Planet Golob

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
To bi se tudi jaz vprašal, koliko imamo poslovnih partnerjev v Izraelu in kako globoko v želodec se bomo vsedli tistim državam, ki ne podpirajo podivjane alahakbar horde.
Tako da moje mnenje, ki seveda nič ne šteje, bi bilo, "ne praskajte se tam kje vas ne srbi". Ampak naša Albanska prinčipesa, se kar naprej praska tam kjer ji ni mesto.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.190
5.477
113

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.871
9.093
113
Na podlagi videnega.
Aha, se pravi po vaše so vsa teleta, ki jim ni jasno, da se po AC ne skače volilci Svobode. To je tak mentalni prdec, da glava boli, sam jih mate kar velik takih na zalogi.
Se bi pa strinjal z kamelčijem, da je to stanje družbe v katero smo zabredli, nima pa to niti najmanše veze s Svobodo, prej z egocentričnostjo vedno več posameznikov, ki ne vidijo niti pol centi od lastne kumare.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.190
5.477
113
Saj si že sam si odgovoril - teleta. Niso isti, so pa oboji definitivno teleta. Svoboda je posledica, ne razlog.

Sploh trojni referendum. Pustimo politično pripadnost ali nerazumljive teme. Kako je folk glasoval, da RABIMO več ministrov? Pa imamo 1/3 zaprtih Info točk, 10 tavžnt prenosnikov v logatcu in še en temeljni kamen ni bil postavljen za 30 tavžnt neprofitnih stanovanj.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.190
5.477
113
Jasno. In to ni samo covid in strahovladje. Sredinca se je pokazalo tudi stari gardi. LMŠ, SAB, Desus, SNS, so izpadli, Levica je komaj prišla čez. SD pa obkrožujejo nekdanji volilci Zveze Komunistov, pa še te Matilda počasi kosi. Obljube so bile velike. Še jaz sem bil nategnjen v začetku...

... dokler ni pribil tiste, da kaj bi njemu nižji davki.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.871
9.093
113
Jasno. In to ni samo covid in strahovladje. Sredinca se je pokazalo tudi stari gardi. LMŠ, SAB, Desus, SNS, so izpadli, Levica je komaj prišla čez. SD pa obkrožujejo nekdanji volilci Zveze Komunistov, pa še te Matilda počasi kosi. Obljube so bile velike. Še jaz sem bil nategnjen v začetku...

... dokler ni pribil tiste, da kaj bi njemu nižji davki.
Ja, sam še vseen se sprehajajo po AC egocentrični bedaki, ki se jim fučka za okolico, pravila in vse ostalo. Taki tudi precej radi živijo v coni tolerance drugih. Nima to kake posebne veze s politiko, ima pa z vzgojo, to pa.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.190
5.477
113
Ja, sam še vseen se sprehajajo po AC egocentrični bedaki, ki se jim fučka za okolico, pravila in vse ostalo. Taki tudi precej radi živijo v coni tolerance drugih. Nima to kake posebne veze s politiko, ima pa z vzgojo, to pa.

Potem pa pomisli na take egocentrične bedake med covidom in vse lepe obljube po covidu.

Hropeli so po Svobodi!
 
  • Ljubezen
  • Haha
Reactions: Kamele0N in nacek

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.871
9.093
113
Hahaha, abejžgalomt. Imam soseda, ki je od prvega dne hodil po pločniku zadekan do roba oči in se drl na soljudi, če slučajno niso bli zamaskani sred lepega sončnega dne, v trgovini se ti je pa v hrbet rinil, če bi slučajno kaj zamudil. Pa ti garantiram da že 30 let ni obkrožil drugega kot enega in edinega in tudi Svobode verjemi da ni.
Bi se dal kako rečt o egocentričnih bedakih tudi med covidom ja.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.190
5.477
113
Hahaha, abejžgalomt. Imam soseda, ki je od prvega dne hodil po pločniku zadekan do roba oči in se drl na soljudi, če slučajno niso bli zamaskani sred lepega sončnega dne, v trgovini se ti je pa v hrbet rinil, če bi slučajno kaj zamudil. Pa ti garantiram da že 30 let ni obkrožil drugega kot enega in edinega in tudi Svobode verjemi da ni.
Bi se dal kako rečt o egocentričnih bedakih tudi med covidom ja.

Kaj ima to veze z konjskimi dirkami in stotinami, kateri so po netu pisali o nagobčnikih, ubogih otrocih in kako so oni reveži ker ne morejo do Mercatorja (pa ravno tistega na Bledu ali Portorožu).
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.101
-1.420
63
Odvisno od opazovalca, njegovega pogleda, miselnega nazora ipd... Tukaj se razhajava. In, ja, jaz vidim drugače kot ti. Nekdo, ki je za mene budala, je za tebe lahko vzornik in seveda obratno.
Se strinjam z napisanim. Nič nimam proti tvojim pogledom, samo ni mi jasno, kako si iz onega razbral, da gre za Svobodnjake. Razen če si mislil, da so svobodnjaki, ker prosto postopajo tam :D