Planer letnih dopustov

moho

Pripravnik
30. avg 2007
208
0
16
Potreboval bi planer letnih dopustov za organiizacijo s 40 zaposlenimi. Lahko je kakšna predloga za Access ali Excel ali pa kakšna open source varianta. Ima kdo kakšno idejo. Iščem že cel dan na netu in ne najdem nič pametnega. Sam si pa tega nimam časa izdelat, pa tudi znal verjetno ne bi. Lahko je enostavno.
 

moho

Pripravnik
30. avg 2007
208
0
16
Ne odpre niti v LibreOffice, niti v Excel, pa sem dodal končnico .xls
 

moho

Pripravnik
30. avg 2007
208
0
16
Malo preveč enostaven je. Potreboval bi nekaj več funkcij, ima še kdo kakšno idejo ali pa predlogo, ki se jo da dodelati? Lahko na ZS
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Kaj bi pa še imel?

Hitro se lahko doda npr kontrola števila delavcev na voljo:

Če imaš oddelke, delavce pogrupiraj v oddelke.
Če znotraj oddelka rabiš npr 4 delavce, se naredi formula, da v vertikali šteje št. odsotnih, oz obratno. S pogojnim oblikovanjem ti lahko še "semaforje" dela, da vidiš kdaj je kje kriza.

Potem, lahko bi štel, koliko dni si vsak vzame dopusta...


Najlažje je pa it na kolektivnega, pa ti bo tole prihranjeno
hysterical-1.gif
 

moho

Pripravnik
30. avg 2007
208
0
16
GeronimoV@ Ja, sem gledal tale Orange HRM, samo je preveč obilen in ne pride v upoštev.

Group_Therapy@ približno takšne stvari bi potreboval: skupine, iz skupine ne bi smelo biti naenkrat več kot 30°% na dopustu, dopust v treh delih, od tega eden 10 delovnih dni (ZDR), da bi vnesel datume in da bi se samodejno vnašali dnevi v koledar barvno - za lepši pregled, da bi se upoštevalo, da prazniki in vikendi ne šteje med delovne dni itd. Malo obvladam Excel, vendar je pa to preveč zame. Sem pregledal kar nekaj forumov, vendar še nebene pametne predloge nisem našel.
 
Nazadnje urejeno:

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Za planirat dopuste ne rabiš programa, ampak šefa. Zdaj, če si to ti, potem splaniraj dopuste za podrejene oz. sodelavce, na pa po netu iskat programe. V enem dnevu peš na roke s svinčnikom in papirjem splaniraš dopuste za celo Krko in Petrol skupaj.
Jaz imam za mojih slabih 100 ljudi na steni A1 list papirja s preglednico in se lepo odločim može-ne-može. Vsak plan itak drži 15 minut, potem ga je treba pa prilagajati.
 

moho

Pripravnik
30. avg 2007
208
0
16
Kot pravilno ugotavljaš za planirat ne potrebuješ programa, to delajo zaposleni sami. Če planiraš ti za 100 ljudi, potem v redu, zaradi mene lahko tudi 1000 zaposlenim po sistemu može - ne može, upam le da upoštevaš zakonodajo, individualne zahteve in želje.
Zaželel sem si program, pa čeprav imam le okoli 30 ljudi. Seveda pa imam tudi svinčnik in radirko.
Našel pa sem ta program( http://www.heusel.com/win_up_neu.htm ), ki sicer ni prost, je pa trial in ga je možno odpret 210 krat. Potem pa "pare na plan" in če je to to, ga bom pač kupil.