Pokanje kožice na penisu

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Nema šparanja, sem se "našparal" v življenju. Zdaj koristim priliko dokler je :fredi:

Sicer pa resno, če ne bo bolje kmalu bo treba tudi malo počakat, da se koža popravi in ojača ja....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.843
113
pri taščici
Jaz bi ga pokazal osebnemu zdravniku, precej hitro če svetovani zdravki ne bodo prijeli.
Verjamem da je nekaterim lahko neprijetno, ampak ... Saj tudi tvoja jo kaže ginekologu, vsaj upam. Zakaj ga ne bi se ti.
Imaš travmo iz pred desetletja?
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
334
214
43
Problem zna nastat zaradi presuhe vagine. Tudi če je ženska mokra je lahko vagina suha. In to se zgodi mnogim okol abrahama - mena.
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
334
214
43
To pa ne bi vedu, vem samo, da pomaga krema za žensko, pa lahko tud moškega.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če je not suha, ga boš prej raztrgal kot pa zateral ... nič čudnega torej, da je "kjurac pok" :zavijazocmi:

Sicer pa, bi rekel da bi bilo za probat z Omega 3 in pripravki iz aloje. Ribje olje, smo rekli včasih. Manjka ti D vitamina.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Jaz bi ti svetoval tole zadevo - https://www.zeleni-dotik.si/hipoalergeno-mazilo-za-kozo

Pred časom sem namreč zaradi uporabe očitno napačnega oz. meni ne najbolj primernega olja za akcijo imel neko manjšo infekcijo or something zaradi katere sem imel skorajda identičen primer kot ti ampak bolj kot ne brez ponavljanja in sem zadevo rešil z zgoraj omenjenim produktom.

OP: tole lahko probaš, ampak mora biti v enem tednu stanje trajno b.p.

Če ne bo, moraš k zdravniku, prava specialnost za te težave so urologi. Če se ti ne da je6ati z javnim sistemom in osebnim zdravnikom, pejt k privat urologu.

Tale, npr., je zelo okej (pokliči in se naroči za samoplačniški termin): https://www.medur.si/storitve
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Če je not suha, ga boš prej raztrgal kot pa zateral ... nič čudnega torej, da je "kjurac pok" :zavijazocmi:

Sicer pa, bi rekel da bi bilo za probat z Omega 3 in pripravki iz aloje. Ribje olje, smo rekli včasih. Manjka ti D vitamina.

Ne bi smelo manjkati omege in ne D vitamina, oboje dodajam že kar nekaj časa. D sem celo povečal in od takrat spet spim kot dojenček (večinoma).