Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.802
4.303
113
No, to pa so tipični komunisti ja. Vse je naše. Me zanima, če mi kdo od njih da njihov domač naslov. Pridem ke, ko jih ne bo doma, se instaliram na kavč z vso prtljago in jim kakšen grafit narišem na steno dnevne sobe (ker sem pač preganjan umetnik in rabim prostor za ustvarjanje). Dnevno sobo pa verjamem, da imajo vsi veliko, ker so verjetno še vsi doma pri mamicah nastanjeni, ker na trgu dela pač ne prosperirajo in raje furajo umetnost in pomoč marginalcem.


Seveda da delajo, saj so rekli da so imeli za 100.000€ opreme notri :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Me ma, da bi te prijavil. Zihr ti je kaksna simpaticna uporabnica Roga rekla, da je njena slika vredna 100 jurjev in si ji verjel na besedo.
 
  • Haha
Reactions: kajpace

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Nekako sem videl eno "umetnico" iz Roga...
Načeloma res lušna, ni kaj za rečt... Samo nisem prišu bližje kot na 5 metrov, ker je zaudarjala po vsem možnem, predvsem umazaniji...
Če bi jo kdo dal v bano, pa s sirkovo krtačo zdrgnu, pa... bi bila normalno dekle...
Ah, ne bi pa bila "umetnica" iz Roga...
Take (sem se danes pogovarjal) na Metelkovi ne marajo... in Metelkova je za to, da se Rog zruši in da jim ne delajo slabega slovesa...
Ups...
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
1611095494203.png
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Aha.Ko se gre za vaše premoženje, pa kar naenkrat pozabite na drnovška, kater je cigote branil. Da ne omenjam ostalo zemljišče.

Da se ne boš že spet vekal moderatorjem me enostavno prezri. Ja Vili, takrat je drnovšek branil cigote, pred JJ. Tudi njegovi so jih branili. Ko pa se gre za tvojo belokranjsko zemljo pa kar naenkrat nisi več tistih pogledov. Ja, tukaj bodo naredili red in tako bi morali tudi drugje, upam da sledi Metelkova.

Z razliko, da so bili Strojani v Ambrusu (večinoma) na svojem zemljišču. Tam so bili drugi problemi, tako da to, da si potegnil Drnovška in cigane v temo o skvoterjih nima neke podlage.
 
  • Haha
Reactions: Garfildd

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Janša - Počivalšek - Janković

A to pomeni, da bodo po pol leta končno politkolesarji zapeljali pred magistrat?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Ufff to pa ni dobr....če bi kaj študiral....bi vedl da se ni preveč dobr raztegnt čez več front :) pa še zima je!

Če komu ni prav zarad Hitlerja....gre lahko tudi globje v zgodovino do Napoleona :p
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Brez skrbi, mislim da Rogovci dlje od pisanja kaksnih manifestov na svojih macbookih, ob srebanju toplega čajčka doma pri mamicah ne boso prišli. Mi je pa itak zanimivo to. Celotna javnost je proti njim, politicno jih samo levica mlacno podpira pa se oni se ne bodo prevec izpostavljal, ker vejo da nimajo niti malo podpore javnosti. Kok folka se pa je zbralo pred rogom v znak protesta 30-40? To je njihov domet.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Nisem bil ze 20 let v centru ljubljane, gledam slike, video roga.. madona to je kot sudan, kongo v afriki. Inteligenca tam nekje. Koliko enga dnarja za nevladnike gre, urgence pa še sedaj nimamo v centralni sloveniji. Cloveka v kranju kap pa se iz clovek v resilcu vozi pol ure do ukc lj. In to cez predor sentvid po celovski. đizs fucked up.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
No, to pa so tipični komunisti ja. Vse je naše. Me zanima, če mi kdo od njih da njihov domač naslov. Pridem ke, ko jih ne bo doma, se instaliram na kavč z vso prtljago in jim kakšen grafit narišem na steno dnevne sobe (ker sem pač preganjan umetnik in rabim prostor za ustvarjanje). Dnevno sobo pa verjamem, da imajo vsi veliko, ker so verjetno še vsi doma pri mamicah nastanjeni, ker na trgu dela pač ne prosperirajo in raje furajo umetnost in pomoč marginalcem.

Sej tisti dečko, ki je fasal solzivec, Oton al kaj je že, je sam povedal naslov. Suhadolčanova ulica 10 v Črnuški gmajni. Ni kaj, elitna lokacija za kaviar levičarja.