Ponaredek N95

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kolega danes kupil točne tole:



http://www.bolha.com/oglas2599084



1.3 mp kamera, nič btja, wlana, gpsa, no edino gprs pa ma.
bonk.gif
Je pa prodajalec vsaj toliko fer bil da je denar vrnil ko smo ugotovili zakaj se gre.



Aja pa touch screen ma.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
China
smile-1.gif
...

Baje, da izgleda skoraj enako kot N95... in nekdo, ki ni ravno tak freak kot mi tukaj in je recimo samo videl kaksno reklamo kje za ta telefon, sploh ne bo opazil razlike
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ima sicer touchscreen... nima pa precej drugih zadev... recimo ima "samo" 1.3 mpix kamero (namesto 5 mpix, kot jo ima original) brez samodejnega ostrenja... baje nima GPSa, kamera zadaj je brez zascitnega pokrovcka... namesto Symbiana ima Windows Mobile,... pa se to precej oskubljeno varianto...

Vsaj tako sem slisal... lahko se pa tudi motim
smile-1.gif
...
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
že že sam večina tega folka k kupuje se sam dela in se postavljajo s tem kaj vse imajo not......ampak resnici na ljubo za dobro fotko je tut 1,3mpix kamera dovolj....js mam doma digitalca k dela 5mpix pa sam raje uporabljam 1,3mpix ker mi je dovolj da je fotka ravno čez cel zaslon!
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ma sej problem je tud pol kompresija slike pa te zadeve na telefonih, pa še optika, kljub temu da je vedno bolša še vedno ni to to kar je na digitalcih. Ker 5mpx slika iz Nokie N95 še vedno ni tok dobra kokr iz kšnga digitalca pr isti res. Edin 1,3 mpx se mi pa vsen zdi mal premal (za slikanje z digitalcem), mi mamo digitalca s 7mpx pa slikamo večino na 5mpx. Zdej na zaslonu je tud odvisno kašn zaslon je, npr. moj zaslon ma 2,3 mpx, pa še ponavad je bolš če so slike mal večje, zato da je slika lepša, pa če še kej obdeluješ pol. Ampak to je že mal off topic skor.