Planica 2020

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.124
867
113
Prevc je pa kar luzer postal, ne zmore sestavit niti povprečnega skoka.

Kaj se to dogaja.

Pa dej drkator, ti res ne znas enga normalnga posta sestavt? Nonstop neka provokativna z aviona vidna seratorska vprasanja? Ce te res zanima (pa te ne, vemo, samo serjes rad, all you know) sprasuj tam kjer vejo. Dosadan si ze... Pac ne skoci vec tako kot je vcasih.

Ej, vijolcasti vec ne zmagujejo, zeleni jih fopajo, KAJ SE DOGAJA? LUZERJI, NE?

Fakin booring troll luzerski...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Mah brezveze se razburjat. Jaz snackota v takih primerih raje kar preslišim. Drugač pa saj vemo da so snečkotu pri srcu bolj nadut in samovšečni športniki, se uspe bolj z njimi poistovetiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Najbolji
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Pa dej drkator, ti res ne znas enga normalnga posta sestavt? Nonstop neka provokativna z aviona vidna seratorska vprasanja? Ce te res zanima (pa te ne, vemo, samo serjes rad, all you know) sprasuj tam kjer vejo. Dosadan si ze... Pac ne skoci vec tako kot je vcasih.

Ej, vijolcasti vec ne zmagujejo, zeleni jih fopajo, KAJ SE DOGAJA? LUZERJI, NE?

Fakin booring troll luzerski...

luzerija se je na domačem pragu pokregala
epsko, ni kaj

za čestitat je to po tvoje?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Kaj si to en zmazek napisal? Noben ne razume o čem pišeš.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Sam pol nebi letel do 40 metrov manj kot so včasih ampak bi ostal tam kjer so bili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Mogoče jih je pa konkurenca ujela/prehitela pri materialih?

Kdo, in predvsem zakaj, jih je kje prehitel, je seveda vprašanje... Predvsem zakaj?
Eni (dovolj zraven) sploh ne kažejo s prstom na Zvezo, trenerja, sneg, smuči, serviserje, sodnike... pa da ne naštevam, saj vsi vemo...
...ampak na situacijo v Sloveniji (tako mi je rekel)...
Kaj je zdaj to, ali politika, ali virus, ali zveza, ali denar, ali preseravnja včasih dobrih skakalcev? Kdo ve, dejstvo je, da jih boli ona zadeva na "k"...
Kako rešit? Ah, nisem bog...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sam pol nebi letel do 40 metrov manj kot so včasih ampak bi ostal tam kjer so bili.
Če imajo drugi veliko boljše materiale bojo iz nižjih zaletišč leteli enako, naši pa precej krajše kot prej. Na siolu med komentarji se prebere "Pa drese morajo drugje nabavljat. Ne vem zakaj moraji biti od Kranjca samo zato, ker je hodil v tekstilno šolo. " , tako da res vprašanje kakšen razvoj je zadaj, če je res.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
Če imajo drugi veliko boljše materiale bojo iz nižjih zaletišč leteli enako, naši pa precej krajše kot prej. Na siolu med komentarji se prebere "Pa drese morajo drugje nabavljat. Ne vem zakaj moraji biti od Kranjca samo zato, ker je hodil v tekstilno šolo. " , tako da res vprašanje kakšen razvoj je zadaj, če je res.
Mogoče jih je.pa.tepeseva prej bolje sivala.
Poleg tega, Slatnarja na stopničkah zdele ni bilo. So naši vsi pri Slatnarju?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.982
9.098
113
39
MB
So kr po slovensko naredili tole zadevo, celo sezono tiho, pol pa tekma doma pa probat kaj naredit pa kakica.
Klasicna.

Bojo pocasi lahko na sportnih faksih zaceli predavat o slovenskem sindromu
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.175
682
113
Nihče do sedaj pravzaprav ni točno povedal kaj je narobe. Vsi so “nekaj slišal” ampak to je pa tudi vse kar je kdorkoli pripravljen povedat. Vložki so precej visoki. Je pa stvar očitno resna, če celo Jasnič preračunljivo ponuja odstop. Kakorkoli že, zelo slab čas in kraj za tole, ampak očitno pri nas evolucija ne pali, treba je delat revolucijo. Pa grožnje z odvetniki ? Kokice mamo pripravljene ...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Timi Zajc je med tiste, ki so najbolj krivi za trenuten vihar v taboru slovenskih skakalcev, uvrstil vodjo strokovnega sveta za smučarske skoke in nordijsko kombinacijo Jelka Grosa. "Za rešitve so tu drugi. A dokler bo na zvezi Jelko Gros, se ne bo spremenilo nič," je kritiko uperil proti trenutnemu vodji tekmovanja v Planici.

Gros je v studiu nacionalne televizije v Planici, kjer je uspešno vodil dosedanji potek svetovnega prvenstva v poletih, odgovoril na izrečeni očitek, da se stvari ne bodo spremenile dokler bo on na svojem položaju. "Bil sem naprošen, da prevzamem to funkcijo in v trenutku, ko bodo klubi dejali, da ne rabijo mojega sodelovanja, da slabo vodim strokovni svet, bom z veseljem položaj predal komurkoli. Mi je pa prav hudo, da mlada oseba izreče nekaj takšnega. Predvsem zato, ker mislim, da ne gre za njegove besede, ker me je včeraj nadlegoval njegov oče. Zdi se mi, da so to ponovljene besede očeta," je dejal nekdanji trener A reprezentance, ki je do največjih uspehov vodil Primoža Peterko. "V preteklosti smo preprečili vse poizkuse, da bi uničili Timija, z njim se ukvarjamo od 13. leta naprej. Vselej poizkušajo iti izven sistema, nad sistemom, ki je doslej naredil kar nekaj svetovnih prvakov, osvojili smo tri velike globuse in še kaj drugega. Oni menijo, da je prava individualna pot, da se vsa sredstva namenijo nekaj posameznikom, pri tem pa naj se pozabi na sistem in se vse spravi na raven, ki se je že zgodila v kakšnem športu. Športa ne bom imenoval, se je pa zgodilo, da je imel en posameznik pol proračuna celotne zveze, potem pa ta posameznik neha in ugotoviš, da nimaš nič," je dejal Gros in s tem najverjetneje namignil na alpsko smučanje.

Pa naj gre svojo pot, vse sam plača itd. , edino pravilno.

In zdi se mi, da je Zajc končal kariero, da ga bo to pametovanje samo še potegnilo na dno...

Pravi športnik skoči in zmaga, ne pa da luzerira po socialnih omrežjih, da nima kaknega vzornika morda glede tega? Mladi SDSovec?
 
  • Všeč mi je
Reactions: darkstar66

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Dečki, imamo kakšnega, ki mu je blizu matematika? Rad bi izvedel, koliko so tile pobje plačani. Če 1. za 100 točk dobi 10.000 EUR, 30. pa za 1 točko 100 EUR, koliko dobi recimo 8., 15., 25.? Nimam pojma, kako se to izračuna. :)

Sicer pa sem glede prelaganja krivde oziroma odgovornosti malo skeptičen. Lanišek je priznal, da je šel preveč na polno, Prevc, da enostavno ni pokazal skokov kot na treningu, Zajc pa, da nima pojma in da naj za njegove rezultate vprašajo trenerja. Ok, kakor koli že, bodo že zrihtali.