Planet Golob

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Se strinjam z napisanim. Nič nimam proti tvojim pogledom, samo ni mi jasno, kako si iz onega razbral, da gre za Svobodnjake. Razen če si mislil, da so svobodnjaki, ker prosto postopajo tam :D
Sešteto 1 + 1 = kdo pri zdravi pameti je volil svobodnjake + kdo pri zdravi pameti stopa iz avtomobilov sredi avtoceste.

Iz tvojega aspekta bi lahko namesto svobodnjake vstavil janšiste, samo vseeno je malenkost drugačna zgodba tamle.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.871
9.093
113
Človek pri zelo "zdravi" pameti privleče temo, ki paše v bedaki na cesti v politiko. Kle matematika 1+1 pade.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

B81

22. jul 2007
34.969
9.260
113
Joveva ima pri soočenju na mizi laptop, enako zadnjič na Delu, pa še kje. Kaj je to fora?

 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.101
-1.420
63
Sešteto 1 + 1 = kdo pri zdravi pameti je volil svobodnjake + kdo pri zdravi pameti stopa iz avtomobilov sredi avtoceste.

Iz tvojega aspekta bi lahko namesto svobodnjake vstavil janšiste, samo vseeno je malenkost drugačna zgodba tamle.
Ustavi konje, čist si zabredel. V katero kategorijo pa potem pašejo tujci, ki firbcajo?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.752
5.689
113
Joveva ima pri soočenju na mizi laptop, enako zadnjič na Delu, pa še kje. Kaj je to fora?
Misliš, da ji tipkajo odgovore? Ves čas pogleduje dol na tablico.

joveva tablica.png
 
Hahaha, abejžgalomt. Imam soseda, ki je od prvega dne hodil po pločniku zadekan do roba oči in se drl na soljudi, če slučajno niso bli zamaskani sred lepega sončnega dne, v trgovini se ti je pa v hrbet rinil, če bi slučajno kaj zamudil. Pa ti garantiram da že 30 let ni obkrožil drugega kot enega in edinega in tudi Svobode verjemi da ni.
Bi se dal kako rečt o egocentričnih bedakih tudi med covidom ja.

a je obkroževal (in upam da še bo) SDS oz Janeza Ivana Janšo? Glej če je to res, mu javi da mu alteraš s Primorske časti pir ob prvi priliki....