Covid-19 Popolni LockDown 20.Novmeber 2021

2. okt 2007
3.609
2.076
113
je Krek na novinarski omenil, če se bodo okužbe še stopnjevale, bodo testirali tudi cepljene.... sicer pravilno, vendar s tem se cepil več ne bo nihče, ker s trkanjem na vest, kako je dobro za lastno zdravje ne bo pomagalo, ker sedaj so se cepili tisti, ki so se mislili
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Najlažje je rečt doma. Ker potem so samo domači v karanteni in te nobeden ne gleda postrani.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.263
5.843
113
Pri cepljenem hitro testiranje pomaga natančno nič. Še ko si že bolan nič ne pokaže.

Bo treba PCR teste, teh pa niso sposobni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
264
386
63
je Krek na novinarski omenil, če se bodo okužbe še stopnjevale, bodo testirali tudi cepljene.... sicer pravilno, vendar s tem se cepil več ne bo nihče, ker s trkanjem na vest, kako je dobro za lastno zdravje ne bo pomagalo, ker sedaj so se cepili tisti, ki so se mislili
Edino pravilno, ker je v zadnjem tednu med testiranimi 35% cepljenih, prav tako pa je na intenzivnem oddelku 35% cepljenih, tako da cepljenje deluje in cepljeni virusa ne trosijo okoli, prav tako pa ščiti pred težjo obliko. :aplauz:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
No dejte mi znalci povedati zakaj bi drzava najprej cepila po domovih za starejse in bolnicah. Ko pa samo denar stran mecejo za njih. Dejmo bit realni in reči bobu bob? Kolikor se spomnim drzava ni karitas in predvsem najprej nase pomisli. nisem bil anticepilec, ampak, ko se je pricela represija in zagovori..pa jebi..te se z vasimi cepivi.

Res veliko srce ima drzava, ko clovekom, nalasc, s 30 let delovne dobe podaljsa za 50, 60 let penzije. Komaj cakajo
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in javr

hermann

Guru
19. mar 2014
9.263
5.843
113
To ni res. V mojem domačem primeru je čisto lepo pokazalo okužbo 1. dan ko se je oseba slabo počutila.

Seveda je res, ker meni ni pokazalo popolnoma nič, ko sem bil že čisto resno bolan. Necepljeni ženi je pa pokazalo pozitivno. Kar je še dobro, ker drugače zaradi prehlada ne bi sploh šla na PCR test.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Clovek je pa res referenca za vodjo nacionalnega instituta za javno zdravje. 20 kg prevec, verjetno hipertenzija, zacetki kopb, kaksen diabetes. V prvem valu zapre najprej vse fitnesse, sportna udejstvovanja celo na prostem, gostilne pa se vedno delujejo neomejeno do zacetka policijske ure. Krasna referenca, Na bruhanje gre vsakemu normalnemu cloveku.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.821
4.319
113
WTF, na podlagi česa pa je sedaj po 2 mesecih?

1635868912020.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
WTF, na podlagi česa pa je sedaj po 2 mesecih?

Poglej priponko 49729
Mogoče so prebrali priporočila proizvajalca (JJ)? Zaščito naj bi dvignilo iz 74% (1 odmerek) na 95% (1 odmerek +booster).

Booster shot at two months provided 94 percent protection against COVID-19
When a booster of the Johnson & Johnson COVID-19 vaccine was given two months after the first shot, antibody levels rose to four to six times higher than observed after the single shot.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.821
4.319
113
Mogoče so prebrali priporočila proizvajalca? Zaščito naj bi dvignilo iz 74% (1 odmerek) na 95% (1 odmerek +booster).


Ali pa so tisti ki so cepljeni zboleli, cepljeni v glavnem z vektorskimi cepivi :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

hermann

Guru
19. mar 2014
9.263
5.843
113
no jaz sem cepljen s pfizerjem pa sem zbolel

je bila pa rahla virozica oz. prehlad... baba isto, pa ni cepljena, deca je pa samo en dan malo več televizijo gledala
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
za 95% ljudi normalen potek prebolevanja
Ne smeš gledat samo prebolevanje bolezni. Nekaterim se vlečejo razne pizdarije še naprej. Jaz sem z lahkoto prebolel, ampak imam še vedno postcovid bedarije, čeprov nč kej "pomembnega", oziroma kakor za koga. Na čase čuden okus hrane in pijače, včasih nek čuden vonj, kateri se pojavi tudi na svežem zraku. V glavnem kar nekaj. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Clovek je pa res referenca za vodjo nacionalnega instituta za javno zdravje. 20 kg prevec, verjetno hipertenzija, zacetki kopb, kaksen diabetes. V prvem valu zapre najprej vse fitnesse, sportna udejstvovanja celo na prostem, gostilne pa se vedno delujejo neomejeno do zacetka policijske ure. Krasna referenca, Na bruhanje gre vsakemu normalnemu cloveku.
20 kil preveč? Dej ga še enkrat poglej. 15 kil preveč mam jest pa zlezem na Pavliča brez posebnih težav, ta se pa komaj do avta prebije
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.753
2.358
113
Pomurje
Ne smeš gledat samo prebolevanje bolezni. Nekaterim se vlečejo razne pizdarije še naprej. Jaz sem z lahkoto prebolel, ampak imam še vedno postcovid bedarije, čeprov nč kej "pomembnega", oziroma kakor za koga. Na čase čuden okus hrane in pijače, včasih nek čuden vonj, kateri se pojavi tudi na svežem zraku. V glavnem kar nekaj. :sprasujemse:
Tudi jaz po letu dni še vedno imam krče v desni roki. Pa kaj zdaj, ven ftegnem in malo zmasiram pa je ok. Pa spim še vedno bolj bogo.
 
  • Haha
Reactions: leibstandarte

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Tudi jaz po letu dni še vedno imam krče v desni roki. Pa kaj zdaj, ven ftegnem in malo zmasiram pa je ok. Pa spim še vedno bolj bogo.
Ja no, sej to sem hotu povedat. Verjetn ni fletn, da te nekej jebe, kar te prej ni, a ne? Nepreboleli anticepilci pa en kup postov nabijejo, kako je ta prehlad na izi prebolet. Je pa ni!
 
Nazadnje urejeno: