Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.465
113
Pa ****a a ne vidiš kaj pišeš? Jasno si se postavil v bran vsaj enemu protestniku/ci. Zraven tega pa druge zmerjaš krajše pameti, a sebe s tem postavljaš pod veliki dvom.
V bran? Kje?
Ma če iz mojega posta to razberes, potem si dejansko zelooooo kratke pameti :zavijazocmi:

Zdej pa hitro prstke dol, s svojo veselo druščino. Vsaj to vam gre, če se že pri dojemanju zatakne
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.014
113
V bran? Kje?
Ma če iz mojega posta to razberes, potem si dejansko zelooooo kratke pameti :zavijazocmi:

Zdej pa hitro prstke dol, s svojo veselo druščino. Vsaj to vam gre, če se že pri dojemanju zatakne
Glej... prosim da drugih ne zmerjaš z "kratke pameti". Pa ker se mi v tvojo podajajo dvomi, ti bom narisal, bo lažje:

1705859184099.png
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.747
113
Ljubljana
hmpg.net
Kolo je lepo uredila. V gajbici lahko vozi solato ali pa pa jajca in balone, nikoli ne veš.

PS. Me spominja na retoriko branilcev Izraelskih "ukrepov" (pa saj so isti :)) - lahko da je terorist, ima dve roki, dve nogi, ziher je terorist.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.014
113
Kolo je lepo uredila. V gajbici lahko vozi solato ali pa pa jajca in balone, nikoli ne veš.

PS. Me spominja na retoriko branilcev Izraelskih "ukrepov" (pa saj so isti :)) - lahko da je terorist, ima dve roki, dve nogi, ziher je terorist.
Tebi tudi ni jasno... Jaz sem g. Jest5-u grafično razložil to kar on trdi. In sicer, da ne zagovarja nobenega od Rogovih protestnikov. Jaz ga pa obdolžujem, da je debilizem zagovarjati kateregakoli Rogovskega aktivista (anarhista ali ne), on je pa zahteval pojasnilo, in pojasnilo dobil.

No toliko, da boš držal "rdečo" nit. :p
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in jest5

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Če se ne motim, je tale packa od zadnjih protestov rogovcev cca. 1 mesec nazaj. Sem pa na drugem forumu zasledil, da sta na notranjem dvorišču še dve podobni packi.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.275
1.946
113

Na Župančičevi ulici 15 tisoč evrov škode

Med pohodom po ulicah so protestniki prižigali bakle ter hodili po vozišču. »Ko so šli mimo stanovanjskega objekta na Župančičevi ulici, so vanj metali balone z barvo in ga poškodovali. Oškodovanec ocenjuje povzročeno materialno škodo na okoli 15.000 evrov. V nadaljevanju je nekdo izmed protestnikov z barvo poškodoval tudi kip zmaja na Zmajskem mostu, vendar materialna škoda poškodovane stvari posebnega kulturnega pomena, trenutno še ni znana,« navajajo policisti.

Policisti uporabili telesno silo

Pohod so nadaljevali do stavbe Centra Rog na Trubarjevi ulici. Tudi v ta objekt so nato metali jajca, snežne kepe in balone z barvo, nato pa je večina protestnikov vanj vstopila: »Odšli so v vsa nadstropja, tam pa na stene risali grafite. Po oceni oškodovanca so povzročili za okoli 7000 evrov materialne škode. Pri tem so varnostniki v objektu poskušali ugotoviti identiteto osebe, ki je risala grafit, vendar oseba ni želela izročiti dokumenta. Postopek so prevzeli policisti, ki pa so osebo zaradi ugotovitve njene identitete na podlagi Zakona o nalogah in pooblastilih policije pripeljali na policijsko postajo, saj drugače njene identitete ni bilo mogoče ugotoviti. Pri tem so morali policisti na kraju uporabiti tudi telesno silo zoper protestnike, ki so zahtevali izpustitev osebe.« Potem so se protestniki umaknili iz objekta Centra Rog in odšli pred Policijsko postajo Ljubljana Center, kjer so želeli vstopiti zaradi osebe, ki je bila privedena na policijsko postajo, kar so jim policisti preprečili tako, da so se postavili pred vrata objekta. Med tem je eden izmed protestnikov risal grafit na vhodna vrata, zato so z njim izvedli postopek v notranjosti policijske postaje.
Zakaj se ne sme to gamad prefukat, kot se spodobi
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe