Planet Golob

Jebe se državi za tvoje izobraževanje.

Evo moj primer.

Preko zavoda za zaposlovanje sem se vključil v izobraževalni program da dobim nova znanja in lažjo zaposlitev.
CSD pa je proti temu da se jaz izobražujem in lažje najdem službo.
Očitno pač CSD želi da ostanem na socialni do konca življenja. Ne vem zakaj moram pol izpolnjevati tiste njihove vloge, ker tako ne želijo da se zaposlim.

Da ne omenjam da sem porabil več kot leto dni da sem se lahko udeležil izobraževanja.

HEEEJ, bil na istem kt ti leta nazaj ko je država plačala 1 leto delodajalcu da je zaposlil brezposlenega da si pridobi izkušnje. Vprašal na današnji NIJZ za ta tip zaposlitve (pač različna dela od del v lab naprej, bi me sami locirali tja kjer bi rabli pomoč, itd) in glej ga zlomka država ki je to ven dala je rekla da tam nimam kaj iskati da je to neizvedljivo, da to ne može, itd... ja fak no, kaj potem ponujaš neke opcije, če že vnaprej veš da niso izvedljive.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.166
5.516
113
Sicer bo kdo pameten kaj ma to veze z Holobom...

Ampak to je odraz družbe. To so ti te volilci Svobode...

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.806
2.434
113
Jebe se državi za tvoje izobraževanje.

Evo moj primer.

Preko zavoda za zaposlovanje sem se vključil v izobraževalni program da dobim nova znanja in lažjo zaposlitev.
CSD pa je proti temu da se jaz izobražujem in lažje najdem službo.
Očitno pač CSD želi da ostanem na socialni do konca življenja. Ne vem zakaj moram pol izpolnjevati tiste njihove vloge, ker tako ne želijo da se zaposlim.

Da ne omenjam da sem porabil več kot leto dni da sem se lahko udeležil izobraževanja.
Ma jebe se državi za tvoje izobraževanje!
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.806
2.434
113
Na podlagi česa si pa določil, da je to driska?
Isto velja za Butec in Butec-a!


1716788405014.png
 
2. okt 2007
3.630
2.095
113
kot, da je priznanje Palestine najbolj važno. Kaj pa se bo zgodilo, ko bo ena mala SLO priznanla Palestino, nič, Izrael bo žgal naprej, ker ne hebe nič drugega.
Pa par Levih bo onaniralo na priznanje.

Je v državi mnogo drugih bolj pomebnih tem, kot pa eno priznanje Palestine. To je spet samo zavajanje javnosti, medtem pa pol JS stavka, zdravstvo v krizi, mi pa se dva meseca že ukvarjamo z nekim priznanjem Palestine.
 

B81

22. jul 2007
34.963
9.254
113
Upajmo, da nimamo veliko partnerjev v Izraelu.
Btw, za pogledat je vcerajsnja Ura moci na Planetu, prav zaradi te teme.