Polnilne postaje za vozila na alternativni pogon

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Če že (pa odsvetujem, ker je tečno stalno polnilec ven in noter iz avta vlačit, če ga pa doma puščaš, pa znaš v najbolj neprimernem trenutku preklet to, da si ga doma pustil, poleg tega se po mojih izkušnjah 1-2x na mesec pa zgodi, da bi rabil več kot le 2,3 kW), pa zamenjat navadno vtičnico za eno hevy duty, ki bo prensela par ur 2,3 kW obremenitve. SMo že videli prežgane vtičnice, sploh, če se stalno priklaplja in odklaplja kabel ...
Resno je domača polnilnica s kablom najboljša rešitev. S strokovno montažo.
www.moon-power.si, recimo.
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Jaz imam šuko kabel na steni in prav tako samo vtaknem. Tiste enkrat do 2x letno ko sem nujno rabil hitro polnitev sem šel pa na petrol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Živjo.
Novembra dobimo električnega twingota. Iščemo polnilno postajo za doma. Imamo trofazno elektriko. Prosil bi za kakšen nasvet kaj kupiti, kje itd. Lahko kakšen link, osebno izkušnjo itd. Vsaka informacija je dobordošla.
hvala in lp

Če ni skrivnost, koliko boš dal zanj? Popust kot na spletni strani (subvencija in 2.500 EUR popusta) ali še kaj dodatnega iztržil?
 

frankwell

Fizikalc
19. avg 2019
104
36
28

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
No ja... juice booster ni kar tako na splošno "neumnost". Če potrebuješ samo za doma, potem res ni smiseln. Če pa veliko potuješ, lahko pride pa še kako prav. Naj bi pa "relativno" kmalu prišel na trg novejši juice booster (manjši, z wifijem, itd).
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Pride prav (mamo tudi mi enako stvar v ponudbi, MOON2Go, z BT in upravljanjem preko telefona) redko, razen če si velik po kakih kempih. Drugače je pa za silo rešit tud klasičen 1 fazni Mode 2 polnilec OK. Je pa res, da ga jaz v zadnjih 2 EV nisem niti iz original pakunge potegnil.
 

josephe

Zelenc'
23. maj 2009
21
20
3
Če ni skrivnost, koliko boš dal zanj? Popust kot na spletni strani (subvencija in 2.500 EUR popusta) ali še kaj dodatnega iztržil?

Tudi mene zanima, če se da dobit še kaj dodatnega popusta.
Ob priliki pa še vprašanje, kaj manjka šuko-type2 polnilcem z ebaya, v primeru, da ti je tudi polnenje z 2kw vrh glave dovolj?
Kot primer npr:

LP