Policist na njivi povozil pobeglega motorista

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Tebi pa domišlija res dela sto na uro. Ker oni drugi bi pa ustavil če bi mu dala znak kajne... in potem bi spet pletel nove teorije.
Če misliš da nebi, zakaj so pa prvemu dali znak da ustavi - a so mislili da bo ustavil ???? In, ali so mislili da ga bodo ujeli, (ko so ga že izgubili) al zakaj so divjali za njim tako, da so drugega dohiteli?

Pomoje je bil v zgodbi samo en motorist, drugega so si izmislili. Obstaja kak dokaz, da sta bila dva? Zakaj je policija posnetke nadzornih kamer zasegla?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
"vzoren človek, intelektualec "
3 am, brez čelade, policijska ura, pa te fore? aja policija laže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Zato ker tako predvidwvajo postopki... Če ne lahko voznik motorja na sodišču reče da ga policaj enostavno ni ustavljal in je peljal mimo...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Me zanima, če so bile kakšne substance v enačbi, ker sicer se lahko le največji bedak gre vozit pri 0 stopinjah z motorjem okoli brez konkretne opreme.
Jaz sem se pri 4ih stopinjah vozil čez dan, konkretno oblečen v tri sloje oblačil in zaščitno opremo in je bilo ravno v redu. Če bi bil manj, bi zmrznil, roke so pa kljub dvem rokavicam (sicer ne ravno najboljšim zimskim) že malo trpele.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Pepe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
A to je vse kar lahko iz sebe vn spraviš?
Preberi še moje prejšnje poste, pa boš dobil celotno sliko.
Pomoje je bilo tako, da so se policaji pognali za motoristom, ki se stresel, in to je vse.

Ker pa to ne kaže policijo ravno v dobri luči, so si izmislili zgodbo o dveh motoristih, kao so lovili enega, stresel se je pa čisto en drugi, kateremu niso dali znaka naj ustavi, čeprav so bili tako blizu, da so sredi noči razločili barvo motorja, in videli, da voznik ne nosi čelade. Da nebi v javnost ušlo kaj, kar se ne sklada s to zgodbico so pa zasegli vse posnetke nadzornih kamer.
Te moje sume pa policaji lahko hitro ovržejo tako, da ulovijo pobeglega motorista, in pokažejo posnetke nadzornih kamer, kjer se vidi da sta bila motorista dva.
Kaj misliš, ali bodo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Mah....iste zgodbe maš že od 2008 dalje...!

A ne bi raje minuto tišine za "padlega" motorista izvedel?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Preberi še moje prejšnje poste, pa boš dobil celotno sliko.
Pomoje je bilo tako, da so se policaji pognali za motoristom, ki se stresel, in to je vse.

Ker pa to ne kaže policijo ravno v dobri luči, so si izmislili zgodbo o dveh motoristih, kao so lovili enega, stresel se je pa čisto en drugi, kateremu niso dali znaka naj ustavi, čeprav so bili tako blizu, da so sredi noči razločili barvo motorja, in videli, da voznik ne nosi čelade. Da nebi v javnost ušlo kaj, kar se ne sklada s to zgodbico so pa zasegli vse posnetke nadzornih kamer.
Te moje sume pa policaji lahko hitro ovržejo tako, da ulovijo pobeglega motorista, in pokažejo posnetke nadzornih kamer, kjer se vidi da sta bila motorista dva.
Kaj misliš, ali bodo?

ma dej, kle ga pa že malo mim biksaš...

Lovili so enega, dohiteli tadrugega, bežala sta oba, en se je skipal. case closed.

če bi policaji hoteli mutit, bi rekl da sploh niso nobenga lovil in da so na nesrečo naleteli po naklučju. ne pa da si bi komplicirali zgodbo s kamerami in dodatnimi možnimi pričami.

verjetno je res v ozadju še kakšna preiskava in ne razkrijejo vsega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
ponoč na motorju med policijsko uro pač ni še en navaden dan ... ampka so očitno bile neke kriminalne mučke, sej se bo zvedelo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Hanzi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Pomoje je bilo tako, da so se policaji pognali za motoristom, ki se stresel, in to je vse.
Ker pa to ne kaže policijo ravno v dobri luči, so si izmislili zgodbo o dveh motoristih, kao so lovili enega, stresel se je pa čisto en drugi, kateremu niso dali znaka naj ustavi, čeprav so bili tako blizu, da so sredi noči razločili barvo motorja, in videli, da voznik ne nosi čelade. Da nebi v javnost ušlo kaj, kar se ne sklada s to zgodbico so pa zasegli vse posnetke nadzornih kamer.
Te moje sume pa policaji lahko hitro ovržejo tako, da ulovijo pobeglega motorista, in pokažejo posnetke nadzornih kamer, kjer se vidi da sta bila motorista dva.
Kaj misliš, ali bodo?
1. Nadzornih kamer na navadnih cestah v Sloveniji tako rekoč ni. Če so na kakih objektih ob cesti in te posnamejo del javne ceste, je to protizakonito. Tako, da nehaj bluziti o tem.
2. Tudi, če je bil motor en sam in so ga policisti lovili na vso moč, ker se ni hotel ustaviti, niso niti pod razno krivi za njegovo nesrečo, dokler se njihovo vozilo ni dotaknilo motorja kjer koli, kar se bi videlo na avtu, ali pa so motor prehiteli in mu nenadoma zaprli pot. Malo verjetno ... Policisti po mojem mnenju morajo (ne po zakonu) malo premisliti, kako agresivno bodo lovili kak skuter, ker te lahko vozijo mladoletne osebe, ki se še ne zavedajo vseh posledic bežanja pred policijo, oziroma niso dovolj zreli, da bi to realno presodili v tistem trenutku. 21 in 31 let stari osebi bi to zrelost morali imeti.
3. Ko udeleženca policija v prometu ustavlja, se mora ustaviti. Ne glede na to, kaj si misli. Enkrat so me ustavljali z lučkami na avtu za mano. Takoj sem se ustavil, ne glede na to, da se mi je zdelo malo izpod časti, da me v domačem kraju ustavljajo kot nekega kriminalca samo zato, ker imam tablice drugega registrskega območja na avtu in jim to ni šlo v račun. Ampak to je konec koncev njihovo delo. Če pa bi tako po naključno našli avto, ki mi je bil ukraden, pa bi bil vesel.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
če bi policaji hoteli mutit, bi rekl da sploh niso nobenga lovil in da so na nesrečo naleteli po naklučju. ne pa da si bi komplicirali zgodbo s kamerami in dodatnimi možnimi pričami.
In če bi rekli, da sploh niso nikogar lovili, pa bi se našlo kup prič (saj se družijo sedaj po garažah ali ne?, in tudi ta je od nekje ravno speljal) ki bi videli policijski avto z lučjo bi pa rekli kaj?
Al pa da jih ujame kaka nadzorna kamera, ki protizakonito lovi še del javne ceste? Plava luč se vidi zelo daleč.

Pepe o nadzornih kamerah nisem začel jaz bluzit ampak policija, ki je rekla da bodo posnetke vseh kamer zasegli.