Planet Golob

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.003
5.218
113
Seveda, če janša tvitne po drži.

Smrt Fašizmu, Svoboda Golobu!


 

kemb

Majstr
7. okt 2018
675
658
93
Smrt Fašizmu, Svoboda Golobu!



Ni ga predsednika vlade, kateri bi prepovedal gasilske veselice. To bi bila zanj smrtna obsodba.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.350
113
Da gre za (med drugim tudi gasilcem) škodljivo uredbo meni očitno več ljudi in ne samo Janša:

Mnogi so ogorčeni nad predlogom, kajti ta "dejansko uničuje družbeno življenje ne samo v mestu, ampak tudi na podeželju"
Uredbi nasprotujejo v Zbornici industrije sejmov in srečanj ter v gospodarskem interesnem združenju koncertnih organizatorjev Slovenije pri Gospodarski zbornici Slovenije. Slednja je v njihovem imenu na predlog uredbe podala pripombe, med drugim to, da bi omejitev hrupa na 80 decibelov onemogočala kakršnokoli kulturno prireditev na prostem.
Pripombe na predlog je podala tudi Gasilska zveza Slovenije: "Namen organizacije gasilskih veselic je večplasten in izredno pomemben za lokalne skupnosti in celotno državo. Predvsem je namenjen zbiranju finančnih sredstev za nakup gasilske opreme in zagotavljanje delovanja gasilskih društev. Ta sredstva so ključna za vzdrževanje in nadgradnjo gasilske opreme ter vozil, kar omogoča učinkovito delovanje društva pri posredovanju ob požarih in drugih nesrečah, s tem pa tudi društva sama prispevajo k financiranju delovanja javne gasilske službe," so med drugim zapisali v Gasilski zvezi Slovenije, ki novi uredbi v trenutni obliki nasprotuj
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.487
3.123
113
Ah...to bo samo za Slovence.
Ko bodo čistokrvni ljubljanĆani plesali srbjansko kolo na ves glas bo vse v redu.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.133
2.475
113
Ja nič, sledi že znana taktika, da se Gasilsko zvezo obtoži sodelovanja z SDS in samohvala, kako vlada samo skuša zaščititi državljane (z zmeraj novimi predpisi in omejitvami).
 
  • Haha
Reactions: jonny77

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.614
247
113
eh, pa tok ste pametni o preusmerjanju pozornosti.

spet se trese gora, rodila se bo pa miska. pol bo pa veselica.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.003
5.218
113
eh, pa tok ste pametni o preusmerjanju pozornosti.

spet se trese gora, rodila se bo pa miska. pol bo pa veselica.

Odvisno kako obrneš, pri vseh težavah v naši državi se nekdo zavestno spomni, da je treba omejevati decibele. Ker je samo predlog verjetno res ne bo nič - sploh zaradi odziva javnosti.

PS: kako se je končala prepoved peči?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.492
5.483
113
stroski odvzema zivali.png


Kar drago to prevažanje živine sem in tja.