Planet Golob

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.753
2.357
113
Pomurje
sem že pisal večkrat, da kolektivno nehamo bit razvajeni otroci pa odrastemo, samo to je težko. pa tudi če se za to zdaj odločimo rezultatov ne bo 30 let.
tak da verjetno bomo pač terali isto naprej, kot smo že navajeni.
Alternative nima nobena politična opcija.

Najbolj žalostno pa je, da vsaka "opica" premaga desnega kandidata in se ga desnica po 30 letih še vedno oklepa.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Fora da si nihce od teh, ki jamrajo na ta nacin, ne predstavlja, kaj bi se zgodilo, ce bi talevi imeli ustavno vecino in kako bi potem ziveli.

Na sreco so tu desni, zdaj je pac sds.
Prvič, SDS ni desna stranka, že v sami osnovi to nikol ni bla, je samo kao desna. Predstavljaj si ustavno večino SDSa in enega in edinega....po Titu Tito.... na srečo je sam 20 procentov ljudi pri nas, ki jim je on en in edini, ostali si nekak ne želimo več maršala.

Sončni kralj je pa stopil v fejst velike čevlje in zdaj nima pojma kako bi se obrnil, ker politika ni podjetje. Pol mamo pa zraven še vleciTinco, ki je bogemu norčku skozi jajca potehnila še tisto malo pameti, ki jo je imel in imamo štalo. Sam SDS z Janšo ni in nikol ne bo alternativa ničemur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

B81

22. jul 2007
34.567
9.004
113
Prvič, SDS ni desna stranka, že v sami osnovi to nikol ni bla, je samo kao desna. Predstavljaj si ustavno večino SDSa in enega in edinega....po Titu Tito.... na srečo je sam 20 procentov ljudi pri nas, ki jim je on en in edini, ostali si nekak ne želimo več maršala.

Sončni kralj je pa stopil v fejst velike čevlje in zdaj nima pojma kako bi se obrnil, ker politika ni podjetje. Pol mamo pa zraven še vleciTinco, ki je bogemu norčku skozi jajca potehnila še tisto malo pameti, ki jo je imel in imamo štalo. Sam SDS z Janšo ni in nikol ne bo alternativa ničemur.
Dobro namesto sds lahko recemo "tisti ki niso levi".
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

B81

22. jul 2007
34.567
9.004
113
Ko boš dojel, da je tukaj izbira izredno majhna, boš dojel dejanski problem SLO politike.
In kaj zdaj? Kaj ti naredis na volitvah?

Levi recejo samo da ni jansa - kar je ocitno izmisljotina, ker ce bi res mislili tako, bi NSI dobilo veliiiko vec, tako da SDNJ uporabljajo izkljucno hudo rdeci talevi.

No, zdaj pa ti meni, ki ne vem, in sem "prefarbani komunist", povej, koga naj volim. Pa ne jj omenjat, ga nisem se nikoli in mogoce bo naslednjic prvic, ce ne bo nikogar drugega.
Vsi pac nismo za goloba, jbg.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
nSI še ni tam, upam da jim čimprej kapne, da se je treba od demagogije odločno distancirat. Vidim da ti kolega zgoraj lapa, da je to aktivistični konstrukt. Bila je ena svetla točka, pa se je žal iz meni še neznanih razlogov (to ga moram še vprašat) zlizal s Počivalškom. Tako da je moj odgovor, ne vem.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.370
2.286
113
1711461821934.png


Kako bo z Pivo in cvetje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
kdo pa je ta državljan?
Jaz.

po podatkih Slovenskega veleposlaništva na Dunaju pa so ta kazniva dejanja redna praksa Države avstrije proti tujcem.

Glede na to da je bilo prijavljeno Septembra 2020 bi pričakoval da se bo zgodilo kaj v skladu z zakonom.

Ampak Slovenskemu zunanjemu ministrstvu in uradu predsednice je prejšne leto uspelo samo
zavlačevati preiskovanje te zadeve na ravni Evropske unije.