da se ves svet vrti okoli njih ali pa mislijo, da so doma. Saj sem videl tipa, ki je stregel in naglas pel zraven.
hysterical-1.gif

Šef jih drži na kratko in ne zavidam jim njihovega poklica, ter se dostikrat vprašam, koliko kilometrov na dan (dan na dan) naredijo in kakšne morajo imeti noge po končani službi, a sami so si jo izbrali. Gost je car, čeprav je tudi med nami takšnih in drugačnih, dobrih in slabih. Pač stisniti zobe in delati dalje. Itak ni nikjer z rožicami postlano.

Hrana je, če si rada v gužvi, kolikor toliko dobra, cene pa relativno zmerne. Ni pa ponudbe tolikšne, da bi lahko stalno hodila tja, razen če rada kolobariš v omejenem obsegu.

Moje mnenje o oštariji.
Če se ti doma ne ljubi kuhati ali pa če prihajaš s kakšne poti, potem je Jurman vredu. Hrana je sveža, stara itak ne more biti ob taki izmenjavi gostov, kaj se pa v backstageju dogaja pa itak vedo samo oni, mi bolje da ne. Za romanitiko in kulinariko je pa potrebno iti drugam.
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz
Moral bi res vodjo zahtevat,pac kelnar ma tudi zivce pa ni zmogel vec profesionalnosti zdrzat,vrjetno nisi edini primer k se je kregal zaradi tega.
Pejt enkrat cez vikend v Gregorja (ce se ne motim),tam kjer samo pleskavice,spikalice,cevape prodajajo in podobno zadevsno,na kriziscu kjer iz celovske zavijes proti smarni gori,tam imas palestinca ki ga poklices 5x,te pogleda in nakaze da te je videl,ampak v manj kot 10minutah od zadnjega klica ga ne pricakuj,da ne govorim da je full sexy ko ga vidis ko mu ljubavni tepis vn strli iz zadnjega ne zapetega gumba.
Hrana je kr vredu samo kakrsnakoli hrana je bila zame ista in samo drugacne oblike.

Se mi zdi, da pišeš o Jelenu nasproti končne postaje enke!
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Sicer off, ampak meni je Jelen
srce-1.gif


Kar se hrane tiče.



Kako izgledajo njihovi natakarji, se nikoli nisem ukvarjala - ker tja hodim jest, ne pa seksat z njimi.

So povprečni - enako kot v kupu oštarij, ki ne živijo od kvazi študentskega dela.



Se pa strinjam, da bi lahko bili malo hitrejši in prijaznejši.

Ampak dokler bodo imeli najboljšo srbsko kuhinjo v LJ, jim to ni treba.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Sicer off, ampak meni je Jelen :srce:.
Kar se hrane tiče.

Kako izgledajo njihovi natakarji, se nikoli nisem ukvarjala - ker tja hodim jest, ne pa seksat z njimi.

Se pa strinjam, da bi lahko bili malo hitrejši in prijaznejši.
Ampak dokler bodo imeli najboljšo srbsko kuhinjo v LJ, jim to ni treba.

Matr,mene niso navdusil.Jedel sem plato,malo pleskavico,pekoce klobasce,navadne klobasce,pa nekega pisceta polnjenega s sirom.Kolega spikalico(se mi zdi velika pleskavica z sirom) in prebranac.
Moja mala pleskavica in klobasica in tako kolegova spikalica mi je imelo vse isti okus in noben me ni preprical,pac fasiran meso in nic posebnega meni osebno.Pekoca klobasica je itak dobra kjer koli jo jem in tudi tista iz trgovine.Piscanec kot piscanec,malce me je zmotila mehka koza ker imam raje przgane zadeve.Prebranac pa resnicno navaden fizol.
Sem pa jedel prebranec v zagrebu ko smo enkrat delali na sejmu in je bila v blizini(cca 5km)neka majhna pizzerija in je kolega jedel prebranec ki je bil res dober,s spehom in pekoc,ceprav tak vrjetno ni orginal.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Eh, jest nisem kakšen blazen gurman (pardon - gurmanka, hvala cifra
grin1.gif


Meni je njihova kneževiæka zakon in samo zato pridem vsake toliko časa k njim.



Kaj bi gostilne a'la Jurman brez takih kot smo mi?

(važno, da je dunajc velik, poceni in svež, pa smo v sedmih nebesih).
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Kaj bi gostilne a'la Jurman brez takih kot smo mi?
(važno, da je dunajc velik, poceni in svež, pa smo v sedmih nebesih).

Hja pri meni je tako in me ni sram priznati,dej mi velik in dober snicel + pivo pa bo tele veselo
grin1.gif

Najraje ramstek,pecenke in podobne kose,ne pa kroznik in nasredini toskansko grahovo zrno ovito v gozdno robido in prelito z sladkim grehom.