Planet Golob

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.517
3.027
113
GJ8qtUxXUAAYYWB.jpg
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.989
5.098
113
Z dokazi na plan.
Dajmo hitro v okope in v bran, našemu presvetlemu pravičniku sončnemu kralju.

Pa.nebom začel z watabautizmom o avstralski kliniki, ampak da verjemeš pravljicam, da je nekdo ukradel indetiteto v nekem zakotnem mestu, ki je mimogrede glavno mesto Romunije, s skoraj toliko prebivalci, kot cela Slovenija, na banki, ki je sreljaj oddaljena od sedeža tamkajšnje izpostave GenI-ja....

A še čakaš Božička, če kaj prinese pod smerkico? A danes ti je velikonočni zajček prinesel čokoladno jajčko?
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.028
5.234
113
Ce bi bil tisto res pravi racun za pranje denarje, kot trdite verniki enega in edinega, najbolj postenega, Janeza, bi Janez objavil dokaze v vseh medijih, ki jih nadzira.

Ti bom kar citiral odgovor nekoga drugega:

Dajmo hitro v okope in v bran, našemu presvetlemu pravičniku sončnemu kralju.

Pa.nebom začel z watabautizmom o avstralski kliniki, ampak da verjemeš pravljicam, da je nekdo ukradel indetiteto v nekem zakotnem mestu, ki je mimogrede glavno mesto Romunije, s skoraj toliko prebivalci, kot cela Slovenija, na banki, ki je sreljaj oddaljena od sedeža tamkajšnje izpostave GenI-ja....

A še čakaš Božička, če kaj prinese pod smerkico? A danes ti je velikonočni zajček prinesel čokoladno jajčko?

Golob producira pojasnila na nivoju Zokijevih "mi bankrotiran sin vrača posojila", vi pa v bran ven vlečete Janšo. In zato smo v temu shitholu politike.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.536
5.521
113
Transakcije v nekatere države so javno dostopne (od lani tudi za Hrvaško). Milijonske transakcije v nekatere balkanske države so se po odhodu Goloba ustavile. Morda gre za naključje, vpliv vojne v Ukrajini, ...

Država je zdaj del odgovornosti prenesla tudi na računovodske servise in davčne svetovalce, ki morajo danes do polnoči izdelati dokumentacijo, kako bodo preprečevali pranje denarja in financiranje terorizma.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.536
5.521
113
Aprila pa lukcevi inšpektorji lepo pogledat Time stamp oddanih poročil pa kaznovati računovodje zaradi nespoštovanja delovnega časa:)))
Na žalost je bilo dejansko tako, da se je dalo oddati od čudnih urah, ko strežniki niso bili obremenjeni. Sicer so 21. marca poslali obvestilo:

"Zaradi visoke obremenjenosti portala AJPES ob oddaji letnih poročil za leto 2023 prihaja do občasnih motenj v delovanju aplikacij. V AJPES se trudimo zagotoviti čim bolj tekoče delovanje in vas prosimo za potrpežljivost. V zadnjih dveh dneh pred iztekom roka za oddajo vam bo na voljo tehnična podpora v podaljšanem delovnem času. Poleg tega smo pripravili seznam najpogostejših težav, s katerimi se srečujete pri oddaji letnih poročil, skupaj z navodili, ki vam lahko pomagajo pri uspešni oddaji."

Zdaj ob napadih so blokirali dostop do strežnikov gov.si iz tujine (tudi durs.si jih uporablja, AJPES ne), tako da nekaj časa naslovi niso delovali (ker niso našli domene gov.si), tudi elektronska pošta naj se ne bi dostavila. Sicer so to potem naslednji dan sprostili.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.649
249
113
Ti bom kar citiral odgovor nekoga drugega:



Golob producira pojasnila na nivoju Zokijevih "mi bankrotiran sin vrača posojila", vi pa v bran ven vlečete Janšo. In zato smo v temu shitholu politike.

jap, vrtimo se v krogu.

ko bomo pa vsi sposobni priznat, da so vsi pokvarjeni, ce ne prej pa, ko pridejo do korita, bo pa mogoce res kaj drugace.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.649
249
113
Ti bom kar citiral odgovor nekoga drugega:



Golob producira pojasnila na nivoju Zokijevih "mi bankrotiran sin vrača posojila", vi pa v bran ven vlečete Janšo. In zato smo v temu shitholu politike.

jap, vrtimo se v krogu.

ko bomo pa vsi sposobni priznat, da so vsi pokvarjeni, bo pa mogoce res kaj drugace.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
No, ja... Samo Aleksov je toliko. To je/so un/uni, ki mu/jim gredo na zivce anonimusi na Alterju. Za primer da/jo enega, ki ga poimensko iz RL poklice...
Zakaj to jokcanje? jaz osebno vsakemu, ki ga smatram za bedaka, to tudi povem-in dotični je že davno spoznan ravno za to, seveda ne samo z moje strani, ampak je "slaven" tudi širše..če je to kateremu sprejemljivo, je to seveda njegov problem, ampak se pa mora tudi takšen malo pogledati v ogledalo in se vprašati po zdravju.
Kar pa jaz tukaj komentiram, nima s stranko nobene veze, to je pač moje prepričanje in ne uradni PR stranke, ki je po tudi moje precej šibak in bi moral včasih malo drugače ukrepati, zato pa posledično prihaja do raznih nesporazumov, kar se tiče dela vlade, da ne omenjam posledičnih spinov, zavajanj in direktnega laganja s strani opozicije in njihovih kletnih trolov.

Alex
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte