Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Predstavnicam in predstavnikom Mola v tednu dni javnosti še ni uspelo pokazati nobenega uradnega dokumenta, na podlagi katerega so evikcijo izpeljali. Takega dokazila niso predložili preprosto zato, ker ga nimajo. To pomeni, da je šlo pri evikciji AT Rog za kaznivo dejanje samovolje.

 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
Predstavnicam in predstavnikom Mola v tednu dni javnosti še ni uspelo pokazati nobenega uradnega dokumenta, na podlagi katerega so evikcijo izpeljali. Takega dokazila niso predložili preprosto zato, ker ga nimajo. To pomeni, da je šlo pri evikciji AT Rog za kaznivo dejanje samovolje.

Komu so pa dolžni kazati kak dokument? To je isto, kot da ti ropar vzame TV, ti mu rečeš, daj mi TV nazaj, on pa ti reče, pokaži račun od TVja.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.245
113
Predstavnicam in predstavnikom Mola v tednu dni javnosti še ni uspelo pokazati nobenega uradnega dokumenta, na podlagi katerega so evikcijo izpeljali. Takega dokazila niso predložili preprosto zato, ker ga nimajo. To pomeni, da je šlo pri evikciji AT Rog za kaznivo dejanje samovolje.

To seveda ni res. Sam posest so prevzeli nazaj.

ce je ze glih popularno se neumnega se dajmo vsi.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Kaj je zdaj s temi kolesi? Niso bila ukradena, temveč založena oziroma začasno relocirana? Kako pa so pojasnili barvne spreje?

Najdenih je bilo več kot 300 koles, 61 koles in 30 okvirjev za kolesa, ki je bilo že pripeljanih v zbirni center na Povšetovo, pri čemer je veliko koles novejših. Policija je obveščena in preverja bazo ukradenih koles, doslej so se javili le lastniki štirih koles.
4 je dovolj da so si dodatni umazali ime, ki ga želijo imeti nedolžnega, poštenega in pridnega.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.655
113
Nikjer ne piše da so bila ta 4. kolesa odtujena. Tej 4. so lahko bili tudi rogovci, ki so prišli po svoja kolesa.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Mene zanima kaj je z škatlo novih, čistih, neuporabljenih igel in tistimi substancami.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Da ni Pošta shranila bele tehnike tja, ker ima premalo skladišč za dostavo :sprasujemse: :evil:
Mogoče se je kak od uporabnikov ukvarjal s sivim uvozom in preprodajo bele tehnike. Če zasedejo zastonj prostore, še ne pomeni, da se nekateri ne ukvarjajo s kakim bolj donosnim poslom in si tako pridobijo kupček denarja. Predvidevam, da se ti ljudje verjetno težko podredijo diktaturi državne oblasti, ki pozna pojme kot so najemnina, davek, dovoljenje ... Še zmeraj pa poznajo pojem denar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
če je kaj novega od nemških proizvajalcev, z veseljem jaz odpeljem na smetišče :evil:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.157
113
Verjetno so "prebivalci Roga" pokazali prijavo stalnega bivališča na tem naslovu... pa solastništvo.

Molu po mnenju sodišča ni uspelo dokazati, da toženi posestniki, ki so sporazumno zapustili Rog, še bivajo v tovarni, zato izvršba nad njimi ni bila upravičena. "A tudi če bi izvršba bila odobrena, bi bila ta omejena na dotičnih šest oseb, ne bi pa zadevala ostalih uporabnikov Roga, ki niso bili v sodnem postopku," so poudarili na novinarski konferenci, ki jo je pospremil performans uporabnikov.

Ti so pa genialci. Po taki logiki jim ne bi upal nič dokler bi bil pritok novih ljudi v Rog. Sodišče bi izselilo Vadima, priselila pa bi se Mojca. V času, ko bi sodišče premlelo Mojco, bi se notri naselil Dinksi.


Mene zanima kaj je z škatlo novih, čistih, neuporabljenih igel in tistimi substancami.

Naj bi imeli varno sobo, kjer so dobili čiste igle in žličko. Po napisanem naj bi bili del nekega projekta za varno uživanje drog. Recimo, da je to bolje kot skrivanje z iglami po parkih in javnih WCjih. Kakšne substance so našli, lahko se gre samo za travo. Svinjsko pa bi bilo dilati heroin pred "varno sobo".
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl