Planet Golob

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.720
113
kod Džej-Zija
Opa zdej pa smo tam... Janseva vlada ni bila legitimna??? A to vas na prvi uri sprejema v stranko ucijo...
Pa bodi malo bolj konkreten je to mnenje tebe ali nam lahko za to izjavo priskrbis tudi potrditev od stranke?
Mu pač ni jasen koncept parlamentarne demokracije, sploh tisti del, ko lahko vlada še kdo drug poleg levice. Nič novega.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Bo golobizem tudi enkrat vnesen v Wikipedijo :) ni to neka referenca. Zakaj se izvijas in zalis souporabnike? Jaz bi pričakoval od predstavnika bolj napredne stranke, kulturne itd da lepo napišeš članarina ni več 50 EUR ampak je sedaj 25. In donacija je 2% npr. Temu se reče spoštljivi dialog. Ne pa zmerjanje z jansizmom itd.
Pusti ga, saj vidiš, da mu je bilo nerodno napisati, da je članarina v "najboljši stranki ever" (če malo parafraziram Loredana) letos vredna pol manj kot lani.

Samo še toliko, kot članarina v SD.

Najbolj pa ga je strah, da bi ga jaz zdaj vprašal, koliko članov sploh imajo. Ker je kar slabo, tudi po priključitvi strank LMŠ in SAB so zelo zelo daleč od SDS (tudi od SD in NSi).

Naš dragi Alex je pač zelo razdražljiv. Ko ga vprašaš, kaj so doslej naredili, takoj postane živčen in preide v napad, prične naprej metati Janšizem, kritizirati medije, ki jim postavljajo ogledalo.

Ljudje pa pogledajo v denarnico in nič ne pomaga, da jih prepričuješ, da so cene v trgovinah najnižje od začetka popisovanja, če je denarnica prazna.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Brane, sam teb povem- neznosno velika, zame še sploh, ker sem minister.
Ko je JJ zvedel je rekel, da jih še v KPS-J niso tako lupili..:cool:

Alex
Sej, a veš da meni je vseeno kolko da kdo stranki, pri vseh to mislim. Lahko tudi celo plačo, če tako želiš.

Bolj pomembno mi je to, da se je gradilo predvolilni izgled samo na neki odrešilni retoriki, kot da ste osvobodili Pariz med drugo svetovno vojno, zdaj ko pa je ta kvazi antidiktatorski moment minil pa se nobenemu ne sanja kaj in kako dalje. Brati se z nekimi 3. razrednimi kadri ala 8.3., s čimer bi se menda naj zvišalo ugled ali kaj, pa je na koncu zelo patetično vse skupaj.

Zanimivo mi je, da veliko znancev, ki so mi pred letom dni predavali, da zdaj pa imajo upe, take in drugačne, pa so očitno še kar razumski in iskreni, mi danes razlaga, da kaj se je sploh zgodilo v zadnjem letu iz strani vlade..?
Vse kar je, je kupovanje kratkoročnega miru v javnem sektorju in neznake ter poizkusi kamufliranja na področju zviševanja davkov.
Ja, svoboda za redke, predvsem pa svoboda v naših denarnicah.

Prvo je delovalo kot socializem in revanšizem, zdaj pa je predvsem nesposobnost.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
V bistvu opažam, da ko nekdo začne uporabljati besede janšist, janšizem.. To pomeni, da nima argumentov, samo brani se z napadom, ki ga je nekdo izumil pred časom in sedaj ga vsi ponavljajo ko ovce brez domišljije...
Janšizem bo postal počasi kompliment, ker se uporablja za vse kar je kontra tej vladi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Ti si samo lolek, ki ga golobizem izrablja.
Ne spuščaj se na njegov nivo, lepo prosim. Tip uporablja takšno komunikacijo, ki je pripeljala do izbrisa podforuma Parlament in če pač ne more brez žaljenja in laganja naj tako komunicira samo on, ostali pa moramo stremeti k višjemu nivoju, da tako morda - po besedah Mavericka - dobimo nazaj kar nam je bilo odvzeto. Hvala za razumevanje.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Mu pač ni jasen koncept parlamentarne demokracije, sploh tisti del, ko lahko vlada še kdo drug poleg levice. Nič novega.
Na volitvah se je jasno pokazalo, koliko je bila legitimna vlada JJ, ostalo je nepomembno, pa če še tako vlečete razloge iz vseh lukenj. Sprijaznite se, da vas je "drugače mislečih" (WTF) malo in da vas je velika večina politično sita (ne mi zdaj spet vlačit sem "poboje", "bajonete ipd).

