Policija

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.394
113
No tuki se pa strinjava....105%

Take joške si želiš samo do takrat ko jih doživiš :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.394
113
Ne fake mi ni ok....v nobeni verziji/obliki....

Tolk so lah še velke da so še samostoječke :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.394
113
Ni lih diht....treba na kratko ketno dat!
Fašistek v nastajanju...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.394
113
Direktno ni.....se je pa njegov neprijavljen shod izrodil v nasilje...

Poudarek na...njegov.....NEPRIJAVLJEN....izrodil v nasilje...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
A, ni pozival in hujskal k nasilju. 48 ur so ga imel v priporu, doma so njemu in otrokom pobral telefone in računalnike in z njim se ubada NPU. Mal smrdi po obračunu s političnim nasprotnikom. Pa kle sploh ni važno al se strinjam z njim al ne. Ti pa pišeš, da ni gladek. Tud ti ne bi bil vesel.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
A, ni pozival in hujskal k nasilju. 48 ur so ga imel v priporu, doma so njemu in otrokom pobral telefone in računalnike in z njim se ubada NPU. Mal smrdi po obračunu s političnim nasprotnikom. Pa kle sploh ni važno al se strinjam z njim al ne. Ti pa pišeš, da ni gladek. Tud ti ne bi bil vesel.

bogi, bogi kranjcan stevanovic ... noben ne bi bil vesel NPU preiskovalcev. ampak on jih je dobesedno vabil na svoj dom ...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.765
2.053
113
za šankom
Ksz...
Gledam tole danes kaj se dogaja, pa naj opišem kako je bilo v naši mladosti, cca 20 let nazaj, si lahko delal kozlarije(ni bilo vandalizma) in zajebaval policaje, so prišli, so te pobasali v marico in odpeljali en krog po njivi ali gozdu, doma nisem upal povedati, ker bi mi še fotr dve prisolil okoli ušes zaradi uničevanja priimka, če pogledam za nazaj, sem hvalazen obojim, tako policiji za vzgojni ukrep kot doma fotru, naslednjič ko smo se srečali s policaji smo se lepo kulturno pozdravili, izmenjali stavek ali dva, brez kakih podjebavanj, ampak na nivoju, in ja odrasli smo v normalne ljudi, danes bi verjetno v istem primeru prišli otroci na policijo s starši in odvetniki težit kaj se le oni gredo, sem vesel, da sem odraščal v drugačnih časih, to the point, policija ima veliko premalo pooblastil glede na policijo v bolj razvitih demokratičnih državah, kjer šteje tudi osebna odgovornost in ne le pravice