Pomoč/Nasvet/Sodelovanje pri obnovitvi Tomosa Avt

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Povečaj sliko in preveri, če si zasluži oceno "lep".
Pri vseh takšnih otroških obnovah, mi je prav škoda mopeda. Zadeva nikak opravljena ... toliko len, da se mu niti id tablice ni dalo odstraniti ali kvalitetno zaščititi, pod sedežem pa še kje je barva tekla v potokih (a je bilo to s čopičem barvano???), v glavnem škoda denarja za material, škoda mopeda, ker je v original stanju bil lepši, pa če je še nevem kako dotrajano zgledal. Zdaj je pač takšen kot večina ostalih ukradenih mopedov.
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
Lep za vozit, strihan pa ni profi, kot vidis sem omenil ploscico... Sam sem drugacnega mnenja, se vedno je bolje malo amaterska obnova kot gonjenje do konca in potem direkt na odpad..
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Kakšna je bila obnova se pokaže po nekaj sezonah občasne uporabe, ali po dveh zimah v kleti. Sicer pa, meni se tudi zdi škoda, vse imaš razdrto, pol leta obnavljaš pa ti je odveč dva dni več porabit za temeljito obdelavo. Če primerjam z žensko - na misel mi pride kakšna preplozana 50 letnica z 2 cm maske na obrazu (ki pa ji seveda nič ne pomaga). Sicer pa, čestitke za trud. In škoda za nemarno poštrihan pleh.