Planet Golob

erikson

Guru
25. avg 2007
21.533
5.511
113
Kar pa jaz tukaj komentiram, nima s stranko nobene veze, to je pač moje prepričanje in ne uradni PR stranke, ki je po tudi moje precej šibak in bi moral včasih malo drugače ukrepati, zato pa posledično prihaja do raznih nesporazumov, kar se tiče dela vlade, da ne omenjam posledičnih spinov, zavajanj in direktnega laganja s strani opozicije in njihovih kletnih trolov.
Ti torej misliš, da "vlada dela dobro" (prebrano z žametnim glasom Boruta Sajovica), samo tega ne zna skomunicirati?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.474
113
Zakaj to jokcanje? jaz osebno vsakemu, ki ga smatram za bedaka, to tudi povem-in dotični je že davno spoznan ravno za to, seveda ne samo z moje strani, ampak je "slaven" tudi širše..če je to kateremu sprejemljivo, je to seveda njegov problem, ampak se pa mora tudi takšen malo pogledati v ogledalo in se vprašati po zdravju.
Kar pa jaz tukaj komentiram, nima s stranko nobene veze, to je pač moje prepričanje in ne uradni PR stranke, ki je po tudi moje precej šibak in bi moral včasih malo drugače ukrepati, zato pa posledično prihaja do raznih nesporazumov, kar se tiče dela vlade, da ne omenjam posledičnih spinov, zavajanj in direktnega laganja s strani opozicije in njihovih kletnih trolov.

Alex
Evo ga.....bodočega ministra za sovražni govor.....v drugem mandatu Svobode. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.458
5.470
113
Zakaj to jokcanje? jaz osebno vsakemu, ki ga smatram za bedaka, to tudi povem-in dotični je že davno spoznan ravno za to, seveda ne samo z moje strani, ampak je "slaven" tudi širše..če je to kateremu sprejemljivo, je to seveda njegov problem, ampak se pa mora tudi takšen malo pogledati v ogledalo in se vprašati po zdravju.

Kaj ni bilo jasno... Gredo ti na zivce omejeni anonimnezi, kar si tudi sam in vsi, ki uporabljajo tvoj nick. Startas iz predpozicije, da imas oziroma imate vsi vi Svodobnjaki vec med ušesi kot endvatri. In to je anonimnez, ki ti gre na zivce. Ki ga potem poklices in serviras z njegovim pravim imenom, medtem ko se ti, kot navadna podgana, se vedno skrivas.

Morebiti ni uradni PR trenutne vlade, je pa vsekakor referenčen. Žalost vse skupaj... Kot tudi vse ostalo, cesar se pipne, žal.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Ti torej misliš, da "vlada dela dobro" (prebrano z žametnim glasom Boruta Sajovica), samo tega ne zna skomunicirati?
Načeloma ne parlamentiram z dežurnimi troli, ampak naj bo- "eriksona", kot ga jaz poznam iz preteklosti, očitno ni več med živimi, ti si pa slab nadomestek-če misliš, da ni res zalufaj Wayback Machine in boš videl, zakaj to mislim..

In ja, vlada dela dobro, sploh glede na katastofalne razmere, ki jih je pustila za sabo prejšna vlada na vseh področjih, da ne omenjam naravnih ujm, ki so dodatno načele že tako obubožano blagajno.
Seveda bi bile nekatere stvari lahko peljane drugače, pa tudi tukaj ne moremo mimo "podtaknjencev" prejšnje vlade, ki delajo samo v korist svojega lastnika in stranke, ki jo ima v lasti kot podjetje.
Ampak tistim, ki se gredo politiko za "šankom" je to nemogoče dopovedati, tistim, ki pa to jemljemo in delujemo z drugačnega vidika, je pa marsikaj jasno.

Alex
 
19. jul 2007
2.768
1.495
113
Načeloma ne parlamentiram z dežurnimi troli, ampak naj bo- "eriksona", kot ga jaz poznam iz preteklosti, očitno ni več med živimi, ti si pa slab nadomestek-če misliš, da ni res zalufaj Wayback Machine in boš videl, zakaj to mislim..
Tale paše sem:
1711875655467.png
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Kaj ni bilo jasno... Gredo ti na zivce omejeni anonimnezi, kar si tudi sam in vsi, ki uporabljajo tvoj nick. Startas iz predpozicije, da imas oziroma imate vsi vi Svodobnjaki vec med ušesi kot endvatri. In to je anonimnez, ki ti gre na zivce. Ki ga potem poklices in serviras z njegovim pravim imenom, medtem ko se ti, kot navadna podgana, se vedno skrivas.

Morebiti ni uradni PR trenutne vlade, je pa vsekakor referenčen. Žalost vse skupaj... Kot tudi vse ostalo, cesar se pipne, žal.
No no, takega izbruha besnila na ta verski praznični dan pa ne bi pričakoval od neke "dame", čeprav samo anonimne Jabe..:eek:

V politiki je tako, da imaš vsake toliko časa volitve in na njih izbiraš med kandidati, ki ti najbolj ustrezajo, to pot je pač plebiscitarna večina izbrala ljudi, ki sestavljajo to vlado, zraven pač ni Janše, gotovo ne zato, ker je ultra sposoben, kar je imel priložnost dokazovati že trikrat, na žalost z znanimi posledicami.

Tako, da boste morali nekateri, ki vam to ni všeč še nekoliko počakati, vmes se pa zamoti s kakšno stvarjo, recimo kvačkanjem, pa ne po tabli, kot ti uspeva v tvojih postih kot strokovnjakinji za vse..ali pač mogoče s čim drugim, kar ti manjka, ne bi vedel.

