Pop TV in Kanal A plačljiva

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Mene bolj skrbi da je dal poop tv v pogodbe, ki jih je posla operaterjem da uporabniki NE SMEJO imeti možnosti izbire. Torej, ali bo cel operater brez poop tv-jevih programov, ali pa jih bodo imeli vsi.

Sem že razmišlja o tem in si bom magari odjavil kabelsko. Pa ne toliko zaradi teh 5 eur, pač pa zarado njihovega odnosa. Saj Slo 1, 2 in 3 so na DVB-T-ju, prav tako Planet TV, ostalo se pa dobi preko kodija.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz mislim, da tu lahko kabelski operaterji zmagajo

Tudi če ukinejo foptv in akanal, imamo še vedno dovolj ostalih programov, novice in poročila so tudi drugje, itak pa je danes vse na netu

Folk pa zaradi poptvja in akanala ne bo šel drugam.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

samo hitro se je naglej, ker tudi ne bo dolgo, sploh
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

to zadevo bi morali reševati na ulici, skupaj z RTV prispevkom

televizija ni čisto nereguliran trg

- če mi usrani POPtv vsiljuje svojo propagando, me mora država zaščitit, da imam možnost, da ga ne gledam in tudi ne plačam
- ni nobenega utemeljenega argumenta, da operaterji ne bi smeli poptvja dati v posebno shemo in se nato potrošnik odloči, ali bo gledal ali ne
- na ta način ti omejijo izbiro, te prisilijo, kot močnejša pogodbena stranka
- nimaš pa nobene izbire

Samo očitno bomo spet požrli teh 5 eur in plačevali al kaj...

FopTv se dobro zaveda, da če bi bila dovoljena možnost zamrznitve njihovega gnilega programa, da bi to pomenil velik upad naročnikov

Pred leti so nas že probali nategniti s POP KINOM in je npr. telemach hinavsko vsilil položnico poleg redne položnice, lepo sta bili skupaj speti...

Če si plačaš, si postal naročnik programov, ki so kaj hitro propadli.

Takrat sem zadevo prijavil in se je uredila.

To pa je malo večja stvar in brez ulice ne bo šlo.

Problem pa je da tudi brez medijev ne bo šlo, ampak katere medije uporabit (alter), če se ravno bojuješ proti medijem.

Za piko na i pa se tole.

Kljub temu, da npr. plačaš 5 eur za katastrofalen program, ki je vsiljiv, neumen, fake senzacionalističen, z izjemno slabimi novinarji, ki nimajo niti osnovnošolskih znanj pravopisa in skladnje, MORAŠ ŠE GLEDATI REKLAME.

Narodu se bo enkrat zmešalo, ravno zaradi takih for...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.125
5.780
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
to zadevo bi morali reševati na ulici, skupaj z RTV prispevkom

televizija ni čisto nereguliran trg

- če mi usrani POPtv vsiljuje svojo propagando, me mora država zaščitit, da imam možnost, da ga ne gledam in tudi ne plačam
- ni nobenega utemeljenega argumenta, da operaterji ne bi smeli poptvja dati v posebno shemo in se nato potrošnik odloči, ali bo gledal ali ne
- na ta način ti omejijo izbiro, te prisilijo, kot močnejša pogodbena stranka
- nimaš pa nobene izbire

Samo očitno bomo spet požrli teh 5 eur in plačevali al kaj...

FopTv se dobro zaveda, da če bi bila dovoljena možnost zamrznitve njihovega gnilega programa, da bi to pomenil velik upad naročnikov

Pred leti so nas že probali nategniti s POP KINOM in je npr. telemach hinavsko vsilil položnico poleg redne položnice, lepo sta bili skupaj speti...

Če si plačaš, si postal naročnik programov, ki so kaj hitro propadli.

Takrat sem zadevo prijavil in se je uredila.

To pa je malo večja stvar in brez ulice ne bo šlo.

Problem pa je da tudi brez medijev ne bo šlo, ampak katere medije uporabit (alter), če se ravno bojuješ proti medijem.

Za piko na i pa se tole.

Kljub temu, da npr. plačaš 5 eur za katastrofalen program, ki je vsiljiv, neumen, fake senzacionalističen, z izjemno slabimi novinarji, ki nimajo niti osnovnošolskih znanj pravopisa in skladnje, MORAŠ ŠE GLEDATI REKLAME.

Narodu se bo enkrat zmešalo, ravno zaradi takih for...

467716-post_slo.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.050
3.378
113
Ko smo pri naročnini....
Citat:
“Donald Trump se bo preteklega tedna do konca življenja najbrž spominjal kot najhujše more, od česar je lahko hujša samo še ena stvar: spoznanje, da ne gre za moro, ampak za neizprosno resničnost. Začel se je v ponedeljek z njegovim soočenjem s Clintonovo, ki je po večinski oceni dramatično razgalilo njegovo ‘cesarjevo goloto’.

Da v Trumpovem taboru stvari milo rečeno ne gredo tako, kot bi morale, so najboljši dokaz njegova sporočila na Twiterju, zaradi katerih njegovi strategi težko prikrivajo grozo.

V očeh navadnih državljanov in seveda volivcev, ki hočeš nočeš plačujejo davke, besede Trumpovih zagovornikov vse prej kot impresionirajo!”
In le nekaj minut pred objavo rezultatov:
Citat:
"Ni še vse izgubljeno za Clintonovo, še je upanje!”
Edvard Žitnik, RTV Slovenija.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.480
373
83
Edino po žepu jih udarit bo imelo efekt. Naročit minimum brez TV dokler ne bo cena in ponudba enaka sedanji oz. brez dotičnih kanalov.

Kar se RTV prispevka tiče pa ga dokler bo na oblasti SLO varianta levice ne boš ukinil pa če spraviš 10* toliko folka za mesece na ulice kot jih je bilo, ko je bilo treba metat SLO varianto desnice.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jebeni operaterji, ki se ne potegnejo za naročnike
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Če narod ne bo plačal,bodo izgubili gledalce in bodo propadli.Mi bomo pa gledali ostale programe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo ne bo na voljo paketa brez popa, te možnosti operaterji ne bodo dali...

V tem je problem
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Samo ne bo na voljo paketa brez popa, te možnosti operaterji ne bodo dali...

V tem je problem

Večina jih ima nek standarden paket in potem doplačljive opcije. Dvomim, da bodo vtaknili Pop TV in A kanal zraven osnovnega paketa in hkrati terjali od vseh višjo naročnino. To je preveč tvegano početje.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Jaz sem TV naročnino že odjavil in fopanja z idiotizmi nič ne pogrešam, navsezadnje je tu tudi alter
smile-1.gif
. Ko bi le lahko še RTV...
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
k da bo še kdo gledal potem te njihove "talente" in podobne "survivorje" :D

ali pa Sam doma ...vsak december :D
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.770
1.684
113
Citat:
Uporabnik danielt pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
Boš s partisa dol potegnu
smile-1.gif

Fartis več nima pop tv robe.

Torej, ce fartis vec nima njihove robe in ce jih dajo pod dodatno placljive programe in se zraven slovenske novice uvedejo narocnino za vse clanke, obstaja realna moznost da slovenski narod vec ne bo glup in z oprano glavo