Pomoč pri tehniki

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Živ

Kak naj opišem. Za v majhno sobo bi rabil en zelo majhen video predvajalnik pač, da bi si učasih pogledal kakšen film, ne vem zdej a obstaja kje to pa koliko kaj košta oz. ali se mi bolj splača kupiti prenosnik. Pa ne dvd predvajalnik, ker mamo že dva v bajti priključena na tv. Pač dve družini. Osebni računalnik imam na hodniku bajte in me mot, ker domači skoz hodjo mim in, če pač učasih oz. vsak dan tud zaidem na kakšne XXXX strani sej veste kak je potem, zaenkrat domačim še ni uspelo videt kaj jaz brskam po XXXXX straneh, ker sem kar hitr glede zapiranja brskalnika. Kaj mi svetujete, ker me to že pošteno nervira.



To bo, kar tole, samo je kr drag glede na to, da so prenosni računlnik dost pocen in, da mamo dva dvd predvajalnika v bajt. Ne vem, če je dlih pametno gnar stran metat za tale predvajalnik

http://www.nakupovanje.net/nu-cinetrek-wdr-700-prenosni-dvd-predvajalnik-pr-1130995

NU Cinetrek WDR-700 prenosni DVD predvajalnik :: NU prenosni DVD predvajalnik :: Prenosni DVD predvajalniki :: Avdio Video :: Nakupovanje.net







Nimam pojma kaj naj



lp
 
Nazadnje urejeno:

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Ja sam za prenosni pa tud ne maram dat velik, rabljen morda pa še to do 300 evrov.Najraje pa bi ga kupil in da bi videl kak se to kaj obnese in, če bi mi bil všeč ga bi obdržal, če ne pa prodal in šelnazaj na osebni.



lp
 
Nazadnje urejeno: