Plenilci POP, Planet & operaterji v pričakovanju novega zakona

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
Imaš prav, programi proplusa so en sam c&p, oddaje se ponavljajo na par mesecev, filmi se grejo štafeto od popa naprej, reklame in vključeni napovedniki na 10-20 minut v trajanju že dobrih sedem minut, tako da je čiste vsebine bore malo. Zdej, če pri ponudniku vsebin ali operaterju mislijo, da imajo njihovi gledalci vnetje mehurja ali prostate in morajo vsakih 15 minut iti lulat, pol bi kdo še razumel, če pa gre za kakanje, potem bi pa tudi oni moral vedet, da z njihovim programom nekaj ni v redu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden in mtl

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Sam že več 2 leti, če ne celo 3 ne gledam Pop TVja in Kanala A, pa še kar živim :).
Občasno kaj ujamem pri tašči in se takrat spomnim, zakaj je življenje lepše brez tega.

PS: Čakam, da mi kdo napiše nazaj, kako sta tamala depriviligirana in ju dejansko silim v izločitev s strani sovrstnikov, ker ne poznata vsega sranja na pamet in se nimata kaj pogovarjat z njimi...:p
PS2: Bom še enkrat ponovil: vote with your money. In ne Snecer, žal ti ne morem iskati alternativ...o_O
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bom kar tukaj: uspešno sem se odvadil POP+A, predvsem me je nerviralo da 30 minut programa razbijejo s tremi reklamnimi bloki in raztegnejo na 1 uro. Tu je RTV SLO svetlobna leta spredaj - VENDAR - danes gledam nadaljevanko o Dasslerjih in glej ga vraga - dva reklamna bloka vmes - sem kar malo razočaran.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Bom kar tukaj: uspešno sem se odvadil POP+A, predvsem me je nerviralo da 30 minut programa razbijejo s tremi reklamnimi bloki in raztegnejo na 1 uro. Tu je RTV SLO svetlobna leta spredaj - VENDAR - danes gledam nadaljevanko o Dasslerjih in glej ga vraga - dva reklamna bloka vmes - sem kar malo razočaran.
Zato pa jaz, če že gledam TV, praktično vse razen kakih športnih prenosov gledam za nazaj pa magari samo pol ure kasneje kot je po programu, da enostavno preskočim reklame.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.657
1.581
113
Jaz poptv nisem gledal ziher že 10 let, bo bližje 15 se mi zdi. Mene je enostavno začelo nervirat gledanje tega sranja. Histerični novinarji, reklame v nedogled in to reklame v zaporedju merkator-tuš-lidl-hofer. Akanal pa nisem nikoli gledal niti 5 min, ker ta program je izpod vsake kritike