Planica 2020

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Niso muslimanke, da bi bile v burki.
Jasno je, da šport prinaša denar samo, če so gledalci. Gledalci pa želijo show. Brez denarja profesionalnega športa pač ni.
Prav tako se ne more športnik skriti za pol leta in računati, da ga bodo ne glede na uspehe, sponzorji in gledalci podprli, ko bodo spet tekme. Tako kot pri vseh ostalih poslih. Blagovno znamko je pač treba graditi neprestano.
Nima veze, če nam je to všeč ali ne in tudi nima neke veze s športom.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.355
8.717
113
Hecne so tele skakalke. Ali imam prav v spominu, da so se nekaj promovirale kot zagrete krščanke??? Potem pa "take slike". No, saj niso gole, ampak nekako ne gre skupaj... Pa tista v "tangicah" na gugalnici... Sicer lahko da sem kaj pomešal...?

Ne oporekam njihovim športnim uspehom, ampak v privat so pa kar precej AW.
Ja, mlado dekle v kopalkah...fej ogaba, zapri oči, da ti ne zgorijo...
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
1649407737107.jpeg
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Ah joj, joj... Kako sem napaden :valjamse: Oči imam odprte, pa pogledam tudi... :fredi: Le kako potem to vem... :evil:

Sem pač zapisal svoje mnenje, tako "svete" so mi ostale v spominu iz enega intervjuja... Kako cenijo krščanske vrednote, itd... Zato me potem "presenetijo" te fotke... :fredi:

Jim bo že 8888 dal pokoro... :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
Ah joj, joj... Kako sem napaden :valjamse: Oči imam odprte, pa pogledam tudi... :fredi: Le kako potem to vem... :evil:

Sem pač zapisal svoje mnenje, tako "svete" so mi ostale v spominu iz enega intervjuja... Kako cenijo krščanske vrednote, itd... Zato me potem "presenetijo" te fotke... :fredi:

Jim bo že 8888 dal pokoro... :evil:
hijab al kaj ze bi mogle imet gor
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.241
113
Abajo... Hijab je analogija vrece na glavi...

Resno vprasam, kaj je za prosvetljene napredne zahodne glave sprejemljivo. Jaz sem se v cajtih, ko so ženske po pravilu zgoraj brez po plazi hodile, gor rastla. Nudistična plaža je bila bolj izjema kot pravilo, pa se je vsako sezono našla kaka, ki tudi riti ni hotela crtaste, pa se noben ni kaj dosti hudoval. 20 let kasneje, kopalke prekrijejo premalo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sajkek

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Sem pač zapisal svoje mnenje, tako "svete" so mi ostale v spominu iz enega intervjuja... Kako cenijo krščanske vrednote, itd... Zato me potem "presenetijo" te fotke... :fredi:
Si pač tipičen primerek neizobraženega človeka, ki ne ve, kaj so neke vrednote in ima pa pač neko izkrivljeno predstavo o njih.
In za takega neizobraženega človeka se imam tudi sam. Niti slučajno nimam pravega znanja, kaj so denimo muslimanske vrednote. To, kar nam mediji servirajo, ko zmanjka drugih novic, nič ne pove o tem, kako v resnici ti ljudje živijo in za čim stremijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
LOL, za par sto evrov se gre človek tako blamirat... pa verjetno je imel dost lepo plačo na zvezi.. V zapor bi moral in 2x povrnit škodo. Case closed.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kemb

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Slabi rezultati naše reprezentance. Ok se zgodi. Zajc, ki je močno frustriran zaradi načina dela v reprezentanci ter rezultatov objavi zapis kjer poziva štab da prevzame odgovornost. Naslednje jutro ga izklučijo iz reprezentance.

Se vam zdi to ok?

Kako se stvari obrnejo v dobrih dveh letih. Bravo Timi! Eni smo verjeli vate, drugi spet niso. Ampak tako pač je. V športu so na koncu važni samo rezultati.