Planet Golob

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Zanimivo tole.

Lansko jesen so iz urada umaknili in prerazporedili na druga delovna mesta na ministrstvu tri ljudi, ki so bdeli nad investicijami v tri slovenske bolnišnice.

Vsem trem je skupno to, da so nasprotovali podražitvi investicije v bolnišnico v Celje in v primerih investicij v Novem mestu in Murski Soboti pozivali k izbiri (cenejšega) izvajalca na ponovljenem javnem razpisu.

Ko je podražitvi gradnje v bolnišnici Celje nasprotoval še najeti zunanji pravni svetovalec, so sodelovanje na celjskem projektu prekinili tudi z njim.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Kako pa kaj neznosna gužva na urgenci? sem te že zadnjič pobaral, pa očitno ni več "aktualno", ti "neodvisni novičar"..:evil:
Svobodnjaki pač živite v nekem svojem pravljičnem svetu, kjer imajo na urgenci prazno čakalnico. Imam svoj zanesljiv vir informacij, tako da naj te glede moje obveščenosti ne skrbi.

Ko si že tu, kakšno pa je tvoje mnenje o plačevanju 1,5% bruto plače vladajoči stranki? Mene naprimer to asociira na reketiranje.

 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Svobodnjaki pač živite v nekem svojem pravljičnem svetu, kjer imajo na urgenci prazno čakalnico. Imam svoj zanesljiv vir informacij, tako da naj te glede moje obveščenosti ne skrbi.

Ko si že tu, kakšno pa je tvoje mnenje o plačevanju 1,5% bruto plače vladajoči stranki? Mene naprimer to asociira na reketiranje.

Korupcija, kaj je razlika, ti sploh več ne skrivajo...... Če jih dobijo, preprosto ne odgovarjajo.
simpl...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.885
2.355
113
Svobodnjaki pač živite v nekem svojem pravljičnem svetu, kjer imajo na urgenci prazno čakalnico. Imam svoj zanesljiv vir informacij, tako da naj te glede moje obveščenosti ne skrbi.

Ko si že tu, kakšno pa je tvoje mnenje o plačevanju 1,5% bruto plače vladajoči stranki? Mene naprimer to asociira na reketiranje.

Glede na to, da perjad stavi na reformo zdravsta plus kasneje ostale, lahko že gredo domov. Stresni testi bla, bla, bla, ...
1.5% za izvoljene funkcionarje in strankarsko nastavljene mandatno odvisne aparatcike ok, državni aparat pa ne.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
450
-2.992
28
Svobodnjaki pač živite v nekem svojem pravljičnem svetu, kjer imajo na urgenci prazno čakalnico. Imam svoj zanesljiv vir informacij, tako da naj te glede moje obveščenosti ne skrbi.

Ko si že tu, kakšno pa je tvoje mnenje o plačevanju 1,5% bruto plače vladajoči stranki? Mene naprimer to asociira na reketiranje.

Če staviš na take vire informacij, od katerih si spodaj nalimal link, se res ne morem resno pogovarjati.
Vse bolj te imam na sumu, da si nobeden drugi kot Perš, Luka Perš, ki je samo iz klikanja po Erarju odkril afero stoletja.:valjamse:
Pomoje prekašaš samega tračoperaterja Požarja, ki na ulici pod oknom Golobovega stanovanja vleče na ušesa, kakšno glasbo poslušata on in njegova bejba.:aplauz:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.838
4.951
113
Glej, če so fotošopali pravilnik, potem lahko GS toži Domovino.

Ampak ti pač VEŠ da to ni tako, in KAJ je resnica.
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
450
-2.992
28
Ti pa si optimist. Če bi tožili za vse laži, ki jih dnevno sproducirajo kvazidesne tovarne laži ne vem, če bi prišli na čisto v naslednjih sto letih.

Alex
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Če staviš na take vire informacij, od katerih si spodaj nalimal link, se res ne morem resno pogovarjati.
Zdaj boš rekel, da je Tamara Kozlovič to pošiljala naokoli brez vednosti stranke? In ste jo zato zamenjali z Vesno Vuković?

Če je res problem vir, imaš tu še N1:

Skratka, ti praviš, da to ni res?

Ne vem, na kaj točno ciljaš glede Erar, ampak vsa Golobova nakazila iz GEN-I v tvegane države so javno dostopna na UPPD.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Ti pa si optimist. Če bi tožili za vse laži, ki jih dnevno sproducirajo kvazidesne tovarne laži ne vem, če bi prišli na čisto v naslednjih sto letih.
Golob lahko enostavno reče, da nekaj ni res. In končno enkrat pojasni zadeve glede "kraje identitete".

Ne pa da na komando nekdanje novinarke portala Necenzurirano VV diskvalificira novinarje javne televizije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in Matey

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
450
-2.992
28
Zdaj boš rekel, da je Tamara Kozlovič to pošiljala naokoli brez vednosti stranke? In ste jo zato zamenjali z Vesno Vuković?

Če je res problem vir, imaš tu še N1:

Skratka, ti praviš, da to ni res?

Ne vem, na kaj točno ciljaš glede Erar, ampak vsa Golobova nakazila iz GEN-I v tvegane države so javno dostopna na UPPD.
Če še višine članarine ni pravilna, kje je potem šele kaj drugega..zeh.

Alex
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Če misliš na članarino 50 evrov letno je tisto članarina za navadne člane. Tu pa gre za funkcionarske članarine.

Sicer pa, če imaš drugačne informacije, nam pa ti povej, kakšen je pravi odstotek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N