pokončni sesalnik

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
hej, da odgovorim

na testu sem imel dysona v8 in xiaomija v53, vzel sem slednjega, za 238e sem ga dobil z dvema baterijama, dyson z eno bi bil dražji 110e, pa sicer to niti ni pomembno, ampak je xiaomi delo opravil bolje , sploh v turbo načinu je bilo precej razlike, s tem da je xiaomi imel krtačo za sedežno , v glavnem zaenkrat zadovoljen, baterija zdrži v normal modu 3 sesanja stanovanja 100m2.Bi vzel sysona, ker vsi pravijo ,d a je top, ampak po 10 dneh testa obeh nisem našel prav noebene razlike v prid dysonu, plus xioamija je dodatna baterija in določeni nastavki

kje je xiaomi na voljo za tak denar?
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Komaj mi je uspelo dobit v11 absolute zadnji kos v Harveyu. Nikjer nimajo zaloge, ostali so jim samo še starejši modeli in absolute extra pro, ki je predrag zaradi dodatne baterije in stojala. Po parih dneh uporabe - prezadovoljen!! Brez kabla in sesa kot je treba.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Koliko se razvadiš takega sesalca :)

Sem bil za vikend na morju in prijel metlo za pometat... Kar čudno, nenavadno....
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.713
2.008
113
za šankom
Dejansko res eden boljših nakupov, čeprav sem bil na začetku skeptičen, ker zadeva izgleda kot igrača ampak top, z 2ema baterijama pa sploh, posesamo cel flat plus oba avtomobila, pa samo drugo baterijo notri vržem pa smo dobri za cel teden
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robbit

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Hej,

gledam in ne vem kaj vzet. Imam hiso, 160m2, v 2 nivojih, izkljucno parket.

v kratkem nameravam kupit robotski sesalnik, ki bi ga kombiniral z baterijskim ali klasicnim. Do sedaj smo imeli boscha unlimited, ki pa je po pol leta crknil in dobim denar nazaj. Kaj vzeti sedaj?

Gledal sem dysona v11, ker je to edini dysonov model z zamenljivo baterijo. Pro model, ki ima baterijo zraven, stane 850 eur, kar se mi zdi zelo veliko. Model v11 absolute z manj nastavki in brez prilozene baterije pa stane 650 eur.

Katerega vzeti oz. ali je bolje klasicnega, ki pa mora bit lahek in dobro prenosljiv. Je npr. tale ok:


Kje kupujete sesalce?

tnx in lp
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Sem pred enako dilemo. Ne vem če ne bom kar Vorwerka vzel. Sem gledal da je v Nemčiji že “metla” na baterijo. Ali pa pri nas na elektriko, z 10m kablom
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.826
373
83
Ko bom menjal električni sesalnik bom resno pogledal še karcher. Res ni fensi, ampak vleče pa zelo dobro, okreten je tudi zelo (veliko bolj kot trenutni philips), pa po 2 letih mi ne bo crknil navijalec kabla...
Imam WD4 za delavnico, avto, pri obnovi hiše je vse počistil...
aja pa 6x cenejši kot dysoni, worverki...