Pohvala policistov

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Te moram pa pohvalit, da si za varnost naredu veliko več kot tisti, ki kličejo na radio, da potem cestni bedaki in potencialni morilci zvedo, kje jih čaka policijska patrulja z radarjem.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če en pretirava je čist prav da pokličeš. Jst tud sm klicu že ko je en stari pijan vijugu po celi avtocesti. Tud to da se nisi ustavil razumem. Sej so policaji dost nardil in je pohvalno.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Uau pa je to dejasnko mogoče?
shocked-1.gif

Vse pohvale policajem. Aja, si se ustavil, ko si telefonaril policajem?
Ker med vožnjo telefoniranje ni dovoljeno
grin1.gif

Uporabljam bluetooth slušalko. To pa ni kaznivo.
Ko si tipkal direkt v telefon policijsko številko, si naredu prekršek.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Ne vem, kaj se ****** po telefonu, potem pa nočeš pričati. In si raje čas vzameš za kaj drugega. Vzel bi sui čas za kaj drugega, ko si klical policijo... bi poklical družino recimo...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Te moram pa pohvalit, da si za varnost naredu veliko več kot tisti, ki kličejo na radio, da potem cestni bedaki in potencialni morilci zvedo, kje jih čaka policijska patrulja z radarjem.
Točno. In ker vidim, da policaji lepo ubogajo, ali bi jih lahko kdo naslednjič poslal na eno cesto, da bi se jaz po drugi bolj brez skrbi pijan peljal domov? hehe saj na obeh ne morjo bit hkrati.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Te moram pa pohvalit, da si za varnost naredu veliko več kot tisti, ki kličejo na radio, da potem cestni bedaki in potencialni morilci zvedo, kje jih čaka policijska patrulja z radarjem.
Točno. In ker vidim, da policaji lepo ubogajo, ali bi jih lahko kdo naslednjič poslal na eno cesto, da bi se jaz po drugi bolj brez skrbi pijan peljal domov? hehe saj na obeh ne morjo bit hkrati.
Nekaj v tem stilu kot v tem vicu

Neke noči policaj sedi v zasedi pred gostilno, ko iz nje pride že na prvi pogled zelo pijan človek.

Opoteka se, ko pride do avtomobila, ga komaj odklene. Ko končno sede za volan
in spelje, se za njim odpelje tudi policaj.

Vklopi sireno in luči ter začne loviti možakarja.

Po desetih minutah dirke pijani možakar le ustavi vozilo.

Seveda mora opraviti alkotest, a kaj, ko pokaže 0,0!

Policaj se razjezi in vpraša v čem je finta.

- Pa jaz sem danes samo vaba.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
menda je imel slušalko.....ampak dejte no, sej ni važno kako je telefoniral (jaz sem to omenila zgolj kot foro, ampak vidim, da na tem forumu vsi padate na provokacije
bonk.gif
), naredil je nekaj za skupnost, če bi lahko to tako imenovala.
 

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Ampak kreteni pa ste. Zdej ste se spravli na njega kot bi on delal prekrške na cesti
stupid-1.gif

X2 saj takih,ki bi prijavili podoben prekršek je res malo.Večina se v podobni situaciji raje samo izkašlja na forumu ko pa kdo dejansko nekaj naredi za varnost ga je pa treba zabit in nabija kako bi pa on to ukrenil saj ima jajca,ti ki si pa samo poklical si pa softič pa še prekršek si naredil,ker si klical.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Ne vem, kaj se ****** po telefonu, potem pa nočeš pričati. In si raje čas vzameš za kaj drugega. Vzel bi sui čas za kaj drugega, ko si klical policijo... bi poklical družino recimo...

Kdaj prebereš za sabo kaj si napisal?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Uau pa je to dejasnko mogoče?
shocked-1.gif

Vse pohvale policajem. Aja, si se ustavil, ko si telefonaril policajem?
Ker med vožnjo telefoniranje ni dovoljeno
grin1.gif

Uporabljam bluetooth slušalko. To pa ni kaznivo.
Ko si tipkal direkt v telefon policijsko številko, si naredu prekršek.

Grinta, klical sem s parkirišča pri gostilni. Toliko o tem, da sem tipkal med vožnjo. Eni ste pa res
bonk.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Te moti en ''u'' preveč ali to, da sem ti predlagal klicati domov in preveriti če je z družino vse v redu namesto klicati na policijo in mešati drek, katerega seveda ne boš pojedel?
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
vidim da se vas kar nekaj prepozna v tej temi in vas močno boli, da se najdejo še taki ljudje ki prijavijo prekrškarje......le pazite, da tudi vi ne boste med njimi.....

Lep dan še naprej!

over&out
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
vidim da se vas kar nekaj prepozna v tej temi in vas močno boli, da se najdejo še taki ljudje ki prijavijo prekrškarje......le pazite, da tudi vi ne boste med njimi.....
Kadar pa ena budala pokliče na radio, da obvešča cestne bedake o policijskih zasedah, jih pa nič ne skrbi, da je ta klicatelj prav tako klical iz mobitela med vožnjo in delal prekršek.
Tle se vidi koliko je resnične drhali na cesti.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kitajc..ne seri.

drugič vozi, se ne ustavljal pred gostilno, da ne boš pozen k družini, ali pa uberi jajca in se ustavi.

sam sem že večkrat poklical med vožnjo policijo, povedal registrsko in tudi šel na pričanje.

enkrat sem pa modela kar nabutal pred križiščem. mal zakona v svoje roke, ker policije ni bilo. pa še kdaj, sam da naletim na pravega norca.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
hysterical-1.gif


in un, k si ga nabutal, te ni tožil? matr maš zegn...