POMOČ ZA OGROŽENE

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Torej, sam bi kak evro nakazal, konec koncev se lahko kaj podobenga zgodi tudi meni itd, zato ni problem pokazati malo solidarnosti. Imam pa pomiske komu nakazat, in tukaj bi rabil pomoc...



komu ste vi nakazali ... da se lazje odlocim, kako pa kaj.



tnx
 
Nazadnje uredil moderator:

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Tudi sam bi kaj nakazal, ampak me je zaradi raznih afer z Rdecim krizem malo "strah". Vprasanje, ce gre denar sploh v prave roke. UPAM DA!

Mogoce pa lahko na TRR Obcine Zelezniki...


SREDSTVA LAHKO NAKAŽETE NA RAČUN:

TRR: 01346-0100007492, sklic 00 714-2007
Namen: humanitarna pomoč


Občina ŽELEZNIKI
Češnjica 48

4228 Železniki
Tel.: 04 500 00 00, Fax: 04 500 00 20
E-mail: uprava@obcina.zelezniki.si
mailto:uprava@obcina.zelezniki.si[/I]
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Samo razmišljam....

kaj če bi alter skupnost odprla račun in bi uporabniki nakazali sredstva, kdor bi želel in nato ta zbrana sredstva lepo odnesemo/te najbolj potrebni družini katero bi izbrali?
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
A ha.

Se javiš, ker si odpiralec topica?
Kam nakažem svojih skromnih 50€?
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ideja zelo dobra in všečna
cheer.gif
mislim, da se bo tudi marsikdo od ostalih uporabnikov strinjal
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Torej, sam bi kak evro nakazal, konec koncev se lahko kaj podobenga zgodi tudi meni itd, zato ni problem pokazati malo solidarnosti. Imam pa pomiske komu nakazat, in tukaj bi rabil pomoc...

komu ste vi nakazali ... da se lazje odlocim, kako pa kaj.

tnx

Jaz sem nakazal karitas, se mi zdi vredu družba! Nakazal pa sem danes zjutraj
wink-1.gif
Tistih par evrov se mi nebo poznalo...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Mal bom počakal še... premislu, potem pa verjetno nakazal direkt k eni familji. Na Rdeči Križ, Karitas in podobne pizdarije nebi nakazval. Če nič ne najdem, pa direkt na občino.
 

zogica

Pripravnik
21. sep 2007
36
0
6
Nekaj sem slisala, da bodo v dolocenih krajih (ne vem katerih) pobirali pakete za te druzine.. npr.. oblacila.
mogoce kdo ve, ce je kje na netu napisano kje in kdaj bodo pobirali, doma imamo kar nekaj uporabnih oblacil?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja ne ravno, pa ne zato ker nebi hotel, ampak kersem občutnopredaleč doma od tistega konca,nobenge ne poznam iz tistega konca, nimam pojma kaksna je v resnici situacija, pa sploh ne vem ce sem bil kdaj tam. Enostavno bi pac nekaj prispeval za sodrzavljane.

predlagam da se javijo uporabniki iz tistega konca, grejo skup na kako pijacko in mal presnofajo, kdo je najbolj potreben kratkoročne pomoči, al v denarju al cem drugem, pa mi potem nakazemo itd. pa recimo kar v ponedeljek,dalj ne mislim odlašat.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Samo razmišljam....

kaj če bi alter skupnost odprla račun in bi uporabniki nakazali sredstva, kdor bi želel in nato ta zbrana sredstva lepo odnesemo/te najbolj potrebni družini katero bi izbrali?

Odlična ideja.
smile-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
tudi jaz sem že razmišljal da bi daroval sredstva.
po moje je trenutno najboljši naslov občina železniki, ki pa naj bi po mojem mnenju za to morala odpreti poseben račun, predvsem na račun transparentnosti.

rdečemu križu in karitasu tudi jaz ne zaupam. pa bolj kot to da jim ne zaupam se mi nekako ne zdi da bi s svojim denarjem financiral odškodnine tako ali drugače odstavljenih "dobrodelnih" predsednikov ali zastopnikov, ki nato podlo iztožijo skoraj 100.000 EUR odškodnine. kar nekaj donacij, mar ne??

v bistvu sem pripravljen copy/paste izpolniti 10 virmanov, pa da moj denar dejansko pride direktno na osebne račune oškodovancev ujme.

bom spremljal temo in če pridete do kakšne baze oškodovancev ali kakšnega boljšega načina bom nakazal kot sem obljubil. v vsakem primeru pa bom nekaj nakazal tudi na občino...

l.p.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Pozdravljeni

Kdor je bral temo v novicah je videl, da smo bili tudi mi med oškodovanimi, vendar nam je pri nas voda poplavila samo proizvodne prostore pisarno in kleti, tako, da lahko rečem, da smo jo še kar dobro odnesli. Smo večino razen dve zelo pomembnih strojev že spravili v prvotno stanje.
Če pa je pripravljenost pomagati pa lahko brez problema dam TR naše delavke, ki je iz Zalega loga in ji je do včeraj tekla voda skozi hišo in to skozi stanovanjski del. Praav tako jim je voda spodjedla spodnji del hiše, tako, da je res zelo hudo oškodovana. Kdor je gledal posnetke z Zalega loga je njihova hiša ena najbolj poškodovanih. Predlagajte kako bi zbrali jaz pa dam njene podatke in TR in pomoč bo prišča v prave roke.

lp
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Bi predlagal, da mogoče odpremo TRR in vsi Alterjevci nekaj nanj nakažemo. Denar pa namenimo tej osebi.

Seveda mora biti vse dokumentirano in ovekovečeno, da kasneje ne bo kakšnih očitkov. Tu bi pa tudi napisali darovalce. Lahko tudi brez zneskov.


Kdo je za?
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Ja mene pa ima, da bi šel pomagat kot fizikalc.

Sej se boste smejali samo baje, da jih manjka.

Glede na vse kar poslušam se zraven ne da če nisi gasilec ali vojak ali CZ.



Glede financ bi pa nakazal mladi družini na njihov račun.

Sem tudi za odprtje računa.

Dokler bodo Jeleniču nakazovali take odškodnine je to edina rešitev.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Jst imam 2 jogija viška , stara 4-6 mesecev.No,niso ravno viska,namen sem jih imel prodati,ampak razmisljam če bi jim mogoce prav prišli.

Potem je tu drug problem,kako za hudica jih tja spravit,če pa so baje blokade cest
crazy1.gif