Alex
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.458
5.470
113
To ni izbruh besnila, to je bolj, kot ti temu rečeš - "jaz osebno vsakemu, ki ga smatram za bedaka, to tudi povem" - žal si bedak tudi na praznike.

Cisto zadnji stavek
, ne bi vedel.

bi lahko bil tudi prvi in edini, ce sploh. Je pa eden redkih, kjer se strinjava.

Jaz bi tudi kaj predlagala, da se raje s tem zamotis kot forumom, pa ne vem, kaj znaš...
 

B81

22. jul 2007
34.621
9.050
113
Načeloma ne parlamentiram z dežurnimi troli, ampak naj bo- "eriksona", kot ga jaz poznam iz preteklosti, očitno ni več med živimi, ti si pa slab nadomestek-če misliš, da ni res zalufaj Wayback Machine in boš videl, zakaj to mislim..

In ja, vlada dela dobro, sploh glede na katastofalne razmere, ki jih je pustila za sabo prejšna vlada na vseh področjih, da ne omenjam naravnih ujm, ki so dodatno načele že tako obubožano blagajno.
Seveda bi bile nekatere stvari lahko peljane drugače, pa tudi tukaj ne moremo mimo "podtaknjencev" prejšnje vlade, ki delajo samo v korist svojega lastnika in stranke, ki jo ima v lasti kot podjetje.
Ampak tistim, ki se gredo politiko za "šankom" je to nemogoče dopovedati, tistim, ki pa to jemljemo in delujemo z drugačnega vidika, je pa marsikaj jasno.

Alex
če bi kar oddal: "janša je kriv", ne bi rabil toliko pisat :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Svobodnjak

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
No, zame je napad besnila, če nekoga označiš za podgano- potem bi pa še rada, naj se predstavim tukaj s polnim imenom- mislim, da določenih pojmov nimaš razčiščenih.
Kar se pa tiče foruma in sodelovanja-jaz sem tukaj zelo redko, očitno imam dovolj drugega resnega dela, za razliko od dežurnih teoretikov tukaj.
Forum kot tak se je pa že itak izpel pred leti, ko so ga zapustili uporabniki, ki so ustvarjali vsebino, ostal je pa v glavnem tisti folk ,razen nekaj izjem, ki nima nič pametnega za povedati.

Alex
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.691
1.424
113
Notranjska
Načeloma ne parlamentiram z dežurnimi troli, ampak naj bo- "eriksona", kot ga jaz poznam iz preteklosti, očitno ni več med živimi, ti si pa slab nadomestek-če misliš, da ni res zalufaj Wayback Machine in boš videl, zakaj to mislim..

In ja, vlada dela dobro, sploh glede na katastofalne razmere, ki jih je pustila za sabo prejšna vlada na vseh področjih, da ne omenjam naravnih ujm, ki so dodatno načele že tako obubožano blagajno.
Seveda bi bile nekatere stvari lahko peljane drugače, pa tudi tukaj ne moremo mimo "podtaknjencev" prejšnje vlade, ki delajo samo v korist svojega lastnika in stranke, ki jo ima v lasti kot podjetje.
Ampak tistim, ki se gredo politiko za "šankom" je to nemogoče dopovedati, tistim, ki pa to jemljemo in delujemo z drugačnega vidika, je pa marsikaj jasno.

Alex
Vidim da ti kot ljudje v vladi živite v nekem vzporednem svetu.
 

B81

22. jul 2007
34.621
9.050
113
kako se pa kaj danes počutite, ko vaša "svobodna stranka" uživa manj podpore od najbolj osovraženih v slovenski politiki po tem, ko je slavila tako na dolgo in široko?

Je to le prehodnega značaja in se bo podpora vrnila?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
kako se pa kaj danes počutite, ko vaša "svobodna stranka" uživa manj podpore od najbolj osovraženih v slovenski politiki po tem, ko je slavila tako na dolgo in široko?

Je to le prehodnega značaja in se bo podpora vrnila?
Meni osebno dol visi za javnomnenjske ankete in njihovo merjenje podpore ali nepodpore- kot je nekoč izjavil tudi sam lastnik SDS, so edina prava anketa volitve in to velja tudi zame..pošteno?

Alex
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.458
5.470
113
No, zame je napad besnila, če nekoga označiš za podgano- potem bi pa še rada, naj se predstavim tukaj s polnim imenom- mislim, da določenih pojmov nimaš razčiščenih.

Niti za enega nisem vprasala tukaj, kako mu/ji je ime v RL. Me niti ne zanima in najvecji apel tu je, da mi ni treba vedeti. Za ene me zanima pa še manj kot druge.

Soforumaš je, kaki je. Tu na forumu pod svojim vzdevkom. Se strinjas, se ne, ti gre na zivce, ti ne gre. Vse ostane v peskovniku tu gor. In ja, si pritlehen, ko se sam skrivas, medtem ko serviras RL imena drugih.

Bolj jasno ne gre - ne zanima me, kdo si/ste in ne zanima me in ni prav, da serviras imena drugih in jih postavljas za tarčo.

In zavoljo naroda - ne morem govoriti v imenu Alterja, ampak vsekakor svojega. Vabljeni vsi clani GS, da delate manj in ste vec casa tu gor. Sank debata tu gor je vsaj neskodljiva. Jaz npr s svojim kvackanjem nobenemu skode ne delam... To je sicer tezak, a verjamem da realen, cilj za naso Svobodo.