Pop TV in Kanal A plačljiva

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Dr_S pravi:
Plačaš naročnino na Netflix in lahko nehaš plačevati za Voyo, HBO, Pop in Kanal
smile-1.gif
Še boljši pa je Kodi. Poleg vsega nudi tudi dodajanje podnapisov katerega koli jezika (mi je zadnjič prišla prav Brazilščina
evil.gif
) in zanj so tudi vsebine Netflixa za ZDA videti kot žalost.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
467716-post_slo.gif


Jest gledam samo še Exodus. Pa tudi če bodo enkrat zje.bali še te zadeve, pa torrente in vse ostalo, še vedno ne bom dal niti evra za pofl od flop tv-ja.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.785
113
Pri vsej stvari je moteče predvsem to, da po zemeljski TV, kjer smo šli na najnaprednejši standard (le zakaj?), da bi lahko imeli več programov, sameva javna TV s svojimi derivati in še kaki trije ponudniki. Od teh še en odhaja. Hrvati imajo denimo na oko kakih 20 ponudnikov (tudi tujih in plačljivih).
Očitno nismo za nikogar zanimivi. Razlog bo pa verjetno v tem, da javna RTV, ki se napaja iz davkov, povrhu trži še prostor na multipleksih in lahko s ceno ustavi vsakogar, ki bi bil kolikor toliko zainteresiran in konkurenčen. Razen tega RTV v Sloveniji kljub fianciranju iz davka lahko konkurira komercialnim ponudnikom z oglasnim prostorom, kar je čista nelojalna konkurenca.
Na zemeljsko TV so povečini obsojeni ljudje v obmejnih območjih, kjer je 0 od infrastrukture in odpadejo razne internetne variante. K sreči lahko spremljajo vsaj produkcijo, ki je na voljo v naših sosedah. Ali pa se odločijo za kak Total TV. V vsakem primeru bodo morali RS plačevati davek za javno RTV.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Šli so na kvaliteto, so pa takšni časi da je plačevanje odajanja predrago za vsako lokalno tv.

Če ukinejo poptv in kanala nebom niti opazila.

Spomnila se jih bom po tornadu v kamnku.
cheer.gif
če se ne motim.
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.553
3.590
113
Mogoče pa bo Slovenski zet jim dal denar.
Ali pa tu ne. Ker so favorizirali Clintonovo.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Ameriške medije še razumem za tako pristranskost, navsezadnje imajo lastniki glavno besedo.

Pri nas pa je šlo za neko čisto prostovoljno favoriziranje sociopatke, iz strani FDV zalege po medijih.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Če so kaj pametni, bosta romala v svoj paket. Jaz za večne re-rune, reklame in debilne pristranske novice ne bi dal niti 1€.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Točno tako. Naj vsi operaterji rečejo da kdor hoče gledat, naj da sam 5 eur, pa bomo videli kaj bodo ljudje rekli (in potem njihovi oglaševalci).

Meni se sicer zdi da je zadeva taka, da je šel pro-plus v vse te dodatne programe (kino, oto in brio) izključno zaradi ocene da bodo ljudje plačevali za to. Potem so dali to ven in ni skoraj nihče vzel, en kup denarja pa je šlo v nič. Sedaj bodo pač poizkusili na silo, a se jim zna tudi tukaj zalomiti.

Jaz zase vem da sem pripravljen tudi zamenjati operaterja, če me bodo posiljevali s tem. Če bi že kaj plačal, bi bil to HBO. Edino kar bi pogrešal na poptv/akanalu je kakšna športna zadeva, recimo fuzbal ali motogp.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.443
96
48
Te televizije ne gledam, zato jo tudi ne bom plačeval. RTV Slo, pa tudi ne gledam, plačevati pa moram.
grims-1.gif