Alex
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Ne spuščaj se na njegov nivo, lepo prosim. Tip uporablja takšno komunikacijo, ki je pripeljala do izbrisa podforuma Parlament in če pač ne more brez žaljenja in laganja naj tako komunicira samo on, ostali pa moramo stremeti k višjemu nivoju, da tako morda - po besedah Mavericka - dobimo nazaj kar nam je bilo odvzeto. Hvala za razumevanje.
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:
Ja, jaz sem bil vzrok, posebej pa moje izrazoslovje in komunikacija... si si ga včeraj malo preveč privoščil, ali pa te je samo prestavitev ure tako zmedla?

Alex
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:
Ja, jaz sem bil vzrok, posebej pa moje izrazoslovje in komunikacija... si si ga včeraj malo preveč privoščil, ali pa te je samo prestavitev ure tako zmedla?

Alex
Nikjer nisem napisal, da si bil TI vzrok, seveda nisi bil niti približno ampak je bil vzrok v komunikaciji kakršno zdaj uporabljaš predvsem ti.
O zmedenosti bi bil pa jaz na tvojem mestu raje tiho glede na to kakšne objavljaš.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Pusti ga, saj vidiš, da mu je bilo nerodno napisati, da je članarina v "najboljši stranki ever" (če malo parafraziram Loredana) letos vredna pol manj kot lani.

Samo še toliko, kot članarina v SD.

Najbolj pa ga je strah, da bi ga jaz zdaj vprašal, koliko članov sploh imajo. Ker je kar slabo, tudi po priključitvi strank LMŠ in SAB so zelo zelo daleč od SDS (tudi od SD in NSi).

Naš dragi Alex je pač zelo razdražljiv. Ko ga vprašaš, kaj so doslej naredili, takoj postane živčen in preide v napad, prične naprej metati Janšizem, kritizirati medije, ki jim postavljajo ogledalo.

Ljudje pa pogledajo v denarnico in nič ne pomaga, da jih prepričuješ, da so cene v trgovinah najnižje od začetka popisovanja, če je denarnica prazna.
Ni problema, rade volje razjasnim vprašanja- članarina se je ravno zato zmanjšala, ker se je začelo število članov strmo vzpenjati, (vsak mesec nekaj sto članov več in še narašča) , istočasno se je pa finančno stanje stabiliziralo po začetnih težavah, verjamem da veste, iz kakšnih razlogov.
Kar se tiče domnevne razdražljivosti- v mlinu se dvakrat pove, v vrtcu trikrat, pri takozvani desni opciji pa ni konca ne kraja. Čisto po domače povedano, da ne bo kdo spet užaljen.

Alex
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Ni problema, rade volje razjasnim vprašanja- članarina se je ravno zato zmanjšala, ker se je začelo število članov strmo vzpenjati, (vsak mesec nekaj sto članov več in še narašča) , istočasno se je pa finančno stanje stabiliziralo po začetnih težavah, verjamem da veste, iz kakšnih razlogov.
Kar se tiče domnevne razdražljivosti- v mlinu se dvakrat pove, v vrtcu trikrat, pri takozvani desni opciji pa ni konca ne kraja. Čisto po domače povedano, da ne bo kdo spet užaljen.

Alex
Idealizem...sej je lepo, ampak že sedaj vemo, kako se bo končalo.
Peščica s polnimi žepi energetike, stranka, ki se noče imenovati stranka pokop, iskanje novega rešitelja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ni problema, rade volje razjasnim vprašanja- članarina se je ravno zato zmanjšala, ker se je začelo število članov strmo vzpenjati, (vsak mesec nekaj sto članov več in še narašča) , istočasno se je pa finančno stanje stabiliziralo po začetnih težavah, verjamem da veste, iz kakšnih razlogov.
Kar se tiče domnevne razdražljivosti- v mlinu se dvakrat pove, v vrtcu trikrat, pri takozvani desni opciji pa ni konca ne kraja. Čisto po domače povedano, da ne bo kdo spet užaljen.

Alex

Brez naslova.png


Sem se poskusil včlaniti, ker je članarina padla, pa ne morem. Pa tudi premislil sem si.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in XXXL

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Vsak, ki ima pet minut časa za afnanje se tudi ne more kar tako včlaniti v GS, poleg tega pa rabiš dva člana, ki te "podpreta" pri vključitvi. Tako, da pravljico o "premislitvi" zadrži kar zase.

Alex
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Vsak, ki ima pet minut časa za afnanje se tudi ne more kar tako včlaniti v GS, poleg tega pa rabiš dva člana, ki te "podpreta" pri vključitvi. Tako, da pravljico o "premislitvi" zadrži kar zase.

Alex

tko kt mojblink, samo tm je dost en invite

čudn, da po forumu nihče ne fehta za invite v svobodo, ker za mojblink nonstop fehtarijo...