Postojna z okolico...kam

jezek

Guru
24. jul 2008
2.630
1.240
113
Podobno kot Portus Unec.....tam je pica stala ene 18€ ze takrat, ko evra sploh še ni bilo...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Drži - a je vsaj bla tako velika, da je en ded ni mogel sam zmaltiti. O sami kvaliteti ne bi. Že 10 let nazaj je bil moto “kvantiteta nad kvaliteto”. Bi pa moral spet enkrat riskirati pogledati kaj imajo.

On topic:
Kozina ni tako daleč stran … “Na burji” je opcija. Price - performance (količnisko) ni švoh, sama kvaliteta tudi ne. Če pogledaš oboje skup je kar OK.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.350
458
83
Dosti pohval slišim tudi za okrepčevalnico prepih. Od postonjske jame, proti predjamskem gradu. Baje kar velike porcije in razmeroma ugodna cena. Tudi ocene na netu imajo imajo kar dobre.

 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Drži - a je vsaj bla tako velika, da je en ded ni mogel sam zmaltiti. O sami kvaliteti ne bi. Že 10 let nazaj je bil moto “kvantiteta nad kvaliteto”. Bi pa moral spet enkrat riskirati pogledati kaj imajo.

On topic:
Kozina ni tako daleč stran … “Na burji” je opcija. Price - performance (količnisko) ni švoh, sama kvaliteta tudi ne. Če pogledaš oboje skup je kar OK.

Če gledamo Kozino je meni tudi Tonca všeč.

 

igi

Guru
13. okt 2007
5.387
1.008
113
Celje
Obišči stran
Zdajle sem po dooolgem čašu v Avio pubu. Ne vem, se je zamenjal lastnik al kaj??? Ponujajo kosila, cena 24-30€, a la cart tudi drago kot hudič, pizze šele po 16h. Burgrjev nimajo...
Da osvežim tole temo. Danes smo se z družbo “pomotoma” ustavili v Avio pub-u. Cene so glede na postreženo VELIKO previsoke. Pa nismo med tistimi, ki bi iskali najcenejše. Pač pri znesku, ki smo ga plačali za kosilo, bi pričakoval več.

zato naslednjič skoraj zagotovo ne bo več te pomote.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.159
294
83
Da osvežim tole temo. Danes smo se z družbo “pomotoma” ustavili v Avio pub-u. Cene so glede na postreženo VELIKO previsoke. Pa nismo med tistimi, ki bi iskali najcenejše. Pač pri znesku, ki smo ga plačali za kosilo, bi pričakoval več.

zato naslednjič skoraj zagotovo ne bo več te pomote.
Si resil cestnino v IT? Lahko odgovor v potovalni temi. Tnx.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi