Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Dosedaj so odpeljali 43 ton odpadkov, ocenjujejo, da jih je še 3x toliko.

Hehe a to so še gradbeni material od rušitve računali zraven ????

Sicer pa, ali ni lastnik objekta dolžan poskrbet za odvoz smeti?? Kaj je lastnik delal dosedaj, da se jih je toliko nabralo?
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Mene bolj zanima, kdo je plačeval elektriko in vodo.

si predstavljam, da je to bila tovarna s proizvodno halo, pisarnami itd...kot pač je tovarna. In so se "naselili" po pisarnah menda ali kje?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Mene bolj zanima, kdo je plačeval elektriko in vodo.

si predstavljam, da je to bila tovarna s proizvodno halo, pisarnami itd...kot pač je tovarna. In so se "naselili" po pisarnah menda ali kje?
Nihce. Elektriko so imeli na agregate... ogrevanje na pecke... zato jih pa zdaj ni blo not ker je blo par dni tud po -8 ....

po vseh prostorih so bli. Vecje hale so ble za druzenja oz “ustvarjanje”

so mel pa zaklenjene prostore tko da se nisi mogel prosto gibat notri + zelo hitro so te nagnali ce te nihce ni poznal
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Nihce. Elektriko so imeli na agregate... ogrevanje na pecke... zato jih pa zdaj ni blo not ker je blo par dni tud po -8 ....

po vseh prostorih so bli. Vecje hale so ble za druzenja oz “ustvarjanje”

so mel pa zaklenjene prostore tko da se nisi mogel prosto gibat notri + zelo hitro so te nagnali ce te nihce ni poznal
Rabis gorivo za agregat. Sem gledal video, so imeli mikrofon, luc, projektor, v glavnem tako treba. Pa enih par malo starejsih stricev je sedelo spredaj.
Zgleda da so se kar znasli nekako...z agregatom...ok te ze.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ja so pac filali bencin. Ne razumem, ti nekaj vorasas, ti je pojasnjeno, nato ti pa odgovor ni vsec
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Sicer pa, ali ni lastnik objekta dolžan poskrbet za odvoz smeti?? Kaj je lastnik delal dosedaj, da se jih je toliko nabralo?

Če so njegove, če noče imeti vse usrano ali pa če predstavljajo nevarnost za okolico, potem prav gotovo.

Al kako si ti to predstavljaš? Lahko se pa zmenimo - bodi đek, pa ti bo cel alter pripeljal svoje smeti in jih stresel po tvojem dvorišču, ti jih pa odvažaj.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ma jaz bi jim naložil še stroške odvoza vseh teh odpadkov. Lepo tožit solidarno vse (to pomeni, da vsak odgovarja za celoten strošek), potem se pa naj med sabo regresirajo.

150 ton, kaj si ti nor ... :nigladek:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Treba jim dovolit, da poberejo svoje stvari. Morajo podpisat, kaj je njihovo, kaj so vzeli, itd...
Imamo seznam - poimenski - komu izstaviti račun za stroške.
Kolesa? Da vidimo petkova združenja sedaj.

p.s. tiste piksne so barva za grafite. še to popisat.