POI Warner

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Pri Navigonu 2110 max me je najbolj motilo, da nisem mogel nalagati svojih POI točk. No, na razpolago je že POI Warner 3.20, ki dela z MN 7.
cheer.gif
Zaenkrat je videti, da dela, ker je na napravi, overlaye lahko naredim, samo še navigacijo moram sprobati, če tudi med vožnjo kaže POI točke.
LP!
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
to je isto kot poi slovenija garmini ? s tem programov dodam une poi točke, ki jih snecer obnavlja in imam za navigona 2110/2150 max in 7210 itd ?
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Ja, tole. Dodajaš lahko svoje POI točke, ki se jih prej ni dalo (vsaj ne na 21110 max).
LP!
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Company:
A ti POI warner deluje?
Lahko dodaš svoje POI točke?

Daj prosim:
- opiši malo postopek, kako to narediš in
- kje si dobil POI warner.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
1. POI Warner deluje, tule je link na program. Je čisto uradna verzija, za registracijo pa je potreben en program, katerega pa ne smem tule objaviti. Je pa vse skupaj napisano na standardnem mestu, ki je bilo tudi na tem forumu že objavljeno.
2. Svoje POI lahko dodajaš, le v obliki ASC in s pripadajočo BMP ikonco morajo biti
3. Namestitev in ostalo sem delal s čitalcem kartic, ko jo vstaviš v Navigona, je potreben hard reset, da se programje naloži. sicer je pri nekaj prvih zagonih jamral, da nekih DLL datotek ne najde, potem je pa kar začelo delovati. Da veš, da deluje, se v spodnji desni kot nariše zelen kvadratek, drugače je rdeč.

LP!.
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
1. Standardno mesto, hmm, lahko še malo namigneš?
2.Oblika ASC ??, mi lahko namigneš še kaki link, da ga preberem, da mi bo to jasno
3.Čitalca za to kartico nimam. A misliš, da direkt na kartico v Navigonu 8110, preko USBja, ne bi šlo?

Še nekaj, a "setup_arm.exe" skopiram na kartico in zaženem ta exe in se bo na kartico namestil program? Inštalacijo pa naprej (klikanje na Next) spravljam z miško na monitorju ?
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
1. ppcwarez
2. Poglej na POIPLAZA, tam si lahko POI točke snameš tudi za POI Warner . Poleg tega je močno uporaben tudi program POIEDIT, na www.poiedit.com.
3. Bo šlo, ker hoče imeti priklopljeno napravo ali kartico.
4. Nič ne kopiraš, poženeš na računalniku, potem te pa vodi. Gotovo bi šlo tudi direktno na napravo. Na sam računalnik se pri tem namesti tudi Sync-Tools, s katerim pošiljaš POI točke na napravo.
Saj to v glavnem že piše tu na alterju,
LP!
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Hvala za do sedaj napisano. Mi je veliko več jasno.

Edino pod točko 1:
na tej strani nisem našel nič pametnega na temo "POI warner 3.20" ali "MN7" ..
Skratka, iskal sem program za registrirat POI warner 3.20.

Kako si ga ti našel?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ve kdo v cem je hec, da se poiwarner ne zazene samodejno in prav tako ugasne, ko zazenes oz. ugasnes navigona? Pri sestici vem, da je to delovalo samodejno, pri sedmici pa moram rocno prej zagnati poiwarner in ga kasneje ugasnit.

V bistvu sem pogruntal, da bi pri PDA-jih moral biti med opcijami tudi moznost izbire ali samodejnega zagona ali rocnega. No te opcije pri meni ni, niti pri ponovni instalaciji. Se kdo s podobnim problemom? Uporabljam pa HD.
 
Nazadnje urejeno:

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
imam problem...
frown-1.gif


iz poiplaza snamem dve datoteki: "Speed_50.asc" in "Speed_50.bmp"...kako hudiča to zdej naložit na navigone preko programa Sync-Tool ? nalaganje mi ponudi samo iz dveh web strani, kjer se je potrebno registrirat...kako sam naložim, pa ne najdem da si bog
frown-1.gif


mi lahko kdo svetuje?
hvala!
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
zakaj noben ne ve?
confused-1.gif


se lahko te datoteke vnesejo direkt na kartico brez Sync-Toola....če ja, kam?...
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Navigona priklopiš preko USB kabla na računalnik, tako, da v Raziskovalcu vidiš kartico iz Navigona kot eno particijo (npr. H).
Potem skopiraš datoteki ASC in BMP na Navigona in sicer v mapo \POIWarner\pois .
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
bonk.gif


ko sprobam sporočim kako dela, ker še noben ni komentiral tega...
frown-1.gif


hvala hawkeye
cool-1.gif